Ako Tuzla dobije Zvijezdu sljedeće kolo, poslije Radnika bi mogli imati seriju utakmica sa ekipama koje neće u evropu, a vjerovatno neće ni ispasti, osim GOŠK-a koji će do zadnjeg kola već biti u prvoj federalnoj. Čelik H, Tuzla A, Zvijezda H, GOŠK. Zbog toga je pobjeda u sljedećoj veći dio posla.Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27701 Re: Utakmice.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#27702 Re: Utakmice.
Nalić danas javno reče da su se previše potrošili protiv nas. Izginuli ljudi a danas lagano na izlet...Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27703 Re: Utakmice.
GOSK ce sigurno igrati sa 200% mogucnosti protiv nas zbog Zrinjskogmirza_15 wrote:Ako Tuzla dobije Zvijezdu sljedeće kolo, poslije Radnika bi mogli imati seriju utakmica sa ekipama koje neće u evropu, a vjerovatno neće ni ispasti, osim GOŠK-a koji će do zadnjeg kola već biti u prvoj federalnoj. Čelik H, Tuzla A, Zvijezda H, GOŠK. Zbog toga je pobjeda u sljedećoj veći dio posla.Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27704 Re: Utakmice.
Zasto me to ne cudi?Cossack wrote:Nalić danas javno reče da su se previše potrošili protiv nas. Izginuli ljudi a danas lagano na izlet...Leopard_SA wrote:Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
- Logovan
- Posts: 102803
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27705 Re: Utakmice.
Radnik će igrati bez Hadžića.
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161
Biće pobjeda ako Bog da.
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161
Biće pobjeda ako Bog da.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27706 Re: Utakmice.
ABd pobjeda protiv Radnika i onda se fokusirati na kup jer smo najtezi dio posla u prvenstvu zavrsiliLogovan wrote:Radnik će igrati bez Hadžića.![]()
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161
Biće pobjeda ako Bog da.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27707 Re: Utakmice.
Bez Hadžića i Pece. Ahmetović odmorio. Rahmanović ranije izašao da odmori. Valjda će biti dobro u subotu.Logovan wrote:Radnik će igrati bez Hadžića.![]()
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161
Biće pobjeda ako Bog da.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27708 Re: Utakmice.
+ Tatar odmarao.mirza_15 wrote:Bez Hadžića i Pece. Ahmetović odmorio. Rahmanović ranije izašao da odmori. Valjda će biti dobro u subotu.Logovan wrote:Radnik će igrati bez Hadžića.![]()
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eva/153161
Biće pobjeda ako Bog da.
Raspored jeste tezak ali ako pobijedis onda ti ide na ruku. Npr Mladost DK slijedecu igra kuci s Zrinjskim nakon toga gostuje u Sirokom i ceka komsije. Znaci oni moraju pobijediti kuci sada Zrinjskog ili barem bod otkinuti. Jer im poslije slijede 2 teske utakmice. Mi ako uzmemo Radnik jednu ruku smo stavili na pehar.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#27709 Re: Utakmice.
pobjeda u bijeljini je titula
haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27710 Re: Utakmice.
Pobjedili smo pa ne želim previše kritikovati, ali on je baš bio loš. Zabio je neke važne golove ove sezone. Veoma važan gol Radniku na Koševu npr. Ali ovo danas nije u rangu profesionalnog fudbalera.al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula
haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27711 Re: Utakmice.
Bekove nemamo. Ali zato su nam stoperi beton.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#27712 Re: Utakmice.
Tesko mu je zamjeriti obzirom koliko je malo dobijao prilike i nakon utakmica u kojim je zabijao vazne golove. Ocigledno mu je samopouzdanje unisteno.mirza_15 wrote:Pobjedili smo pa ne želim previše kritikovati, ali on je baš bio loš. Zabio je neke važne golove ove sezone. Veoma važan gol Radniku na Koševu npr. Ali ovo danas nije u rangu profesionalnog fudbalera.al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula
haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
- Logovan
- Posts: 102803
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27713 Re: Utakmice.
Ovdje se slažem. Ne možeš igraču davati po par minuta prilike, a da očekuješ od njega da zabije gol kada uđe na teren ili da odigra dobro kada je u prvih 11. Padne samopouzdanje, forma, želja, itd.gold'n'brown wrote:Tesko mu je zamjeriti obzirom koliko je malo dobijao prilike i nakon utakmica u kojim je zabijao vazne golove. Ocigledno mu je samopouzdanje unisteno.mirza_15 wrote:Pobjedili smo pa ne želim previše kritikovati, ali on je baš bio loš. Zabio je neke važne golove ove sezone. Veoma važan gol Radniku na Koševu npr. Ali ovo danas nije u rangu profesionalnog fudbalera.al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula
haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
Šteta zbog one prilike u prvom poluvremenu. Na stranu sve, ali ono je morao zabiti. Mislim prazan gol, kako majku mu.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27714 Re: Utakmice.
Nego valjace titulu na sokovima proslaviti aBd.
Kontam da zaganjam dozvolu za stand u Titovoj da prodajem nularice
Kontam da zaganjam dozvolu za stand u Titovoj da prodajem nularice
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27715 Re: Utakmice.
Meni je puno jasnije zasto je Sisic rezerva Tataru lik je nevidjeni sebicnjak.Kakvi su ono danas solo prodori gdje se pokusava proci kroz 5-6 igraca.al-em wrote:pobjeda u bijeljini je titula
haris handzic pokazao zasto je prikovan za klupu
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27716 Re: Utakmice.
Jedna manje, to je najbitnije
-
duffy_duck
- Posts: 1559
- Joined: 27/04/2018 09:07
#27717 Re: Utakmice.
Prijedlog za Upravu FK Sarajevo. Kad se bude slavila titula, ne pustajte karte u prodaju, nego stavite da se na utakmicu moze uci samo sa godisnjim kartama i kartama sa danasnje utakmice.
Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram
Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#27718 Re: Utakmice.
Što kopiraš tuđe postove 
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#27719 Re: Utakmice.
Nama što živimo od svog rada neka stave karte po 50 maraka, niko se neće bunitiduffy_duck wrote:Prijedlog za Upravu FK Sarajevo. Kad se bude slavila titula, ne pustajte karte u prodaju, nego stavite da se na utakmicu moze uci samo sa godisnjim kartama i kartama sa danasnje utakmice.
Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27720 Re: Utakmice.
Biće zeznuto sa Radnikom.
Nadam se da se Ahmetović vraća.
U protivnom, početi bez Handžića.
Nadam se da se Ahmetović vraća.
U protivnom, početi bez Handžića.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27721 Re: Utakmice.
Ako ne mogne Ahmet ja bih izceo ovakvu postavu...Tomahawk11 wrote:Biće zeznuto sa Radnikom.
Nadam se da se Ahmetović vraća.
U protivnom, početi bez Handžića.
....................Kovacevic..................
.Saban....Lazic...Mujakic....Halil....
............Stanoje...Kapic...................
....Heba.....Rahmanivic....Tatar......
.......................Krle...........................
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#27722 Re: Utakmice.
Kakav god da je Sisic je uveo nesto novo u igri i razbio onu monotoniju. Handzic je bio bolestan prosle sedmice imao temperaturu tako da mozda je i do toga.
Kapic je protiv Slobode bio ocajan a juce i nije bio tako los. Nadam se da ce nam Lazic ostati naredne sezone inace smo donji.
Kapic je protiv Slobode bio ocajan a juce i nije bio tako los. Nadam se da ce nam Lazic ostati naredne sezone inace smo donji.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27723 Re: Utakmice.
Bekove mora mijenjati. Naprijed je ok ali pozadi ce nas imalo ozbiljna ekipa iskaznjavati a Radnik kuci mislim da to jeste.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#27724 Re: Utakmice.
O bekovima se trebalo razmišljati na zimskoj pauzi. Sada nema mijenjanja, igraj sa ovim sto imas.Nadzorna_ploca wrote:Bekove mora mijenjati. Naprijed je ok ali pozadi ce nas imalo ozbiljna ekipa iskaznjavati a Radnik kuci mislim da to jeste.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#27725 Re: Utakmice.
Ocekujem slicnu utakmicu kao u TZ, oni nalozeni, rastrcani, a mi sa stavom Mi smo Sarajevo, izvolite se braniti
Valjda im Hus uspije "pedagoski" objasniti da ne smije biti toga... ovaj Radnik nam je vazda nezgodan, ali eto fali im valjda par vaznih igraca.
Valjda im Hus uspije "pedagoski" objasniti da ne smije biti toga... ovaj Radnik nam je vazda nezgodan, ali eto fali im valjda par vaznih igraca.
