Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2776 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Jasno je da dolazi napadač na ljeto, nema tu ništa sporno. Ukoliko ode Alex (mada, ja imam osjećaj da bi on mogao ostati još jednu sezonu, možda sam zanesenjak, ali se ipak nadam :) ), ostaju Matri i Quaglliarela, jer ne vjerujem da je Boriello opcija za otkupiti na ljeto. Toni i Iaquinta, ako ne odu u januaru, na ljeto idu sigurno. Klasni napadač sigurno dolazi.
ukruta
Posts: 52
Joined: 12/05/2011 15:38

#2777 Re: Juventus FC

Post by ukruta »

Ja Contea kralja i reakcije poslije drugog gola.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2778 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Nama treba masina za golove ala Cavani, Falcao, Higuain, Lewandowski :D (igra momak predobro)... Mrtvi Bonnuci ima sihre garant :-) . Caceres treba da igra iducu taman nespreman bio samo da nema ovog peha od covjeka.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2779 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

<3
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2780 Re: Juventus FC

Post by juventus »

matriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

conteeeeeeeeeeeeeeeeeee

:thumbup:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#2781 Re: Juventus FC

Post by Zatamnjena stakla »

Džekson preskup ba.
Higuain je dobra opcija :D
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2782 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Sorel wrote:Džekson preskup ba.
Higuain je dobra opcija :D
Pa Higuain može jedino skuplji biti od Džeke :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2783 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

Atticus Finch wrote:Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj :D :D :D
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija. :dance:
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve! :thumbup:
Vidal pogrijesio
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#2784 Re: Juventus FC

Post by I am Happy »

Nikad slabija ekipa nije bila... ali kada ih gledas fakat dobro igraju, sve je na mjestu i fakat zasluzuju prvo mjesto :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2785 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Manic Psycho wrote:
Atticus Finch wrote:Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj :D :D :D
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija. :dance:
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve! :thumbup:
Vidal pogrijesio
Saznao sam u međuvremenu, hvala u svakom slučaju. Onako mlohavi paralelni pasovi kad smo izuzetno ofanzivni, a protivnik vreba kontru, su nedopostivi, mada Conte mu je vjerovatno očitao lekciju, ima da je pamti do kraja života. :D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2786 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

Atticus Finch wrote:
Manic Psycho wrote:
Atticus Finch wrote:Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj :D :D :D
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija. :dance:
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve! :thumbup:
Vidal pogrijesio
Saznao sam u međuvremenu, hvala u svakom slučaju. Onako mlohavi paralelni pasovi kad smo izuzetno ofanzivni, a protivnik vreba kontru, su nedopostivi, mada Conte mu je vjerovatno očitao lekciju, ima da je pamti do kraja života. :D
i ja tek veceras vidjeh sve golove fino. pa reko da ti odgovorim, :-D
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2787 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Večeras protiv Parme! :dance: :dance:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2788 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

sta veceras, sad igraju samo sto nije pocelo :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2789 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Tesko gostovanje kod Parme. Nas zadnji poraz je iz Maja prosle godine i to protiv Parme u Parmi 1:0, kad nam ga je kepec zabio :mrgreen:

Sljedece dvije utakmice(protiv Parme i Siene) su nam pravo vazne jer Milan gostuje Laziu i dolazi mu Napoli. Ako uspijemo da dobijemo obje vjerovatno cemo imati priliku da se malo odmakenmo od Milana.

Veceras u 20:45 na Arena Sport 1, idemo Juve!

Forza Juve!!!

EDIT
Samo da kazem da smo zavrsili ovaj mercato s dovodjenjem nekog Padoina iz Atalante :-?
ma3
Posts: 234
Joined: 28/01/2012 23:55

#2790 Re: Juventus FC

Post by ma3 »

http://www.transfermarkt.co.uk/en/simon ... 56703.html

ne znam kolko je ovo pametno, al haj...imamo Eliu na toj poziciji....
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2791 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Ako ga je Conte izabrao onda welcome Padoin :D
ma3
Posts: 234
Joined: 28/01/2012 23:55

#2792 Re: Juventus FC

Post by ma3 »

User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2793 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Iskreno ne znam kvalitete ovog igraca, ali zar se nije mogao zadrzati Pazienza a ne trositi pare na Padoina :-? Fakat mi nije jasno... ali nebitno nece on biti igrac koji ce donijeti prevagu.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2794 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Pazienza je tražio da ga Juve pusti.. Conte je htio da on ostane, ali se ispoštovala volja igrača.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2795 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Odgodjena utakmica zbog bijelog govneta s neba :x
ma3
Posts: 234
Joined: 28/01/2012 23:55

#2796 Re: Juventus FC

Post by ma3 »

Utakmica odgođena, na kraju FIGC donio odluku da se utakmica ne igra zbog loših vremenskih uslova.
ma3
Posts: 234
Joined: 28/01/2012 23:55

#2797 Re: Juventus FC

Post by ma3 »

Conte: Ljut sam, ali sam očekivao ovo



Antonio Conte je dao intervju za SkySport nakon što je odlozena utakmica između Parme i Juventusa zbog niske temperature i snijeznih padavina

Kako se osjećate? Čini se da ste jako ljuti ?

"Da, jer bila je to čudna situacija. U subotu se kod nas dogodila slična situacija, ali Parmin stadion nije kao naš i to smo znali tako da smo očekivali da će se ovo desiti jer su vremenski uslovi bili jako loši."

"Moglo se to znati prije, a sada ćemo imati 10-15 sati vožnje autobusom do Torina i moramo se ponovno spremati za ovu utakmicu koja će se kasnije odigrati. Žao mi je što nećemo danas igrati i na pres konferenciji sam već rekao da želim danas pobjedu i da smo spremni."

"Danas zaista nema uslova za igru, ali čuo sam da su i Parmini navijači ljuti jer se utakmica odlozila"

Čini se da je problem veći od samoga snijega.

"Da, ali igrali smo s Udineseom na našem stadionu u sličnim uslovima, a na bilo kojem drugom stadionu ta se utakmica ne bi igrala. Sada počinje težak period za nas kada bi se moglo dogoditi da još utakmica bude odlozena."
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2798 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

Prelijepa veče...poraz Milana, remi Intera, poraz Napolija i Rome
Jedino je Udinese trjumfovao

i dalje prvi iako meč manje...neprocjenjivo
FORZA JUVE
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#2799 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

Pa nisu Juvetu Napoli i Roma neki takmaci... sumnjam da je i Udinese.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2800 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

salle_eh1986 wrote:Prelijepa veče...poraz Milana, remi Intera, poraz Napolija i Rome
Jedino je Udinese trjumfovao

i dalje prvi iako meč manje...neprocjenjivo
FORZA JUVE

Steta sto snjeg odgodi utakmicu, jest da ce se nasi vise odmoriti ali bio sam ubjedjen da dobijamo Parmu. Ovako nam je stavljena u raspored 07.03. tako da igramo tri gostovanja zaredom u 10 dana prvo protiv Parme, pa Genoe pa idemo Fiorentini. To ce biti vatreno... ali ove sezone Juve moze sve.

Forza Juve!!!
ultima_palabra wrote:Pa nisu Juvetu Napoli i Roma neki takmaci... sumnjam da je i Udinese.
Tacno tako, ovo sve za sada se svodi na utrku dva kluba Milana i Juventusa. Mada bi poslije ovog vikenda i utakmice Milan - Napoli mogao ostati samo Juventus :mrgreen:


p.s.
Da dodam da je ugovor Padoina iz Atalante vrijedio 4,5 miliona + 500.000 bonusa ako Juventus uzme Scudetto, a zadnju utakmicu sezone igramo kuci protiv Atalante :lol: Pa nek neko kaze da je Marotta nesposoban :mrgreen:
Post Reply