X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#276 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

kritichar wrote:milić je napaćena spodoba, upravo kako i izgleda sa maskom
:lol:
najjace kad rece da je mnogo talentovaniji od njih svih zajedno. ego ko u ibrahimovica.

i obojica ispadose :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#277 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

da se upisem :D
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#278 Re: X FACTOR Adria

Post by devito »

Ljuba Moljac wrote:
kritichar wrote:milić je napaćena spodoba, upravo kako i izgleda sa maskom
:lol:
najjace kad rece da je mnogo talentovaniji od njih svih zajedno. ego ko u ibrahimovica.

i obojica ispadose :D
Kreten uglavnom

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#279 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Ljuba Moljac wrote:Ova plava i ona Tamara sto je pjevala Adele su najbolje do sada. Ostali imaju glasove, ukljucujuci Ilmu i Maida, ali ne i emociju. Ove dvije su se maksimalno uzivjele u pjesmu i zato je to za stepenicu bolje od ostalih.
Jeste da su Maid i Ilma nashi iz Bosne, ali treba biti realan.
Subjektivno :)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#280 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Emina Jahović je über iritantna osoba.

Govori danas, kad je Maid došao - "Bio je na šou TI možeš da budeš zvijezda, i jako je popularan u Federaciji". Krava jedna !
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#281 Re: X FACTOR Adria

Post by gnjev »

It_is_a_Leclerc wrote:Emina Jahović je über iritantna osoba.

Govori danas, kad je Maid došao - "Bio je na šou TI možeš da budeš zvijezda, i jako je popularan u Federaciji". Krava jedna !
Prodala dupe

Sent from my ST21i using Tapatalk 4
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#282 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

cupavi Damjan je pravo osvjezenje, smorise vala onim zalopojkama
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#283 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

plain vanilla wrote:cupavi Damjan je pravo osvjezenje, smorise vala onim zalopojkama
kako je meden, kako rece za kosu : i rOsla i rOoosla.. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#284 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

WildRedRose wrote:
plain vanilla wrote:cupavi Damjan je pravo osvjezenje, smorise vala onim zalopojkama
kako je meden, kako rece za kosu : i rOsla i rOoosla.. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
a sta kaze- nekad je operem :lol: :lol:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#285 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

da, da :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#286 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Dobar onaj sto je sinoc prvi pjevao, i onaj sa kacketom. :D
User avatar
Deeney
Posts: 151
Joined: 27/02/2009 21:49

#287 Re: X FACTOR Adria

Post by Deeney »

Dobar Maid, dobar. Sigurno može puno bolje, haman ga to grlo steglo, šta li. :) Ali Emina i ono za Federaciju mi je baš zaparalo uši. Glupačica. Dobar je i bio mali Damjan! A Miliću ono zaista nije trebalo. Ne znam šta je želio time postići. Bezveze.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#288 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

maid je peško
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#289 Re: X FACTOR Adria

Post by LEDA »

kritichar wrote:maid je peško
:lol: :lol: :lol: i meni se čini
x_lecter
Posts: 703
Joined: 04/11/2013 16:11

#290 Re: X FACTOR Adria

Post by x_lecter »

Da mi je samo znati gdje nadju one pjesme sto pjevaju ... ono niko ziv ne slusa ba ... Maida je Zeljko najbolje opisao ... lik nervira i pravo je iritantan. Do sada Ilma bez premca.

to se Mice tice, lik je legenda, i u pravu je da je talentovaniji od svih njih zajedno, i to vise puta :izet:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#291 Re: X FACTOR Adria

Post by astrid »

Mali medeni cupko :)
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#292 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

x_lecter wrote:Da mi je samo znati gdje nadju one pjesme sto pjevaju ... ono niko ziv ne slusa ba ... Maida je Zeljko najbolje opisao ... lik nervira i pravo je iritantan. Do sada Ilma bez premca.

to se Mice tice, lik je legenda, i u pravu je da je talentovaniji od svih njih zajedno, i to vise puta :izet:
A i u pravu je za sve ono sto je rekao o clanovima zirija
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#293 Re: X FACTOR Adria

Post by Ripicipi »

Negdje procitah da je Ilma ispala iz X factora :?
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#294 Re: X FACTOR Adria

Post by yildiz »

astrid wrote:Mali medeni cupko :)

Presladak je ima predobru kosu :P :P
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#295 Re: X FACTOR Adria

Post by lavorpunvode »

jel postoji ovdje jos neko ko bi onog Maida najradije zatukO necim :D kako je frajer iritantan onako pun sebe :-)
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#296 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Ma i ja bih ga maljem u glavu ali ce ljudi pomisliti da sam ljubomoran (ne znam na sta ali jbg) radije sutim :D
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2432
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#297 Re: X FACTOR Adria

Post by JOINT_1921 »

Ljubomoran na sta??? Sto ide od audicije do audicije i sto tezgari po diskotekama? :-)
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#298 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

jest maid malo pun sebe, ali nije los decko i ima lijep pirsing. bolja mu je ova frizura nego prosla. ja bih mu samo predlozio promijenu odjevne kombinacije jer ova nije u modi, pogotovo sad u vrijeme sezone jesen-zima 2014 :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#299 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

meni Maid nije nikada bio simpatican, dobar i sl. Al' reko , hajd raja ga podrzava jer je 'nas' pa sutim :roll: :mrgreen:


al' fkt, jel meni jedinoj otpjevao lose onu pjesmu ? Koliko ga svi hvale, ja kontam razvalice :roll:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#300 Re: X FACTOR Adria

Post by skafiskafsnjak »

WildRedRose wrote:meni Maid nije nikada bio simpatican, dobar i sl. Al' reko , hajd raja ga podrzava jer je 'nas' pa sutim :roll: :mrgreen:


al' fkt, jel meni jedinoj otpjevao lose onu pjesmu ? Koliko ga svi hvale, ja kontam razvalice :roll:
ma pesko :D

a i jadan se slomi dok otpjeva jednu pjesmu ... pitam se da li bi mogao otpjevati bar 5-6 pjesama "u cugu " ?
Zna li ista osim Cole ?
Post Reply