SDA-All about
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#30151 Re: SDA-All about
dok sam ležo na Maksilofacijali svako jutro Ratu Dugonjica gledo u avliji---sad dal je njegova kuca bila 1/1 ne znam----al znam da bivši reis ne zna šta valja 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#30152 Re: SDA-All about
Upravo...Alfons Kauders wrote:
Koji ce mu kurac privatni auto kraj privatne drzave?
-
Novak20
- Posts: 15245
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#30153 Re: SDA-All about
Pa bio bi red da i on iskaže domoljublje pa koju markicu potroši radi punjenja budžeta.Banksy wrote:Upravo...Alfons Kauders wrote:
Koji ce mu kurac privatni auto kraj privatne drzave?
-
statixx
- Posts: 9834
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#30154 Re: SDA-All about
Novak20 wrote:
Pa bio bi red da i on iskaže domoljublje pa koju markicu potroši radi punjenja budžeta.
Ta kasta plate trosi na egzoticnim destinacijama i u zapadnim metropolama. Prolima ostaje teferic na Vrelu Bosne ili kod Rimskog mosta, dok jos uvijek postoje, jer Partija ima drugacije planove.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#30155 Re: SDA-All about
Alfons Kauders wrote:Evo da te malo i ovaj podsjeti...muha_sa wrote:Alfons Kauders wrote: Dzaba ti sve.
Ucio sam od najboljih.
![]()
šutine podsjecaj me
sve po zakonu
A i ovaj, ako cemo po zakonu...![]()
Pa ti do sutra pricaj da je 1/1 tvoj stan.

- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#30156 Re: SDA-All about
..osim kad mu Covic mece.pici wrote:Izetbegović: Hrvati trebaju birati svog člana Predsjedništva, a u povećanju akciza nema ništa bolno
ridji se saginjati nece![]()
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#30157 Re: SDA-All about
Ako gladni ridjobradi balija kaze da nema nista bolno - onda nema. Valjda...
Moto u centrali Srpske Dalekometne Artiljerije bio je i ostao - Nesposoban mozda i jesam - al' sam zato glup.
Moto u centrali Srpske Dalekometne Artiljerije bio je i ostao - Nesposoban mozda i jesam - al' sam zato glup.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#30158 Re: SDA-All about
troši, al po TurskojNovak20 wrote:Pa bio bi red da i on iskaže domoljublje pa koju markicu potroši radi punjenja budžeta.Banksy wrote:Upravo...Alfons Kauders wrote:
Koji ce mu kurac privatni auto kraj privatne drzave?
ps
ma kakav je i tu garant na guzovaču ide
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#30159 Re: SDA-All about
nama ce bit džabnoPM72 wrote:iz Mostara wrote:Tu je i turska i islamska zajednica sve je to u talu.PM72 wrote:Golema je to mafijaška organizacija i neće se lahko raspasti.Imaju 26 godina iskustva lopovluka,špijuniranja,uklanjanja neposlušnih,nepotizma,varanja...oni odu na džumu u kadrovsku džamiju i sve im je oproštenu za tu heftu.Pa onda navale do petka...bagra.
Islamska zajednica je također profitabilna organizacija (da ne kažem mafijaška) čiji su vjerski službenici (ne svi ali 90%) u političkom i financijskom talu sa SDA.Kad plačeš i kad ti je najteže uzimaju ne lopatom nego bagerom i naplate ćefine k'o da su od kamilje dlake prošiveni zlatnim nitima.Za par letvica i dasaka uzmu ko da je krovna konstrukcija a da ne pominjem uzimanje para za hatme,dove...u sve se petljaju i za sve pitaju.Najveći lopovi i kriminalci odavno imaju čin "hadžije" kojim u narodu saperu sve grijehe...
Turci su posebna logistička baza za SDA.Nema nijedne opštinske funjare sa karticom SDA da nije okusila čari Stambola (na guzove naravno) po nekoliko puta pa se bratimili sa turskim opštinama kojim zaborave i ime nakon par mjeseci.Otvore bosanskoj fukari ambulantu jal fontanu pa padaju u trans tolikim izljevima bratke pomoći i ljubavi a kod braće Srba otvaraju fabrike ili kupuju proizvode.
ako nam do tad i to ne ukinu
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#30161 Re: SDA-All about
uskoro cijela "prva postava" SDA upitna 
neki su vec "ozlijedjeni",(citaj u ćuzi),jedan dobio crveni karton,trojica sa zutim kartonom,evo i cetvrti je pred kartonom
jbte ,imate li vi brigu,ko ce nama voditi drzavu,ako ovi odu ?
neki su vec "ozlijedjeni",(citaj u ćuzi),jedan dobio crveni karton,trojica sa zutim kartonom,evo i cetvrti je pred kartonom
jbte ,imate li vi brigu,ko ce nama voditi drzavu,ako ovi odu ?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#30162 Re: SDA-All about
veliki problemi za selektora izetbegovića... 
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#30163 Re: SDA-All about
bogumi citava prva postava ode ne na rezervnu klupu neg na tribine... Allahu dragi pa sta nam ovo rade 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#30164 Re: SDA-All about
Sad će većina iz stranke da optuži Bakira i njegovu politiku za loše stanje i onda će da lome kola preko njega. A da spašavaju svoja dupeta....
-Ko je kriv?
-Bakir kriv!
-Ko je kriv?
-Bakir kriv!
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#30165 Re: SDA-All about
nezadovoljstvo u svlačionici 
-
palermo
- Posts: 25348
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#30166 Re: SDA-All about
sumnjam u tu varijantu....O'zone wrote:Sad će većina iz stranke da optuži Bakira i njegovu politiku za loše stanje i onda će da lome kola preko njega. A da spašavaju svoja dupeta....
-Ko je kriv?
-Bakir kriv!
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#30167 Re: SDA-All about
Izdajice gdje ste sada
by hanka and nazif

Adil Osmanović: Izetbegović je svojim zaključcima srozao dignitet Predsjedništva SDA... by Adil
digniiiseee iz pepelaaa kao stopud dosada... by legitimniO suštini sam više puta razgovarao sa predsjednikom Izetbegovićem ali nisam uspio promijeniti ništa, naprosto ja nisam njegov čovjek, a sve je više takvih, sve je više onih koji ne odstupaju od ideje i politike SDA politika rahmetli predsjednika Alije Izetbegovića i Sulejmana Tihića, politika predsjednika Bakira Izetbegovića je njegova politika i njegovih nekoliko prijatelja", stoji u saopštenju.
by Sadik
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#30168 Re: SDA-All about
JThomas wrote:nezadovoljstvo u svlačionici
sad ce pape iz Alanya nocnim letom da do jutra dovede momcad u red
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#30169 Re: SDA-All about
..jedino nezadovoljstvo je kruzni tok u hrasnom....i naravno, to je razlog blokade saobracaja. ....fujjjJThomas wrote:nezadovoljstvo u svlačionici
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#30170 Re: SDA-All about
od cetri do sest kad pocMu indijanci i kauboji zakrcit put visnjik-budakovici-grdonj... ja se iz kuce ne micem
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#30171 Re: SDA-All about
Ma imaju oni jako polivalentne igrace, vecina moze pokrivati vise pozicijapici wrote:bogumi citava prva postava ode ne na rezervnu klupu neg na tribine... Allahu dragi pa sta nam ovo rade
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#30172 Re: SDA-All about

kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkiva
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#30173 Re: SDA-All about
ko Kenjac... pardoM Genjac stoper za vrH napadajazzer wrote:Ma imaju oni jako polivalentne igrace, vecina moze pokrivati vise pozicijapici wrote:bogumi citava prva postava ode ne na rezervnu klupu neg na tribine... Allahu dragi pa sta nam ovo rade
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#30174 Re: SDA-All about
Jao folova i "spontanih" okupljanja.pici wrote:
kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkiva
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#30175 Re: SDA-All about
jel prestižniPM72 wrote:Jao folova i "spontanih" okupljanja.pici wrote:
kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkivaA na direktnoj vezi on i par đikana sa Hrasnog brda koji lože i "organizuju" narod.Ima nekoliko godina da se zna za ovaj projekat ali su balije skontale kako da uzmu još koji milion za nakanadnu projektnu dokumentaciju i radove.Koldžin brat ima vlastitu firmu za izradu projekata od građevine do vodosnabdjevanja.Ekspert ko i brat mu.
Postao načelinik pa naprasno završio fakultet.



