iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#2851 Re: iPhone - Flash Player

Post by mrco »

Posto iPhone 4g ne podrzava Flash Player koja je druga opcija i ima li je uopste?
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2852 Re: iPhone - All about

Post by Partijaner »

Aj ljudi zajebo sam iphone nesto u pm. Ja kreno da ga jailbreakam i uradim update, skinem onaj redsnow i ceko 15 min dok ga nadje i sad mi se pojavi emergency call ne mogu nista dalje. Kako rijesit problem, a jbt zakon.
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#2853 Re: iPhone - All about

Post by hakazvaka »

Eeeee, hitno mi treba jedna stvarcica :D

Potrebno mi je da ubacim jedan KML/GPX fajl u iPhone (4), i sve sto mi je potrebno je da mi prikaze moju trenutnu (GPS) lokaciju na toj liniji...
Da li je moguce, i ako je, da je sto jeftinije (besplatno)? :D
Hvalaaaaa
dammer
Posts: 8
Joined: 14/06/2010 18:42

#2854 Re: iPhone - All about

Post by dammer »

Imam jedno pitanje (nemojte se smijati molim vas narode) jel moguće kod nas kupiti Iphone 4 koji je sim free odnosno da mogu najnormalnije koristi update software-a na Itunesu i kupovati aplikacije na istom (imam samo hr account :-\). Hvala unaprijed
leo johnson
Posts: 132
Joined: 04/12/2010 21:41

#2855 Re: iPhone - All about

Post by leo johnson »

Partijaner wrote:Aj ljudi zajebo sam iphone nesto u pm. Ja kreno da ga jailbreakam i uradim update, skinem onaj redsnow i ceko 15 min dok ga nadje i sad mi se pojavi emergency call ne mogu nista dalje. Kako rijesit problem, a jbt zakon.

nozovi taj emergency call i kad ti se jave reci im da ti resetuju postavke.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2856 Re: iPhone - All about

Post by Partijaner »

leo johnson wrote:
Partijaner wrote:Aj ljudi zajebo sam iphone nesto u pm. Ja kreno da ga jailbreakam i uradim update, skinem onaj redsnow i ceko 15 min dok ga nadje i sad mi se pojavi emergency call ne mogu nista dalje. Kako rijesit problem, a jbt zakon.

nozovi taj emergency call i kad ti se jave reci im da ti resetuju postavke.
Nastimao sam drug sve, uradio jailbreak i instalirao cydiu i sad skidam sebi programe i igre, ipak hvala :thumbup: :dance:
leo johnson
Posts: 132
Joined: 04/12/2010 21:41

#2857 Re: iPhone - All about

Post by leo johnson »

nije frka. samo reci sta treba.
User avatar
MujkicHaris
Posts: 1601
Joined: 02/10/2010 08:34

#2858 Re: iPhone - All about

Post by MujkicHaris »

:sax:
Last edited by MujkicHaris on 21/02/2019 14:51, edited 1 time in total.
ernak
Posts: 2
Joined: 01/05/2011 23:21

#2859 Re: iPhone - All about

Post by ernak »

moze li mi neko reci kako radi internet na iphone 4 u BiH. cula sam razne price kako ljudi idu van da kupuju neke druge kartice preko kojih mogu koristit net, npr. u austriju. dali BH telecom podrzava iphone 4 i jeli skupo surfanje putem nase mreze. nisam u toku pa bih jako bila zahvalna kada bi mi neko odgovorio. hvalaaaa!
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#2860 Re: iPhone - All about

Post by hakazvaka »

ernak wrote:moze li mi neko reci kako radi internet na iphone 4 u BiH. cula sam razne price kako ljudi idu van da kupuju neke druge kartice preko kojih mogu koristit net, npr. u austriju. dali BH telecom podrzava iphone 4 i jeli skupo surfanje putem nase mreze. nisam u toku pa bih jako bila zahvalna kada bi mi neko odgovorio. hvalaaaa!
:lol: :lol: :lol:
Telecom naravno podrzava internet na iPhone-u, ali da je skupo- jeste :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2861 Re: iPhone - All about

Post by Mustang1 »

Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf :D
DYD666
Posts: 1108
Joined: 21/02/2007 08:50

#2862 Re: iPhone - All about

Post by DYD666 »

Bubalo1 wrote:Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf :D
Sa 4 reda teksta, ili do maksimalno 5 - si siguran da nece.
Za nešto detaljnije moraš skidati kojekakve dodatke sa Cydia-e
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2863 Re: iPhone - All about

Post by shalla »

DYD666 wrote:
Bubalo1 wrote:Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf :D
Sa 4 reda teksta, ili do maksimalno 5 - si siguran da nece.
Za nešto detaljnije moraš skidati kojekakve dodatke sa Cydia-e
iRealsms, fino imaš "brojač karaktera", šminka...
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#2864

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 17/03/2015 07:32, edited 1 time in total.
novikorisnik
Posts: 204
Joined: 11/09/2008 23:01

#2865 Re: iPhone - All about

Post by novikorisnik »

Ima li kakva zamjena za iBlacklist app? Ili link za crackovanu verziju?
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2866 Re: iPhone - All about

Post by Mustang1 »

dzemmo wrote:
Bubalo1 wrote:Moze li se kako napravit da razdvoji kad predje u dvije sms i vise..jebe me imam osjecaj da cesto radi jednog dva znaka mi uzima po 20 kf :D
najnoviji iOS ima tu opciju, ukljucis Character Count i eto ga:

Image

Image
Znam danas sam vidio to budala ne znam kako mi nije palo na pamet da provjerim..bilo mi dosadno i uzeo cacko po iphonu ..a nasao sam i imemory enahncer ...gledo sam to ali bilo ukinuli source taj ..sad gledam pojavio se .. i nabacim to ..posto mi je 3g pa mi koci svasta nesto :D pa reko da vidim i to cudo...i u sbsettings umjesto 40.ak MB pise 80.ak kako kad varira...i mozda glupo zvuci ali imam osjecaj da djeluje :D bio sam obriso teme i slicno jer mi je kocilo ali evo opet sam ih nabacio i za sada fino fercera..cak mi i na igricama nekim kojim je kocilo ne koci :D nfs naprimjer :D pa eto ako neko hoce nek proba :D
ado2410
Posts: 11
Joined: 06/11/2009 23:14
Location: Odmah iza granapa..

#2867 Re: iPhone - All about

Post by ado2410 »

Pozdrav svima,

Prodajem Crni iPhone 3GS 32GB. U njemu je najnoviji IOS 4.3.2 i odkljucan je sa ultrasnow. Baseband je 5.11.07. Koristen je ali je ocuvan dosta dobro (imao je plasticni zastitnik za nazad dio i imao je zastitnik sa staklo od prvog dana).

U Cydia, moze se vidjeti da su SHSH blobs memorisani od iOS 3.1, 3.1.2, 3.1.3, 4.0, 4.0.1, 4.0.2, 4.1, 4,2.1+, 4.2b3, 4.3, 4.3b1, 4.3b2 i 4.3b3 tako da se mozete vratiti na bilo koji iOS.

Uz mobitel dolaze iPhone 3GS kutija, USB kabl za punjenje, Apple slusalice sa mikrofonom i pojacavanjem i stalak za punjenje mobitela.

Cijena 650KM.

Ako ima zainteresiranih molim da se javite na PP.

Hvala Puno
jurgen
Posts: 112
Joined: 11/03/2011 21:13

#2868 Re: iPhone - All about

Post by jurgen »

Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2870 Re: iPhone - All about

Post by Mustang1 »

jurgen wrote:Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
Ja sam ga dodao davno i nije mogao jer je bio banovan ..i neki dan kad sam cacko vidim moze ..pise banned iphone ali radi ..to je nakon sto sam upgrade cydiu .. Govorim o ovome : http://h7v.org
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2871 Re: iPhone - All about

Post by Partijaner »

Ima li ko kakav dobar program za snimanje videa preporucit a da je krekovana verzija ?
DYD666
Posts: 1108
Joined: 21/02/2007 08:50

#2872 Re: iPhone - All about

Post by DYD666 »

Partijaner wrote:Ima li ko kakav dobar program za snimanje videa preporucit a da je krekovana verzija ?
Ima na Cydiji onaj neki recorder...free...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2873 Re: iPhone - All about

Post by Mustang1 »

Ja imam neki Brodcaster Ustream ali nisam nikada snimao nista ali sam vidio da ima tu opciju :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2874 Re: iPhone - All about

Post by Partijaner »

Imam ja ovaj iVideo camera al slabo nesto, da mi je neki bas da je cisto dok se snima, hvala na preporukama :thumbup:
EUROBIH
Posts: 1031
Joined: 03/09/2009 18:57

#2875 Re: iPhone - All about

Post by EUROBIH »

iSwagga wrote:Zasto stop u nakon 4 dana?

zbog ovoga

Unlock 4.3.3 iPhone 4 3GS Ultrasn0w 1.2.3
--------------------------------------------------------------------------------

Phone dev-team has released new version of ultrasn0w, they released ultrasn0w 1.2.3 to unlock iPhone 4 and iPhone 3GS on iOS 4.3.3 on old basebands. check out all supported basebands on ultrasn0w 1.2.3 after the jump


Supported basebands:
01.59.00 / 04.26.08 / 05.11.07 / 05.12.01 / 05.13.04 / 06.15.00

Unsupported basebands :
02.10.04 / 03.10.01 / 04.10.01 / 05.14.02 / 05.15.04 / 05.16.02


nije to sve.......
Post Reply