Hvala Omare, da si mi odma rekao da je password veliko M ne bi se ovoliko mučio.lab3352 wrote:Ma Demented Cooligans je zaje...cija ... nije ozbiljno ...
Charlie welcom ... evo nam pomogose moderatori foruma, pa im se zahvaljujem sada ...
Frank Sinatra ili Dean Martin? Ko Vam je bolji i zasto?Hajde Daddy's da Vas sada cujem:
Sorry but, Dean mi je bolji - on je vrh pevač i komedijaš, ko je gledao njegov koncert zna da on dok
peva te njegove langanice pravi takve gegove da se publika valja od smeha, čak i Sinatra iz backstage-a.
D.Martin je čak i pevao i country/rockabilly obrade - tako da sam pristrasan.
Trivije radi, ona silna pića koja je cugao iz čaša na bini su uglavnom bila - sok od jabuke.
Moram reći da cenim i Sinatru iako to nije moj fah jazza. Imam njegov My Way album u kolekciji.
P.S.
I ja se zahvaljujem i izvinjavam moderatorima - izgleda da yahoo salje mailove sa foruma pravo u spam.







