kerima1 wrote:probaj pa ces skontat!
nema jaceg suhog mesa od svinjetine!
Kako cu probati nesto sto ne jedem?
Eto rekao si ti kakvo je,vjerujem,mada mi se ne smaga.

Nemoj tako.
Primera radi pre nekoliko decenija niko ne bi ni primirisao morske plodove , već bi sa gađnjem odbijali.
Ali vremenom i informisanošću došlo je do toga da ovdašnji ljudi se satiru od morskih ljigavih i nečistih plodova , a i naravno što niko nije stvorio religiju i u njoj zabranio da se jedu moraki plodovi.
Niko ti ne govori da kupiš svinjsku polutku i strpaš je u zamrzivač , već ako se nađeš u nekoj prilici i neko te sticajem okolnosti ponudi , ti uzmi i probaj , neće se nebesa slomiti nad tvojom glavom zbog toga , a niti ćeš biti prebačena u bolnicu zbog trovanja , a niti će te okinuti srčana kap 10 godina posle probanja tog svinjskog artikla.
