Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#27101 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skont'o sam da me vise od kockoglavaca nerviraju zenske koje sviraju kad ne krenes na zuto... doduse valjda je i meni kockasta glava pa i jednim i drugim padne nivo adrenalina kad me poprijeko pogledaju...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#27102 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kockoglavuše
- B6Redhell
- Posts: 7810
- Joined: 25/12/2010 04:56
#27103 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dješ’ tablu mećat na forum.
Pozadina je razglednica.. ...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27104 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Više puta ponovljeno iskustvo i sa mojim i sa drugim autima... Nikada ne parkirajte pored auta koje na zadnjem sjedištu ima sjedalicu... Običaj takvih i ženskih i muških osoba je da ubace juniora u sjedalicu i dok nešto ispetljaju sa njim, skinu mu jaknicu, podmetnu jastučić, prebace kese na drugu stranu, i ko zna šta još rade, istovremeno guzicom mrdaju svoja vrata a ta vrata neprestano drljaju po vašim vratima... naravno da im nije palo na pamet da se pomaknu metar i po i onda mrljaju nego baš tu dok su na pola metra od vas uparkirani...
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27105 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Uvijek biram najudaljenija parking mjesta gdje nema nikoga oko mene. Nikad mi nije bilo mrsko prošetati 20 metara više.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑11/03/2020 08:16 Više puta ponovljeno iskustvo i sa mojim i sa drugim autima... Nikada ne parkirajte pored auta koje na zadnjem sjedištu ima sjedalicu... Običaj takvih i ženskih i muških osoba je da ubace juniora u sjedalicu i dok nešto ispetljaju sa njim, skinu mu jaknicu, podmetnu jastučić, prebace kese na drugu stranu, i ko zna šta još rade, istovremeno guzicom mrdaju svoja vrata a ta vrata neprestano drljaju po vašim vratima... naravno da im nije palo na pamet da se pomaknu metar i po i onda mrljaju nego baš tu dok su na pola metra od vas uparkirani...
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#27106 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A kada se vratiš tri auta oko tebe iako si u najdaljem kutku parkinga.
A ove mame sa dječjim sjedalicama kao da te cunami opalio
A ove mame sa dječjim sjedalicama kao da te cunami opalio
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27107 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vecinom je sjedalica na zadnjem sjedistu sa suvozavece strane, pa ako mozes primaknes svoju suvozacku stranu tako da ni vrata ne moze otvoriti, nego mora izvuci auto pa tek ubaciti stvari i djete u auto.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑11/03/2020 08:16 Više puta ponovljeno iskustvo i sa mojim i sa drugim autima... Nikada ne parkirajte pored auta koje na zadnjem sjedištu ima sjedalicu... Običaj takvih i ženskih i muških osoba je da ubace juniora u sjedalicu i dok nešto ispetljaju sa njim, skinu mu jaknicu, podmetnu jastučić, prebace kese na drugu stranu, i ko zna šta još rade, istovremeno guzicom mrdaju svoja vrata a ta vrata neprestano drljaju po vašim vratima... naravno da im nije palo na pamet da se pomaknu metar i po i onda mrljaju nego baš tu dok su na pola metra od vas uparkirani...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#27108 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne voze tamić da tako lete vrata
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27109 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
alo ba ne diraj mi tamića 
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#27110 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Što hoćete da naletite na zonFa sa "tamićem" 
-
ovo_mi_je_nick
- Posts: 1804
- Joined: 04/09/2013 10:02
- Contact:
#27111 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne lete ali kad pređu "vagu" dovoljno da guzelja još pritisne buljom vrata od vrata.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#27112 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e ne znam kako to drugi rade, ali meni ne pobjegnu, eventualno ih naslonim polahko, ali gumenim dijelom na isturenom ćošku vrata
još nema prostora nikako, ogromna sjedalica, nizak auto, otvor zadnjih vrata relativno mali i nakošen
još nema prostora nikako, ogromna sjedalica, nizak auto, otvor zadnjih vrata relativno mali i nakošen
-
panda_grizli
- Posts: 48
- Joined: 11/06/2017 14:32
#27113 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a nista najbolje je onda dvogodisnje dijete ostavit na sred ceste dok malo auto isparkiramo iz parkinga kako bi imali dovoljno prostora jer je velikom broju ljudi mrsko pravilno parkirati pa ostave svog ljubimca onako kako ulete. cast izuzetcima.
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#27114 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Od druga rodicu zaustavila murija i napisali joj kaznu jer je vozila 60kmh na autoput
Popizdila sva u cudu ne moze da vjeruje 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27115 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A đe će tako brzo vozit...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#27116 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jel bila u pretovaru 
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#27118 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Yea to bas, dobila za ugrozavanje saobracaja, ne moze sebi da dodje, drami koga sam ja ugrozavala bla bla bla
-
zigson
- Posts: 4816
- Joined: 04/04/2015 22:17
#27119 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Cuj koga pa mene koji nalijecem 75kmh iza nje 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27120 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bojim se da nisi shvatio... ima mjesta da se dijete postavi u sjedalicu bez lupanja u druga auta, ali je problem kada mu tek tada skidaju bundicu, izvlače pojaseve ispod njega da ga svežu, a to rade ISKLJUČIVO sa strane gdje je sjedalica, na otvorena vrata koja guraju u tuđa vrata, umjesto ili da uđu na suprotna vrata i sve to urade sjedeći sa zadnjeg sjedišta ili da izvuku auto metar NAKON što su ostavili dijete u sjedalici, pa onda nesmetano sve to urade...panda_grizli wrote: ↑11/03/2020 14:09 a nista najbolje je onda dvogodisnje dijete ostavit na sred ceste dok malo auto isparkiramo iz parkinga kako bi imali dovoljno prostora jer je velikom broju ljudi mrsko pravilno parkirati pa ostave svog ljubimca onako kako ulete. cast izuzetcima.
Ne tako nije normalno, već je normalno drljati svojim vratima tuđa vrata i praviti se da to ne vidi da radi...
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#27121 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja uvijek parkiram na nacin da sam dovoljno odmaknut kako bih mogao postaviti dvoje djece u sjedalici pozadi, sto opet ne sprjecava idiote koji parkiraju pored da ukose auto i skroz mi blokiraju vrata, nije mi se jednom desilo ali i tada pazim da ne ostetim ista,ida mi nije zao maltretirati svoju djecu sacekao bih da vidim facu majmuna koji to redovno radeTravnički Noćni Šetač wrote: ↑11/03/2020 15:39Bojim se da nisi shvatio... ima mjesta da se dijete postavi u sjedalicu bez lupanja u druga auta, ali je problem kada mu tek tada skidaju bundicu, izvlače pojaseve ispod njega da ga svežu, a to rade ISKLJUČIVO sa strane gdje je sjedalica, na otvorena vrata koja guraju u tuđa vrata, umjesto ili da uđu na suprotna vrata i sve to urade sjedeći sa zadnjeg sjedišta ili da izvuku auto metar NAKON što su ostavili dijete u sjedalici, pa onda nesmetano sve to urade...panda_grizli wrote: ↑11/03/2020 14:09 a nista najbolje je onda dvogodisnje dijete ostavit na sred ceste dok malo auto isparkiramo iz parkinga kako bi imali dovoljno prostora jer je velikom broju ljudi mrsko pravilno parkirati pa ostave svog ljubimca onako kako ulete. cast izuzetcima.
Ne tako nije normalno, već je normalno drljati svojim vratima tuđa vrata i praviti se da to ne vidi da radi...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27123 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne kažem da svako to radi ali većina da, naročito žene koje pakuju nešto nazad oko djece čak i kad ne voze one već muževi... Ja se uvijek parkiram unutar linija, na sličnom razmaku između vozila, i nekoliko puta sam svjedočio ovim scenama i na svom i na tuđim vozilima... imao sam i ja malu djecu i koristio sjedalice i znam kako bi to trebalo da se uradi bez štete po drugoga... no ljudi uglavnom ne razmišljaju, što ne znači da nema i onih koji paze...nivla wrote: ↑11/03/2020 15:44 ja uvijek parkiram na nacin da sam dovoljno odmaknut kako bih mogao postaviti dvoje djece u sjedalici pozadi, sto opet ne sprjecava idiote koji parkiraju pored da ukose auto i skroz mi blokiraju vrata, nije mi se jednom desilo ali i tada pazim da ne ostetim ista,ida mi nije zao maltretirati svoju djecu sacekao bih da vidim facu majmuna koji to redovno rade
-
panda_grizli
- Posts: 48
- Joined: 11/06/2017 14:32
#27124 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
shvatila sam ja, uvijek se trudim dijete staviti u sjedalicu pazeci na vrata i auto do mene. ono sto jeste cinjenica je da je mnogo takvih kao sto ste napisali, ali i mnogo ovih koji parkiraju do, ma koliko ja ostavila razmak izmedju.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#27125 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kao što rekoh ... nisu svi ali je veliki broj takvih... i takvi me nerviraju izuzetno jer uopšte ne razmišljaju o šteti koju nanose drugima...panda_grizli wrote: ↑11/03/2020 15:51 shvatila sam ja, uvijek se trudim dijete staviti u sjedalicu pazeci na vrata i auto do mene. ono sto jeste cinjenica je da je mnogo takvih kao sto ste napisali, ali i mnogo ovih koji parkiraju do, ma koliko ja ostavila razmak izmedju.
A i meni se znaju parkirati da ne mogu ući u auto ( ima se kila jbg) pa znam otvoriti prozore na daljinski, zamoliti nekoga mršavijeg da otpusti ručnu i izgurati auto da uđem u njega..
Ali ovi/ove što guzeljaju oko djeteta drljajući moja vrata a ne moraju tako me baš nerviraju...

