Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27151 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Ne bi bio prvi vozac Grasa kojeg su iz ovog ili onog razloga izrevoltirani gradjani naklofali! :D
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#27152 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

tempuser wrote: 13/03/2020 09:21 Ne bi bio prvi vozac Grasa kojeg su iz ovog ili onog razloga izrevoltirani gradjani naklofali! :D
Tako je, ali sam ja na sebe mislio da dobijem batina :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27153 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

liaar wrote: 13/03/2020 09:24
tempuser wrote: 13/03/2020 09:21 Ne bi bio prvi vozac Grasa kojeg su iz ovog ili onog razloga izrevoltirani gradjani naklofali! :D
Tako je, ali sam ja na sebe mislio da dobijem batina :mrgreen:
Skont'o sam, ovo je bilo vise da su grasovi soferi cesce musterije da dobiju nego da udjele batine!
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#27154 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Šta je ovo u stanju globalne pandemije svi drugi problemi padaju u drugi plan, više nikoga ništa ne nervira :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27155 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#27156 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Čuli da T-Roc vreba, pa što je sigurno, sigurno je :bih:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27157 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/03/2020 23:26 ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
Bas na drugoj temi se za radar raspitujem, debil vozi desnom 40 kmh okruglo, ispred nikog, ne mogu ga preci u srednjoj lik gusla isto.

Na semaforu hocu desno, i on isto daje zmigavac, dam gas zaobidjem ga do semafora i uvalim se. Debilu sam od semafora za 3 sekunde pobjegao 100 metara
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#27158 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Entropio »

Ne znam kako da opisem, ali svakodnevno to vidjam... kad skrecu lijevo ili desno, pa odmaknu se kao da voze sleper s 3 prikolice.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27159 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Entropio wrote: 15/03/2020 00:00 Ne znam kako da opisem, ali svakodnevno to vidjam... kad skrecu lijevo ili desno, pa odmaknu se kao da voze sleper s 3 prikolice.
pa to mora tako,uĆili na polaganju :D tretUVar ima zube ,ujesce ih ...
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#27160 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

bitanga_sa_otesa wrote: 15/03/2020 00:08
Entropio wrote: 15/03/2020 00:00 Ne znam kako da opisem, ali svakodnevno to vidjam... kad skrecu lijevo ili desno, pa odmaknu se kao da voze sleper s 3 prikolice.
pa to mora tako,uĆili na polaganju :D tretUVar ima zube ,ujesce ih ...
Hajde to, nego sto sam vidjao tankere koji brze skrenu vec sto ti velemajstori..
User avatar
nepass1
Posts: 14670
Joined: 06/07/2017 07:35

#27161 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

BadBoy wrote: 14/03/2020 23:23 Šta je ovo u stanju globalne pandemije svi drugi problemi padaju u drugi plan, više nikoga ništa ne nervira :D
Ja obucavam zenu tako da sad ja nerviram druge
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27162 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

JavierBosnia wrote: 15/03/2020 00:00
bitanga_sa_otesa wrote: 14/03/2020 23:26 ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
Bas na drugoj temi se za radar raspitujem, debil vozi desnom 40 kmh okruglo, ispred nikog,
I sta je ovdje sporno? On radi upravo jo kako u zakonu pise.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27163 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

I ovaj u srednjoj gusla uporedo sa njim i 2 trake blokirane
Najs
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#27164 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by adodbr »

...
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#27165 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

JavierBosnia wrote: 15/03/2020 00:00
bitanga_sa_otesa wrote: 14/03/2020 23:26 ma sve je isto i veceras po glavnoj voze 30-40 ,ja se trkam 60 izmedju njih....guzva i nije neka...
dzabe je pisati degenericima lakse metar u gujcu nego cenat u glavu...
Bas na drugoj temi se za radar raspitujem, debil vozi desnom 40 kmh okruglo, ispred nikog, ne mogu ga preci u srednjoj lik gusla isto.

Na semaforu hocu desno, i on isto daje zmigavac, dam gas zaobidjem ga do semafora i uvalim se. Debilu sam od semafora za 3 sekunde pobjegao 100 metara
Tako je neki dan ispred mene lik vozio 2 do 3 kilometra ispod ograničenja da bi se isključio desno - i to u traku za isključenje. Koliko nesposoban trebaš biti da ti treba toliko priprema kako bi pomjerio auto sva metra udesno?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27166 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

JavierBosnia wrote: 15/03/2020 10:20 I ovaj u srednjoj gusla uporedo sa njim i 2 trake blokirane
Najs
Lik koji vozi 40 i desnoj traci nema veze s tim, on vozi po PS-u...
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#27167 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by shandrprcSA »

Entropio wrote: 15/03/2020 00:00 Ne znam kako da opisem, ali svakodnevno to vidjam... kad skrecu lijevo ili desno, pa odmaknu se kao da voze sleper s 3 prikolice.
a tek oni kojima kad dolazi autu u susret opale po kocnici :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27168 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Nedavno frajer iz ko zna kojih razloga poceo polako iz svoje trake prelaziti u moju. Vidim da je frajer u nekom svom svijetu, ubrzam da me ne zakaci, pogledam u retrovizor, a on nastavio prelaziti u moju traku. :lol: Vrati se on u svoju desnu traku, a ja malo prikocim da vidim je li dobar, sta mu je. :lol: A on jede nesto, blijedo me pogledao, kao konta sta je meni, zasto sam svirao. :roll:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27169 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Možda reže suho meso na krilu :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27170 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

:lol: :lol: A svasta moze biti. :D

Sreca pa nikoga nije bilo ispred mene pa sam mogao ubrzati jer da nisam garant bi me udario. :-)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27171 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

tempuser wrote: 15/03/2020 14:48
JavierBosnia wrote: 15/03/2020 10:20 I ovaj u srednjoj gusla uporedo sa njim i 2 trake blokirane
Najs
Lik koji vozi 40 i desnoj traci nema veze s tim, on vozi po PS-u...
Jebem ja njemu mater eto i njemu i takvom PSu
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27172 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

E ta mi te je takvig strasnog gdje sret na cesti sa 40 u desnoj!
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27173 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

tempuser wrote: 15/03/2020 17:43 E ta mi te je takvig strasnog gdje sret na cesti sa 40 u desnoj!
Stavi te cvike dok pises, i ne seri puno :run:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27174 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Pusti se ti moje pismenosti nego se pazi da ti neko iz desne tako opasnom i pametnom ne zavali samarcinu da ne znas kud gonis! :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#27175 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

tempuser wrote: 15/03/2020 18:11 Pusti se ti moje pismenosti nego se pazi da ti neko iz desne tako opasnom i pametnom ne zavali samarcinu da ne znas kud gonis! :D
Nigdje ne spomenuh da sam mahao rukama, svirao ili blicao. To sto se nerviram je druga stvar, sa debilima posla ne zelim ni imati
Post Reply