Radi ovog pitanja se i Hamlet ranio,Towelie wrote:Mozda ono za kokosku i jaje..
Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2801 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2802 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
kokos je starija kako god okrenes, nema plaho diskusije!Towelie wrote:Mozda ono za kokosku i jaje..
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2803 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Jeste a baška što se jaje lakše skuha ....NIN wrote:kokos je starija kako god okrenes, nema plaho diskusije!Towelie wrote:Mozda ono za kokosku i jaje..
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2804 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
ljepsa meza je domaca koka od kuhanog jajetafatamorgana wrote:Jeste a baška što se jaje lakše skuha ....NIN wrote:kokos je starija kako god okrenes, nema plaho diskusije!Towelie wrote:Mozda ono za kokosku i jaje..
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2805 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
nego, na cemu ateist bazira svoj svjetonazor?
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2806 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
ja svoj ne baziram! 
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2807 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Pa na poštenju naravno ....NIN wrote:nego, na cemu ateist bazira svoj svjetonazor?
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2808 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
E sad ozbiljno, na potpunoj iskrenosti, savršenom moralu i sveobuhvatnom znanju!NIN wrote:nego, na cemu ateist bazira svoj svjetonazor?
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2809 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
to za iskrenost ti ne vjerujem, sveobuhvatnom znanju, ma nemoj! savrsen moral, hahhahahhaha!?fatamorgana wrote:E sad ozbiljno, na potpunoj iskrenosti, savršenom moralu i sveobuhvatnom znanju!NIN wrote:nego, na cemu ateist bazira svoj svjetonazor?
jebiga, izvini, ali ne vidim te kao takvog!
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2810 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
ma nemoj!krvava wrote:S tim da je pitanje morala drugacije nego kod teista, a znanje bazirano na pobijanju teisticke dogme postalo samo sebi svrhom.fatamorgana wrote:E sad ozbiljno, na potpunoj iskrenosti, savršenom moralu i sveobuhvatnom znanju!NIN wrote:nego, na cemu ateist bazira svoj svjetonazor?
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2811 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Šalim se bona, as usual, ovako nešto ( kao ovo moje) nebi ni rahmetli Goebels rek'o ....krvava wrote:S tim da je pitanje morala drugacije nego kod teista, a znanje bazirano na pobijanju teisticke dogme postalo samo sebi svrhom.fatamorgana wrote:E sad ozbiljno, na apsolutnoj iskrenosti, savršenom moralu i sveobuhvatnom znanju!NIN wrote:nego, na cemu ateist bazira svoj svjetonazor?
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2812 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Tako je, Gospodar visinskih dubina!krvava wrote:Samo se ti sali!Sala je stvorila covjeka! Ili ono ipak bijase Vrhovni Tvorac
![]()
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2813 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
covjek ga stvori u strahu, ne u sali!krvava wrote:Samo se ti sali!Sala je stvorila covjeka! Ili ono ipak bijase Vrhovni Tvorac
![]()
-
kerima1
- Posts: 3530
- Joined: 13/06/2012 19:04
#2814 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Fatko moralan I iskren,
Doduse mene si sto x nasmijao hvala ti Fato.
Doduse mene si sto x nasmijao hvala ti Fato.
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2815 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
kerima1 wrote:Fatko moralan I iskren,![]()
![]()
![]()
![]()
Doduse mene si sto x nasmijao hvala ti Fato.
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2816 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Pozdravljam cEnjeni publikum i povlačim se u odaje, laku noć svima! 
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2817 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
laku noc i tebi!fatamorgana wrote:Pozdravljam cEnjeni publikum i povlačim se u odaje, laku noć svima!
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2818 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
i ja jos popijem ove dvije halal 5,2% pive idem i ja na pocinak. 
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#2819 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Nocas je bilo vece humora na inace ozbiljnom pdf religjia. 
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2820 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
towele, hocemol popricat koju?
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#2821 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Mogli bi, samo sto ja ubrzo moram ici, nazalost.NIN wrote:towele, hocemol popricat koju?
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2822 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
ma jebes ozbilju, bolje se zajebavat! zdravije je!Towelie wrote:Nocas je bilo vece humora na inace ozbiljnom pdf religjia.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2823 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
vazi, nije problem.Towelie wrote:Mogli bi, samo sto ja ubrzo moram ici, nazalost.NIN wrote:towele, hocemol popricat koju?
laku noc pa se cujemo!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#2824 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Apsolutno. Sad cu da ti ispricam vic sa religijskom tematikomNIN wrote:ma jebes ozbilju, bolje se zajebavat! zdravije je!Towelie wrote:Nocas je bilo vece humora na inace ozbiljnom pdf religjia.
Kaze ovako
Kako se zove sapun koji koriste vehabije?
Dove.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2825 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
hhhahahahahahTowelie wrote:Apsolutno. Sad cu da ti ispricam vic sa religijskom tematikomNIN wrote:ma jebes ozbilju, bolje se zajebavat! zdravije je!Towelie wrote:Nocas je bilo vece humora na inace ozbiljnom pdf religjia.
Kaze ovako
Kako se zove sapun koji koriste vehabije?
Dove.
