Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27151 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne bi bio prvi vozac Grasa kojeg su iz ovog ili onog razloga izrevoltirani gradjani naklofali! 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27153 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skont'o sam, ovo je bilo vise da su grasovi soferi cesce musterije da dobiju nego da udjele batine!
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27154 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Šta je ovo u stanju globalne pandemije svi drugi problemi padaju u drugi plan, više nikoga ništa ne nervira 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27155 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#27156 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Čuli da T-Roc vreba, pa što je sigurno, sigurno je 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#27157 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bas na drugoj temi se za radar raspitujem, debil vozi desnom 40 kmh okruglo, ispred nikog, ne mogu ga preci u srednjoj lik gusla isto.bitanga_sa_otesa wrote: ↑14/03/2020 23:26 ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
Na semaforu hocu desno, i on isto daje zmigavac, dam gas zaobidjem ga do semafora i uvalim se. Debilu sam od semafora za 3 sekunde pobjegao 100 metara
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#27158 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam kako da opisem, ali svakodnevno to vidjam... kad skrecu lijevo ili desno, pa odmaknu se kao da voze sleper s 3 prikolice.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#27160 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hajde to, nego sto sam vidjao tankere koji brze skrenu vec sto ti velemajstori..bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/03/2020 00:08pa to mora tako,uĆili na polaganjutretUVar ima zube ,ujesce ih ...
- nepass1
- Posts: 14670
- Joined: 06/07/2017 07:35
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27162 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I sta je ovdje sporno? On radi upravo jo kako u zakonu pise.JavierBosnia wrote: ↑15/03/2020 00:00Bas na drugoj temi se za radar raspitujem, debil vozi desnom 40 kmh okruglo, ispred nikog,bitanga_sa_otesa wrote: ↑14/03/2020 23:26 ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#27163 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ovaj u srednjoj gusla uporedo sa njim i 2 trake blokirane
Najs
Najs
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#27165 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tako je neki dan ispred mene lik vozio 2 do 3 kilometra ispod ograničenja da bi se isključio desno - i to u traku za isključenje. Koliko nesposoban trebaš biti da ti treba toliko priprema kako bi pomjerio auto sva metra udesno?JavierBosnia wrote: ↑15/03/2020 00:00Bas na drugoj temi se za radar raspitujem, debil vozi desnom 40 kmh okruglo, ispred nikog, ne mogu ga preci u srednjoj lik gusla isto.bitanga_sa_otesa wrote: ↑14/03/2020 23:26 ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
Na semaforu hocu desno, i on isto daje zmigavac, dam gas zaobidjem ga do semafora i uvalim se. Debilu sam od semafora za 3 sekunde pobjegao 100 metara
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27166 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Lik koji vozi 40 i desnoj traci nema veze s tim, on vozi po PS-u...JavierBosnia wrote: ↑15/03/2020 10:20 I ovaj u srednjoj gusla uporedo sa njim i 2 trake blokirane
Najs
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27168 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nedavno frajer iz ko zna kojih razloga poceo polako iz svoje trake prelaziti u moju. Vidim da je frajer u nekom svom svijetu, ubrzam da me ne zakaci, pogledam u retrovizor, a on nastavio prelaziti u moju traku.
Vrati se on u svoju desnu traku, a ja malo prikocim da vidim je li dobar, sta mu je.
A on jede nesto, blijedo me pogledao, kao konta sta je meni, zasto sam svirao. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27169 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Možda reže suho meso na krilu 
- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27170 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sreca pa nikoga nije bilo ispred mene pa sam mogao ubrzati jer da nisam garant bi me udario.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#27171 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jebem ja njemu mater eto i njemu i takvom PSutempuser wrote: ↑15/03/2020 14:48Lik koji vozi 40 i desnoj traci nema veze s tim, on vozi po PS-u...JavierBosnia wrote: ↑15/03/2020 10:20 I ovaj u srednjoj gusla uporedo sa njim i 2 trake blokirane
Najs
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27172 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E ta mi te je takvig strasnog gdje sret na cesti sa 40 u desnoj!
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27174 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pusti se ti moje pismenosti nego se pazi da ti neko iz desne tako opasnom i pametnom ne zavali samarcinu da ne znas kud gonis! 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
