iPhone - All about
Moderator: Benq
-
mrco
- Posts: 41
- Joined: 05/08/2008 18:15
#2851 Re: iPhone - Flash Player
Posto iPhone 4g ne podrzava Flash Player koja je druga opcija i ima li je uopste?
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2852 Re: iPhone - All about
Aj ljudi zajebo sam iphone nesto u pm. Ja kreno da ga jailbreakam i uradim update, skinem onaj redsnow i ceko 15 min dok ga nadje i sad mi se pojavi emergency call ne mogu nista dalje. Kako rijesit problem, a jbt zakon.
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2853 Re: iPhone - All about
Eeeee, hitno mi treba jedna stvarcica 
Potrebno mi je da ubacim jedan KML/GPX fajl u iPhone (4), i sve sto mi je potrebno je da mi prikaze moju trenutnu (GPS) lokaciju na toj liniji...
Da li je moguce, i ako je, da je sto jeftinije (besplatno)?
Hvalaaaaa
Potrebno mi je da ubacim jedan KML/GPX fajl u iPhone (4), i sve sto mi je potrebno je da mi prikaze moju trenutnu (GPS) lokaciju na toj liniji...
Da li je moguce, i ako je, da je sto jeftinije (besplatno)?
Hvalaaaaa
-
dammer
- Posts: 8
- Joined: 14/06/2010 18:42
#2854 Re: iPhone - All about
Imam jedno pitanje (nemojte se smijati molim vas narode) jel moguće kod nas kupiti Iphone 4 koji je sim free odnosno da mogu najnormalnije koristi update software-a na Itunesu i kupovati aplikacije na istom (imam samo hr account :-\). Hvala unaprijed
-
leo johnson
- Posts: 132
- Joined: 04/12/2010 21:41
#2855 Re: iPhone - All about
Partijaner wrote:Aj ljudi zajebo sam iphone nesto u pm. Ja kreno da ga jailbreakam i uradim update, skinem onaj redsnow i ceko 15 min dok ga nadje i sad mi se pojavi emergency call ne mogu nista dalje. Kako rijesit problem, a jbt zakon.
nozovi taj emergency call i kad ti se jave reci im da ti resetuju postavke.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2856 Re: iPhone - All about
Nastimao sam drug sve, uradio jailbreak i instalirao cydiu i sad skidam sebi programe i igre, ipak hvalaleo johnson wrote:Partijaner wrote:Aj ljudi zajebo sam iphone nesto u pm. Ja kreno da ga jailbreakam i uradim update, skinem onaj redsnow i ceko 15 min dok ga nadje i sad mi se pojavi emergency call ne mogu nista dalje. Kako rijesit problem, a jbt zakon.
nozovi taj emergency call i kad ti se jave reci im da ti resetuju postavke.
-
leo johnson
- Posts: 132
- Joined: 04/12/2010 21:41
#2857 Re: iPhone - All about
nije frka. samo reci sta treba.
- MujkicHaris
- Posts: 1601
- Joined: 02/10/2010 08:34
#2858 Re: iPhone - All about
Last edited by MujkicHaris on 21/02/2019 14:51, edited 1 time in total.
-
ernak
- Posts: 2
- Joined: 01/05/2011 23:21
#2859 Re: iPhone - All about
moze li mi neko reci kako radi internet na iphone 4 u BiH. cula sam razne price kako ljudi idu van da kupuju neke druge kartice preko kojih mogu koristit net, npr. u austriju. dali BH telecom podrzava iphone 4 i jeli skupo surfanje putem nase mreze. nisam u toku pa bih jako bila zahvalna kada bi mi neko odgovorio. hvalaaaa!
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2860 Re: iPhone - All about
ernak wrote:moze li mi neko reci kako radi internet na iphone 4 u BiH. cula sam razne price kako ljudi idu van da kupuju neke druge kartice preko kojih mogu koristit net, npr. u austriju. dali BH telecom podrzava iphone 4 i jeli skupo surfanje putem nase mreze. nisam u toku pa bih jako bila zahvalna kada bi mi neko odgovorio. hvalaaaa!
Telecom naravno podrzava internet na iPhone-u, ali da je skupo- jeste
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2861 Re: iPhone - All about
Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf 
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
#2862 Re: iPhone - All about
Sa 4 reda teksta, ili do maksimalno 5 - si siguran da nece.Bubalo1 wrote:Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf
Za nešto detaljnije moraš skidati kojekakve dodatke sa Cydia-e
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#2863 Re: iPhone - All about
iRealsms, fino imaš "brojač karaktera", šminka...DYD666 wrote:Sa 4 reda teksta, ili do maksimalno 5 - si siguran da nece.Bubalo1 wrote:Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf
Za nešto detaljnije moraš skidati kojekakve dodatke sa Cydia-e
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
-
novikorisnik
- Posts: 204
- Joined: 11/09/2008 23:01
#2865 Re: iPhone - All about
Ima li kakva zamjena za iBlacklist app? Ili link za crackovanu verziju?
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2866 Re: iPhone - All about
Znam danas sam vidio to budala ne znam kako mi nije palo na pamet da provjerim..bilo mi dosadno i uzeo cacko po iphonu ..a nasao sam i imemory enahncer ...gledo sam to ali bilo ukinuli source taj ..sad gledam pojavio se .. i nabacim to ..posto mi je 3g pa mi koci svasta nestodzemmo wrote:najnoviji iOS ima tu opciju, ukljucis Character Count i eto ga:Bubalo1 wrote:Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf
-
ado2410
- Posts: 11
- Joined: 06/11/2009 23:14
- Location: Odmah iza granapa..
#2867 Re: iPhone - All about
Pozdrav svima,
Prodajem Crni iPhone 3GS 32GB. U njemu je najnoviji IOS 4.3.2 i odkljucan je sa ultrasnow. Baseband je 5.11.07. Koristen je ali je ocuvan dosta dobro (imao je plasticni zastitnik za nazad dio i imao je zastitnik sa staklo od prvog dana).
U Cydia, moze se vidjeti da su SHSH blobs memorisani od iOS 3.1, 3.1.2, 3.1.3, 4.0, 4.0.1, 4.0.2, 4.1, 4,2.1+, 4.2b3, 4.3, 4.3b1, 4.3b2 i 4.3b3 tako da se mozete vratiti na bilo koji iOS.
Uz mobitel dolaze iPhone 3GS kutija, USB kabl za punjenje, Apple slusalice sa mikrofonom i pojacavanjem i stalak za punjenje mobitela.
Cijena 650KM.
Ako ima zainteresiranih molim da se javite na PP.
Hvala Puno
Prodajem Crni iPhone 3GS 32GB. U njemu je najnoviji IOS 4.3.2 i odkljucan je sa ultrasnow. Baseband je 5.11.07. Koristen je ali je ocuvan dosta dobro (imao je plasticni zastitnik za nazad dio i imao je zastitnik sa staklo od prvog dana).
U Cydia, moze se vidjeti da su SHSH blobs memorisani od iOS 3.1, 3.1.2, 3.1.3, 4.0, 4.0.1, 4.0.2, 4.1, 4,2.1+, 4.2b3, 4.3, 4.3b1, 4.3b2 i 4.3b3 tako da se mozete vratiti na bilo koji iOS.
Uz mobitel dolaze iPhone 3GS kutija, USB kabl za punjenje, Apple slusalice sa mikrofonom i pojacavanjem i stalak za punjenje mobitela.
Cijena 650KM.
Ako ima zainteresiranih molim da se javite na PP.
Hvala Puno
-
jurgen
- Posts: 112
- Joined: 11/03/2011 21:13
#2868 Re: iPhone - All about
Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2870 Re: iPhone - All about
Ja sam ga dodao davno i nije mogao jer je bio banovan ..i neki dan kad sam cacko vidim moze ..pise banned iphone ali radi ..to je nakon sto sam upgrade cydiu .. Govorim o ovome : http://h7v.orgjurgen wrote:Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2871 Re: iPhone - All about
Ima li ko kakav dobar program za snimanje videa preporucit a da je krekovana verzija ?
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
#2872 Re: iPhone - All about
Ima na Cydiji onaj neki recorder...free...Partijaner wrote:Ima li ko kakav dobar program za snimanje videa preporucit a da je krekovana verzija ?
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2873 Re: iPhone - All about
Ja imam neki Brodcaster Ustream ali nisam nikada snimao nista ali sam vidio da ima tu opciju 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2874 Re: iPhone - All about
Imam ja ovaj iVideo camera al slabo nesto, da mi je neki bas da je cisto dok se snima, hvala na preporukama 
-
EUROBIH
- Posts: 1031
- Joined: 03/09/2009 18:57
#2875 Re: iPhone - All about
iSwagga wrote:Zasto stop u nakon 4 dana?
zbog ovoga
Unlock 4.3.3 iPhone 4 3GS Ultrasn0w 1.2.3
--------------------------------------------------------------------------------
Phone dev-team has released new version of ultrasn0w, they released ultrasn0w 1.2.3 to unlock iPhone 4 and iPhone 3GS on iOS 4.3.3 on old basebands. check out all supported basebands on ultrasn0w 1.2.3 after the jump
Supported basebands:
01.59.00 / 04.26.08 / 05.11.07 / 05.12.01 / 05.13.04 / 06.15.00
Unsupported basebands :
02.10.04 / 03.10.01 / 04.10.01 / 05.14.02 / 05.15.04 / 05.16.02
nije to sve.......


