Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#27101 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sparky »

amar1994 wrote: 06/05/2020 23:45 :D

znaci tu je razlika,kazem ja sjedista spasavaju,ako su i ona tvrda onda jbga :lol:
Jesu :-D
AKK
Posts: 462
Joined: 09/12/2019 20:00

#27102 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by AKK »

Jbg skupi su kožne sjediste.
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#27103 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sparky »

Nema to veze sa vrstom obloge. Svejedno je koza ili platno. Tvrda su svakako.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#27104 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

sparky wrote: 06/05/2020 23:48
amar1994 wrote: 06/05/2020 23:45 :D

znaci tu je razlika,kazem ja sjedista spasavaju,ako su i ona tvrda onda jbga :lol:
Jesu :-D
Dobitna kombinacija 8-)
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27105 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Image
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27106 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 07/05/2020 11:05 Image
Daj lik za ovo pliz. Starog već par god znaju nažuljati sjedala ako se malo duže vozi pa da ga obradujem! Doduše do daljneg za duže ture može pravit krugove po gradu! :D
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27107 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 07/05/2020 11:24
Naslovnica wrote: 07/05/2020 11:05 Image
Daj lik za ovo pliz. Starog već par god znaju nažuljati sjedala ako se malo duže vozi pa da ga obradujem! Doduše do daljneg za duže ture može pravit krugove po gradu! :D
amazon.com/VIVO-Designed-Adjustable-Security-CUSH-V02K/dp/B07MTQDVKQ
VIVO Black Memory Foam Seat Bottom and Back Cushion Combo Designed for Office Chairs | Adjustable Security Straps and Comfort Padding

E sada, da li se to može dobaviti sa Amazona u BiH ili ne, ja ne znam, ali ako neko može, eto ideje.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#27108 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Naslovnica wrote: 07/05/2020 11:27
amazon.com/VIVO-Designed-Adjustable-Security-CUSH-V02K/dp/B07MTQDVKQ
VIVO Black Memory Foam Seat Bottom and Back Cushion Combo Designed for Office Chairs | Adjustable Security Straps and Comfort Padding

E sada, da li se to može dobaviti sa Amazona u BiH ili ne, ja ne znam, ali ako neko može, eto ideje.
Vidim da je "Designed for Office Chairs", ali si mi dao ideju da istražim ima li na jebaimu i aliju šta "Design for car seats".!
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27109 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

tempuser wrote: 07/05/2020 11:36
Naslovnica wrote: 07/05/2020 11:27
amazon.com/VIVO-Designed-Adjustable-Security-CUSH-V02K/dp/B07MTQDVKQ
VIVO Black Memory Foam Seat Bottom and Back Cushion Combo Designed for Office Chairs | Adjustable Security Straps and Comfort Padding

E sada, da li se to može dobaviti sa Amazona u BiH ili ne, ja ne znam, ali ako neko može, eto ideje.
Vidim da je "Designed for Office Chairs", ali si mi dao ideju da istražim ima li na jebaimu i aliju šta "Design for car seats".!
Ma ja ba, to je ta šema.
Imaju i u Jysku onih stoličarki, stvarno dobre, poslužiće svrsi.
https://jysk.ba/kucanstvo/jastuci-za-st ... 3x5-svsiva
AKK
Posts: 462
Joined: 09/12/2019 20:00

#27110 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by AKK »

sparky wrote: 06/05/2020 23:30 To je vw skola. Jbg, tvrda auta.
Ja prošlo ljeto u Sarajevu vozio taksijem u VW Golf 7 2.0 TDI i nikad nisam udbonije auto sjeo. Leti na cesti, ima prostora, ne osetis put i motor. Predobar auto.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#27111 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

Entropio like this. :D
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#27112 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sparky »

AKK wrote: 07/05/2020 14:58
sparky wrote: 06/05/2020 23:30 To je vw skola. Jbg, tvrda auta.
Ja prošlo ljeto u Sarajevu vozio taksijem u VW Golf 7 2.0 TDI i nikad nisam udbonije auto sjeo. Leti na cesti, ima prostora, ne osetis put i motor. Predobar auto.
7ica udoban auto? Da si za bilo sta drugo rekao, pa haj, al tu kociju, karavana sa masazom vozacevog sjedista vozim nesto malo vise od 7 mjeseci(sad zbog korone rijetko, hvala Bogu). Pojam neudobnosti. Doduse ovaj je 1.6 mozda zbog toga :D
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#27113 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

AKK wrote: 07/05/2020 14:58
sparky wrote: 06/05/2020 23:30 To je vw skola. Jbg, tvrda auta.
Ja prošlo ljeto u Sarajevu vozio taksijem u VW Golf 7 2.0 TDI i nikad nisam udbonije auto sjeo. Leti na cesti, ima prostora, ne osetis put i motor. Predobar auto.
U golfu otpozadi ili naprijed
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#27114 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

jel se iko vozio u jetti pozadi?
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#27115 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

Al' taksiju
AKK
Posts: 462
Joined: 09/12/2019 20:00

#27116 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by AKK »

noviclan wrote: 07/05/2020 19:43
AKK wrote: 07/05/2020 14:58
sparky wrote: 06/05/2020 23:30 To je vw skola. Jbg, tvrda auta.
Ja prošlo ljeto u Sarajevu vozio taksijem u VW Golf 7 2.0 TDI i nikad nisam udbonije auto sjeo. Leti na cesti, ima prostora, ne osetis put i motor. Predobar auto.
U golfu otpozadi ili naprijed
otpozadi i to pun auto.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#27117 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

A jesi li se vozio u džeti sprida ili sazad, to ti je još udobnije? :run:
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#27118 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Dzontra_Volta »

AKK wrote: 07/05/2020 20:30
noviclan wrote: 07/05/2020 19:43
AKK wrote: 07/05/2020 14:58

Ja prošlo ljeto u Sarajevu vozio taksijem u VW Golf 7 2.0 TDI i nikad nisam udbonije auto sjeo. Leti na cesti, ima prostora, ne osetis put i motor. Predobar auto.
U golfu otpozadi ili naprijed
otpozadi i to pun auto.
Pa osim ako se tim taksijem nisi vozio od Sarajeva do Mostara, ne možeš pričati o udobnosti vozila. Svako auto je više-manje udobno 15-tak minuta vožnje.
(I kome još padne na pamet da pogleda koji motor je u taxi vozilu!?) :D
User avatar
nepass1
Posts: 14670
Joined: 06/07/2017 07:35

#27119 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nepass1 »

Ja sam se vozio u novoj oktaviji pozadi. Pa udobnost ko da su iz parka drvenu klupu pozadi stavili. Sad u vitari kad zena vozi ja sa djetetom nazad sjedem i udobnija je zadnja klupa kod vitare koja je ipak low budget prema oktaviji.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27120 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Dzontra_Volta wrote: 08/05/2020 07:54
AKK wrote: 07/05/2020 20:30
noviclan wrote: 07/05/2020 19:43

U golfu otpozadi ili naprijed
otpozadi i to pun auto.
Pa osim ako se tim taksijem nisi vozio od Sarajeva do Mostara, ne možeš pričati o udobnosti vozila. Svako auto je više-manje udobno 15-tak minuta vožnje.
(I kome još padne na pamet da pogleda koji motor je u taxi vozilu!?) :D
Ja se taskijem vozim jedino kada sam p'jan, a onda mi je svejedno da li je kočija ili Maybach u pitanju.
User avatar
konektovan
Posts: 51387
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#27121 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

nepass1 wrote: 08/05/2020 08:08 Ja sam se vozio u novoj oktaviji pozadi. Pa udobnost ko da su iz parka drvenu klupu pozadi stavili. Sad u vitari kad zena vozi ja sa djetetom nazad sjedem i udobnija je zadnja klupa kod vitare koja je ipak low budget prema oktaviji.
Das zeni da vozi pored tebe???!!!! Još dijete u autu?! :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#27122 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

konektovan wrote: 08/05/2020 12:39
nepass1 wrote: 08/05/2020 08:08 Ja sam se vozio u novoj oktaviji pozadi. Pa udobnost ko da su iz parka drvenu klupu pozadi stavili. Sad u vitari kad zena vozi ja sa djetetom nazad sjedem i udobnija je zadnja klupa kod vitare koja je ipak low budget prema oktaviji.
Das zeni da vozi pored tebe???!!!! Još dijete u autu?! :mrgreen:
Garant je punica naprijed.
8-)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#27123 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Dzontra_Volta wrote: 08/05/2020 07:54
(I kome još padne na pamet da pogleda koji motor je u taxi vozilu!?) :D
Vherovatno mu se taxo falio i laprdo
User avatar
nepass1
Posts: 14670
Joined: 06/07/2017 07:35

#27124 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nepass1 »

konektovan wrote: 08/05/2020 12:39
nepass1 wrote: 08/05/2020 08:08 Ja sam se vozio u novoj oktaviji pozadi. Pa udobnost ko da su iz parka drvenu klupu pozadi stavili. Sad u vitari kad zena vozi ja sa djetetom nazad sjedem i udobnija je zadnja klupa kod vitare koja je ipak low budget prema oktaviji.
Das zeni da vozi pored tebe???!!!! Još dijete u autu?! :mrgreen:
Obucavam, nmg vise sofera da glumim
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#27125 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Bio u HENu na reklamaciji, klijesta okej... bio u Ferodi, gosp. Irfan isto kaze klijesta okej... Promijenio sam i plocice, isti kurac... klip hoda i na autu, nmg. Reci da ne hoda, vide se kako klijesta rade kada se kocnica stisne i pusti, ipak radi to nesto, vidi se... bolcni hodaju vrhunski, plocice po klizacima vrhunski... kada stisnem pa pustim kocnicu tocak rukom puno teze okrenem, izlupam klijesta plasticnim cekicem, ili ih potegnem malo rukom popusti... jebem li mu milu majku...

BITANGO, ANY IDEA?
Post Reply