Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2776 Re: Juventus FC
Jasno je da dolazi napadač na ljeto, nema tu ništa sporno. Ukoliko ode Alex (mada, ja imam osjećaj da bi on mogao ostati još jednu sezonu, možda sam zanesenjak, ali se ipak nadam
), ostaju Matri i Quaglliarela, jer ne vjerujem da je Boriello opcija za otkupiti na ljeto. Toni i Iaquinta, ako ne odu u januaru, na ljeto idu sigurno. Klasni napadač sigurno dolazi.
-
ukruta
- Posts: 52
- Joined: 12/05/2011 15:38
#2777 Re: Juventus FC
Ja Contea kralja i reakcije poslije drugog gola.
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2778 Re: Juventus FC
Nama treba masina za golove ala Cavani, Falcao, Higuain, Lewandowski
(igra momak predobro)... Mrtvi Bonnuci ima sihre garant
. Caceres treba da igra iducu taman nespreman bio samo da nema ovog peha od covjeka.
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2780 Re: Juventus FC
matriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
conteeeeeeeeeeeeeeeeeee

conteeeeeeeeeeeeeeeeeee
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2781 Re: Juventus FC
Džekson preskup ba.
Higuain je dobra opcija
Higuain je dobra opcija
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2782 Re: Juventus FC
Pa Higuain može jedino skuplji biti od DžekeSorel wrote:Džekson preskup ba.
Higuain je dobra opcija
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2783 Re: Juventus FC
Vidal pogrijesioAtticus Finch wrote:Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj![]()
![]()
![]()
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija.![]()
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve!
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#2784 Re: Juventus FC
Nikad slabija ekipa nije bila... ali kada ih gledas fakat dobro igraju, sve je na mjestu i fakat zasluzuju prvo mjesto 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2785 Re: Juventus FC
Saznao sam u međuvremenu, hvala u svakom slučaju. Onako mlohavi paralelni pasovi kad smo izuzetno ofanzivni, a protivnik vreba kontru, su nedopostivi, mada Conte mu je vjerovatno očitao lekciju, ima da je pamti do kraja života.Manic Psycho wrote:Vidal pogrijesioAtticus Finch wrote:Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj![]()
![]()
![]()
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija.![]()
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve!
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2786 Re: Juventus FC
i ja tek veceras vidjeh sve golove fino. pa reko da ti odgovorim,Atticus Finch wrote:Saznao sam u međuvremenu, hvala u svakom slučaju. Onako mlohavi paralelni pasovi kad smo izuzetno ofanzivni, a protivnik vreba kontru, su nedopostivi, mada Conte mu je vjerovatno očitao lekciju, ima da je pamti do kraja života.Manic Psycho wrote:Vidal pogrijesioAtticus Finch wrote:Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj![]()
![]()
![]()
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija.![]()
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve!
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2788 Re: Juventus FC
sta veceras, sad igraju samo sto nije pocelo 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2789 Re: Juventus FC
Tesko gostovanje kod Parme. Nas zadnji poraz je iz Maja prosle godine i to protiv Parme u Parmi 1:0, kad nam ga je kepec zabio
Sljedece dvije utakmice(protiv Parme i Siene) su nam pravo vazne jer Milan gostuje Laziu i dolazi mu Napoli. Ako uspijemo da dobijemo obje vjerovatno cemo imati priliku da se malo odmakenmo od Milana.
Veceras u 20:45 na Arena Sport 1, idemo Juve!
Forza Juve!!!
EDIT
Samo da kazem da smo zavrsili ovaj mercato s dovodjenjem nekog Padoina iz Atalante
Sljedece dvije utakmice(protiv Parme i Siene) su nam pravo vazne jer Milan gostuje Laziu i dolazi mu Napoli. Ako uspijemo da dobijemo obje vjerovatno cemo imati priliku da se malo odmakenmo od Milana.
Veceras u 20:45 na Arena Sport 1, idemo Juve!
Forza Juve!!!
EDIT
Samo da kazem da smo zavrsili ovaj mercato s dovodjenjem nekog Padoina iz Atalante
-
ma3
- Posts: 234
- Joined: 28/01/2012 23:55
#2790 Re: Juventus FC
http://www.transfermarkt.co.uk/en/simon ... 56703.html
ne znam kolko je ovo pametno, al haj...imamo Eliu na toj poziciji....
ne znam kolko je ovo pametno, al haj...imamo Eliu na toj poziciji....
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2791 Re: Juventus FC
Ako ga je Conte izabrao onda welcome Padoin 
-
ma3
- Posts: 234
- Joined: 28/01/2012 23:55
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2793 Re: Juventus FC
Iskreno ne znam kvalitete ovog igraca, ali zar se nije mogao zadrzati Pazienza a ne trositi pare na Padoina
Fakat mi nije jasno... ali nebitno nece on biti igrac koji ce donijeti prevagu.
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2794 Re: Juventus FC
Pazienza je tražio da ga Juve pusti.. Conte je htio da on ostane, ali se ispoštovala volja igrača.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2795 Re: Juventus FC
Odgodjena utakmica zbog bijelog govneta s neba 
-
ma3
- Posts: 234
- Joined: 28/01/2012 23:55
#2796 Re: Juventus FC
Utakmica odgođena, na kraju FIGC donio odluku da se utakmica ne igra zbog loših vremenskih uslova.
-
ma3
- Posts: 234
- Joined: 28/01/2012 23:55
#2797 Re: Juventus FC
Conte: Ljut sam, ali sam očekivao ovo
Antonio Conte je dao intervju za SkySport nakon što je odlozena utakmica između Parme i Juventusa zbog niske temperature i snijeznih padavina
Kako se osjećate? Čini se da ste jako ljuti ?
"Da, jer bila je to čudna situacija. U subotu se kod nas dogodila slična situacija, ali Parmin stadion nije kao naš i to smo znali tako da smo očekivali da će se ovo desiti jer su vremenski uslovi bili jako loši."
"Moglo se to znati prije, a sada ćemo imati 10-15 sati vožnje autobusom do Torina i moramo se ponovno spremati za ovu utakmicu koja će se kasnije odigrati. Žao mi je što nećemo danas igrati i na pres konferenciji sam već rekao da želim danas pobjedu i da smo spremni."
"Danas zaista nema uslova za igru, ali čuo sam da su i Parmini navijači ljuti jer se utakmica odlozila"
Čini se da je problem veći od samoga snijega.
"Da, ali igrali smo s Udineseom na našem stadionu u sličnim uslovima, a na bilo kojem drugom stadionu ta se utakmica ne bi igrala. Sada počinje težak period za nas kada bi se moglo dogoditi da još utakmica bude odlozena."
Antonio Conte je dao intervju za SkySport nakon što je odlozena utakmica između Parme i Juventusa zbog niske temperature i snijeznih padavina
Kako se osjećate? Čini se da ste jako ljuti ?
"Da, jer bila je to čudna situacija. U subotu se kod nas dogodila slična situacija, ali Parmin stadion nije kao naš i to smo znali tako da smo očekivali da će se ovo desiti jer su vremenski uslovi bili jako loši."
"Moglo se to znati prije, a sada ćemo imati 10-15 sati vožnje autobusom do Torina i moramo se ponovno spremati za ovu utakmicu koja će se kasnije odigrati. Žao mi je što nećemo danas igrati i na pres konferenciji sam već rekao da želim danas pobjedu i da smo spremni."
"Danas zaista nema uslova za igru, ali čuo sam da su i Parmini navijači ljuti jer se utakmica odlozila"
Čini se da je problem veći od samoga snijega.
"Da, ali igrali smo s Udineseom na našem stadionu u sličnim uslovima, a na bilo kojem drugom stadionu ta se utakmica ne bi igrala. Sada počinje težak period za nas kada bi se moglo dogoditi da još utakmica bude odlozena."
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2798 Re: Juventus FC
Prelijepa veče...poraz Milana, remi Intera, poraz Napolija i Rome
Jedino je Udinese trjumfovao
i dalje prvi iako meč manje...neprocjenjivo
FORZA JUVE
Jedino je Udinese trjumfovao
i dalje prvi iako meč manje...neprocjenjivo
FORZA JUVE
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2799 Re: Juventus FC
Pa nisu Juvetu Napoli i Roma neki takmaci... sumnjam da je i Udinese.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2800 Re: Juventus FC
salle_eh1986 wrote:Prelijepa veče...poraz Milana, remi Intera, poraz Napolija i Rome
Jedino je Udinese trjumfovao
i dalje prvi iako meč manje...neprocjenjivo
FORZA JUVE
Steta sto snjeg odgodi utakmicu, jest da ce se nasi vise odmoriti ali bio sam ubjedjen da dobijamo Parmu. Ovako nam je stavljena u raspored 07.03. tako da igramo tri gostovanja zaredom u 10 dana prvo protiv Parme, pa Genoe pa idemo Fiorentini. To ce biti vatreno... ali ove sezone Juve moze sve.
Forza Juve!!!
Tacno tako, ovo sve za sada se svodi na utrku dva kluba Milana i Juventusa. Mada bi poslije ovog vikenda i utakmice Milan - Napoli mogao ostati samo Juventusultima_palabra wrote:Pa nisu Juvetu Napoli i Roma neki takmaci... sumnjam da je i Udinese.
p.s.
Da dodam da je ugovor Padoina iz Atalante vrijedio 4,5 miliona + 500.000 bonusa ako Juventus uzme Scudetto, a zadnju utakmicu sezone igramo kuci protiv Atalante
