Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27701 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
Ako Tuzla dobije Zvijezdu sljedeće kolo, poslije Radnika bi mogli imati seriju utakmica sa ekipama koje neće u evropu, a vjerovatno neće ni ispasti, osim GOŠK-a koji će do zadnjeg kola već biti u prvoj federalnoj. Čelik H, Tuzla A, Zvijezda H, GOŠK. Zbog toga je pobjeda u sljedećoj veći dio posla.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#27702 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
Nalić danas javno reče da su se previše potrošili protiv nas. Izginuli ljudi a danas lagano na izlet...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27703 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

mirza_15 wrote:
Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
Ako Tuzla dobije Zvijezdu sljedeće kolo, poslije Radnika bi mogli imati seriju utakmica sa ekipama koje neće u evropu, a vjerovatno neće ni ispasti, osim GOŠK-a koji će do zadnjeg kola već biti u prvoj federalnoj. Čelik H, Tuzla A, Zvijezda H, GOŠK. Zbog toga je pobjeda u sljedećoj veći dio posla.
GOSK ce sigurno igrati sa 200% mogucnosti protiv nas zbog Zrinjskog
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27704 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Cossack wrote:
Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
Nalić danas javno reče da su se previše potrošili protiv nas. Izginuli ljudi a danas lagano na izlet...
Zasto me to ne cudi?
User avatar
Logovan
Posts: 102796
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27705 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Radnik će igrati bez Hadžića. :thumbup:
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161

Biće pobjeda ako Bog da.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27706 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:Radnik će igrati bez Hadžića. :thumbup:
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161

Biće pobjeda ako Bog da.
ABd pobjeda protiv Radnika i onda se fokusirati na kup jer smo najtezi dio posla u prvenstvu zavrsili
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27707 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Logovan wrote:Radnik će igrati bez Hadžića. :thumbup:
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161

Biće pobjeda ako Bog da.
Bez Hadžića i Pece. Ahmetović odmorio. Rahmanović ranije izašao da odmori. Valjda će biti dobro u subotu.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27708 Re: Utakmice.

Post by F&N »

mirza_15 wrote:
Logovan wrote:Radnik će igrati bez Hadžića. :thumbup:
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161

Biće pobjeda ako Bog da.
Bez Hadžića i Pece. Ahmetović odmorio. Rahmanović ranije izašao da odmori. Valjda će biti dobro u subotu.
+ Tatar odmarao.
Raspored jeste tezak ali ako pobijedis onda ti ide na ruku. Npr Mladost DK slijedecu igra kuci s Zrinjskim nakon toga gostuje u Sirokom i ceka komsije. Znaci oni moraju pobijediti kuci sada Zrinjskog ili barem bod otkinuti. Jer im poslije slijede 2 teske utakmice. Mi ako uzmemo Radnik jednu ruku smo stavili na pehar.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27709 Re: Utakmice.

Post by al-em »

pobjeda u bijeljini je titula

haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27710 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula

haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
Pobjedili smo pa ne želim previše kritikovati, ali on je baš bio loš. Zabio je neke važne golove ove sezone. Veoma važan gol Radniku na Koševu npr. Ali ovo danas nije u rangu profesionalnog fudbalera.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27711 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Bekove nemamo. Ali zato su nam stoperi beton.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#27712 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

mirza_15 wrote:
al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula

haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
Pobjedili smo pa ne želim previše kritikovati, ali on je baš bio loš. Zabio je neke važne golove ove sezone. Veoma važan gol Radniku na Koševu npr. Ali ovo danas nije u rangu profesionalnog fudbalera.
Tesko mu je zamjeriti obzirom koliko je malo dobijao prilike i nakon utakmica u kojim je zabijao vazne golove. Ocigledno mu je samopouzdanje unisteno.
User avatar
Logovan
Posts: 102796
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27713 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

gold'n'brown wrote:
mirza_15 wrote:
al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula

haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
Pobjedili smo pa ne želim previše kritikovati, ali on je baš bio loš. Zabio je neke važne golove ove sezone. Veoma važan gol Radniku na Koševu npr. Ali ovo danas nije u rangu profesionalnog fudbalera.
Tesko mu je zamjeriti obzirom koliko je malo dobijao prilike i nakon utakmica u kojim je zabijao vazne golove. Ocigledno mu je samopouzdanje unisteno.
Ovdje se slažem. Ne možeš igraču davati po par minuta prilike, a da očekuješ od njega da zabije gol kada uđe na teren ili da odigra dobro kada je u prvih 11. Padne samopouzdanje, forma, želja, itd.

Šteta zbog one prilike u prvom poluvremenu. Na stranu sve, ali ono je morao zabiti. Mislim prazan gol, kako majku mu. :-) Pa čak i ona u drugom poluvremenu je bila odlična šansa.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27714 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Nego valjace titulu na sokovima proslaviti aBd.

Kontam da zaganjam dozvolu za stand u Titovoj da prodajem nularice 8-)
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27715 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula

haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
Meni je puno jasnije zasto je Sisic rezerva Tataru lik je nevidjeni sebicnjak.Kakvi su ono danas solo prodori gdje se pokusava proci kroz 5-6 igraca. :roll:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27716 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Jedna manje, to je najbitnije
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#27717 Re: Utakmice.

Post by duffy_duck »

Prijedlog za Upravu FK Sarajevo. Kad se bude slavila titula, ne pustajte karte u prodaju, nego stavite da se na utakmicu moze uci samo sa godisnjim kartama i kartama sa danasnje utakmice.

Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#27718 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Što kopiraš tuđe postove :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#27719 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

duffy_duck wrote:Prijedlog za Upravu FK Sarajevo. Kad se bude slavila titula, ne pustajte karte u prodaju, nego stavite da se na utakmicu moze uci samo sa godisnjim kartama i kartama sa danasnje utakmice.

Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram
Nama što živimo od svog rada neka stave karte po 50 maraka, niko se neće buniti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27720 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Biće zeznuto sa Radnikom.
Nadam se da se Ahmetović vraća.
U protivnom, početi bez Handžića.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27721 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Tomahawk11 wrote:Biće zeznuto sa Radnikom.
Nadam se da se Ahmetović vraća.
U protivnom, početi bez Handžića.
Ako ne mogne Ahmet ja bih izceo ovakvu postavu...

....................Kovacevic..................
.Saban....Lazic...Mujakic....Halil....
............Stanoje...Kapic...................
....Heba.....Rahmanivic....Tatar......
.......................Krle...........................
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#27722 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Kakav god da je Sisic je uveo nesto novo u igri i razbio onu monotoniju. Handzic je bio bolestan prosle sedmice imao temperaturu tako da mozda je i do toga.

Kapic je protiv Slobode bio ocajan a juce i nije bio tako los. Nadam se da ce nam Lazic ostati naredne sezone inace smo donji.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27723 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Bekove mora mijenjati. Naprijed je ok ali pozadi ce nas imalo ozbiljna ekipa iskaznjavati a Radnik kuci mislim da to jeste.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#27724 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Nadzorna_ploca wrote:Bekove mora mijenjati. Naprijed je ok ali pozadi ce nas imalo ozbiljna ekipa iskaznjavati a Radnik kuci mislim da to jeste.
O bekovima se trebalo razmišljati na zimskoj pauzi. Sada nema mijenjanja, igraj sa ovim sto imas.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#27725 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ocekujem slicnu utakmicu kao u TZ, oni nalozeni, rastrcani, a mi sa stavom Mi smo Sarajevo, izvolite se braniti :mrgreen:

Valjda im Hus uspije "pedagoski" objasniti da ne smije biti toga... ovaj Radnik nam je vazda nezgodan, ali eto fali im valjda par vaznih igraca.
Post Reply