Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2951 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

lab3352 wrote:Ma Demented Cooligans je zaje...cija ... nije ozbiljno ...

Charlie welcom ... evo nam pomogose moderatori foruma, pa im se zahvaljujem sada ...
Frank Sinatra ili Dean Martin? Ko Vam je bolji i zasto? :D Hajde Daddy's da Vas sada cujem:
Hvala Omare, da si mi odma rekao da je password veliko M ne bi se ovoliko mučio. :lol:

Sorry but, Dean mi je bolji - on je vrh pevač i komedijaš, ko je gledao njegov koncert zna da on dok
peva te njegove langanice pravi takve gegove da se publika valja od smeha, čak i Sinatra iz backstage-a.
D.Martin je čak i pevao i country/rockabilly obrade - tako da sam pristrasan.
Trivije radi, ona silna pića koja je cugao iz čaša na bini su uglavnom bila - sok od jabuke.
Moram reći da cenim i Sinatru iako to nije moj fah jazza. Imam njegov My Way album u kolekciji.

P.S.
I ja se zahvaljujem i izvinjavam moderatorima - izgleda da yahoo salje mailove sa foruma pravo u spam.
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2952 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Pozdrav Čarli i dobro došao :thumbup:

p.s. Večeras crne sektaške majce ;-)

Kad su imena u pitanju ja sam više za 1 reč u imenu...
- Cavaliers
- Stargazers
- Astrobillys

Od Dean martina ipak više volim...Jerry Louis-a :lol:
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#2953 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Dobro nam došao Charlie, sad već stari, druže!!!
U nečem si prvi,:
1) tebe neće nitko pitati 'ko si ti?' :lol: :lol: :lol:
2) imao si sektašku majcu prije nego si se ulogirao 8-)

@Omar: samo jedno imam za reć:
Image
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2954 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Dean Martin 3
Frank Sinatra 1

Grambl!

I da Charly je zasluzio majicu dole, iako mu je prvu "Lab3352" uzeo Vojkan koji ju je dobro reklamirao tokom svoga intervjua za HRT2 ... Posto je ostao bez prve, a bio je dobar s nama :D (cak zvao nekoliko puta pivu, sto znaci samostalna incijativa) nisam vidio prepreka da ne dobije novu. Ona sada nosi nekoliko dužnosti:

01. Svaki dan kupiti novine Gazdi foruma
02. Paziti da Gazda nije gladan
03. Sedmicno napraviti kompilaciju numera koje ti se sviđaju
04. Doći po Gazdu na posao

Ukoliko ti razdaljina pravi problem, onda je to tvoj problem :D VRATI MAJICU :D :lol: :lol: ...
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2955 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

sun56 wrote:Dobro nam došao Charlie, sad već stari, druže!!!
U nečem si prvi,:
1) tebe neće nitko pitati 'ko si ti?' :lol: :lol: :lol:
2) imao si sektašku majcu prije nego si se ulogirao 8-)
Hvala i tebi i Eddyju. :lol:
Da, imao sam sektašku majicu koju mi je Vojkan ukrao i nisam se mogao slikati sa vama zbog
toga u MAD-ulinu, a juče ga gledam kako daje intervju u MOJOJ majici! :x

Boleće ga guza narednih godinu dana zbog toga kad god ga vidim ima da primenjujem Divljakov
handling za Vojkana.
Kad je Nikola otpevao session 8) ,
Vojkan mi prilazi i kaže 'Nikola nam je osvetlao obraz' - kad ganisam polio pivom tada jer ga nisam imao
tad...reko 'tebi i treba da osvetljava obraz, a mi smo ostali normalni' .....
Posle ga luda Sara oterala u kurac, mislio sam još će biti i batina....
Posle 10 minuta pitam pijanu Saru za šankom bi li upoznala cool lika koji izgleda kao Marlon Bradno,
i ona naravno hoće i podje samnom a ja je opet vodim kod Vojkana u kožnjaku i kačketu..kad ga je videla
otrgla se i počela bežati... hahaha :run:
EDIT:
Omare legedno, kako je tebi dobro, daj i meni malo tog hašiša što pušiš ... :razz:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2956 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

lab3352 wrote: Ukoliko ti razdaljina pravi problem, onda je to tvoj problem :D VRATI MAJICU :D :lol: :lol: ...
Poslaću ti majicu preko Vojkana. 8)
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2957 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Frank Sinatra ili Dean Martin? Ko Vam je bolji i zasto? Hajde Daddy's da Vas sada cujem:
.samo zbog ovoga Francis :lol:

Image

.djape...stargazers mi je o.k. ali su mi cooligans tvoj za sada najbolji predlog,pa htedoh da dodam ono heptown da ne zvuči agresivno :?
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2958 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

gocatgoer wrote:....djape...stargazers mi je o.k. ali su mi cooligans tvoj za sada najbolji predlog,pa htedoh da dodam ono heptown da ne zvuči agresivno :?
Možemo da stavimo COOLIGANZ ...da vuče na KlingonZ pa da se svidi i Morbilly-u :lol:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2959 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Nice Guy Eddie wrote:
gocatgoer wrote:....djape...stargazers mi je o.k. ali su mi cooligans tvoj za sada najbolji predlog,pa htedoh da dodam ono heptown da ne zvuči agresivno :?
Možemo da stavimo COOLIGANZ ...da vuče na KlingonZ pa da se svidi i Morbilly-u :lol:
.yeah :lol:
:evil: mutant blob :evil:
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#2960 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

ko je taj vojkan što radi nevolje, čini se zanimljiv neki lik :D

između ove dvojice džabalebaroša odlučujem se za:
Image
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2961 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

morbilly wrote:ko je taj vojkan što radi nevolje, čini se zanimljiv neki lik :D
...taj zanimljivi lik je trebao da vrati Johnnya i mene u Beograd...kaže nađemo se u 13 kod Belvedere hotela...a on zapali pre 11 :x :x :x :x :x :x
.pijana stoka bre!!!
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#2962 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

vidim da ga očekuje jedna dobronamjerna šljaga za oproštaj od nekoliko vas
šta ga niste znali otprije da ste mu to sve dopustili?
predobri ste, ekipa, nekad treba agresivno s mamlazima
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2963 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Image

Image

Image

Killer nakon što je vadio pištolj pred Gracelandom...
Steve je kralj. :razz:
Elvis se samo zezao u stanici, ko bi hapsio šerifa! 8)
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2964 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Image

I moj omiljeni lik i genijalac... nije mug ali je prisonshot... 8-)
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2965 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.i naravno...
Image
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2966 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Ostalo nam je još da nabavimo i Vojkanov mugshot, pošto je i tu znao da boravi.
Ja sam ovde novi, kako da uploadujem fotku sa mog compa ovde?

Hteo bih da stavim Vojkanovu Poternicu.
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2967 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

CharlieMemphisMafia wrote:Ostalo nam je još da nabavimo i Vojkanov mugshot, pošto je i tu znao da boravi.
Ja sam ovde novi, kako da uploadujem fotku sa mog compa ovde?

Hteo bih da stavim Vojkanovu Poternicu.
.slike moraju biti dostupne na webu...dakle moraš je prvo uploadovati pa tek onda na forum... :thumbup:
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2968 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Ili da otvoriš nalog na photobucket.com, uploaduješ tamo sliku pa onda okačiš link na forum ili pošalji meni slidžu na [email protected] i ja to odradim za tebe...a ti mi u Cvećari dođeš pivo :dance:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2969 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Hajde ba, kanite se Vojkana, necemo sada od njega ovdje praviti zvijezdu u bilo kojem obliku ... Bilo, prošlo, znali ste kakav je (ja nisam :-D , ali sam veoma brzo mogao da prokužim) ...

Mada u cijeloj ovoj posljednjoj diskusiji nikako nekontam da Vas je vise za Dean Martina, nego Frank Sinatru. Jeste Dean bio bolji glumac (u svakom obliku), ali iskreno mislim da je Frank imao dosta bolji glas i da je za jednu malu nijansu bio bolji od Deana.

Za sada Frank 2 : Dean 3 :D

Ima li kakvih vijesti od Karla? Sta se desava u Berlinu, kako ide snimanje?

Omar
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2970 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Nice Guy Eddie wrote: ...a ti mi u Cvećari dođeš pivo :dance:
Ok fala ljudi... ma ti si ugasio večeras koliko ti piva dodjem.
Vidimo se, ja nemam čiste sektaške pa ću doći u Lansky košulji,
koju neću skidati sa ledja za slučaj Vojkana, koji pretpostavljam štuca već danima, a ako ima boga
ima i užasnu žgaravicu i proliv od silnog alkohola koji je tamo konzumirao. :mrgreen:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#2971 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

lab3352 wrote:Hajde ba, kanite se Vojkana, necemo sada od njega ovdje praviti zvijezdu u bilo kojem obliku ...

Mada u cijeloj ovoj posljednjoj diskusiji nikako nekontam da Vas je vise za Dean Martina, nego Frank Sinatru. Jeste Dean bio bolji glumac (u svakom obliku), ali iskreno mislim da je Frank imao dosta bolji glas i da je za jednu malu nijansu bio bolji od Deana.

Za sada Frank 2 : Dean 3 :D
Omar
Što jes jes u pravu si dosta je.
Ako ćemo pošteno - SAMY DAVIS je NAJBOLJI PERFORMER i PEVAČ iz RAT PACKA, i to po meni ubedljivo!
Imam ih na DVD-u i znam zašto to kažem.
I pravo da ti kažem nisam siguran da su oni za poredjenje jer nisu isti tipovi pevača iako izgleda da jesu,
sva trojca iz Rat Packa su dobri na svoj način i raznovrsni. Frank mi je više u onom ozbiljnom jazzu,
a Dean je naš Kauboj, Žabar.

2:3 ?
Pusti bolan Franju Omare, čivaj Dina! :mrgreen:

P.S.

Pozdrav svima do ponedeljka a mi iz BG se vidimo večeras na 'žurci'.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2972 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Upravo preslusao album Lucky Marcell i mogu reci da je sasvim OK album ... Ne znam kakav je "a live" ...
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#2973 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Još bolji ;-)

Gde si našao taj album?
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2974 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Na Cazurrocker sajtu ... tj blogu
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2975 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Gledajuci sinoc onaj prilog iz Medulina nemogu, a da se ne osvrnem na izjavu onih šveđanki (skidam im kapu za izgled), ali BUREK u Medulinu i BUREK u "Agronomu" na Grbavici (da ne spominjem Makedonca na Baščaršiji) ... nebo - zemlja ... Ako nismo nista, bar smo zemlja bureka :lol: :lol: :lol:

Image

Jedva da nađem pravu sliku (ogladnio sam tražeći ovu sliku :lol: )

Cim neko prvi dođe u SA vodim ga na pravi rockabilly bosnian burek (s malo sirnice i kefirom)

Odoh sada da jedem ...
Post Reply