Jesu
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
-
AKK
- Posts: 462
- Joined: 09/12/2019 20:00
#27102 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jbg skupi su kožne sjediste.
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#27103 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema to veze sa vrstom obloge. Svejedno je koza ili platno. Tvrda su svakako.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27106 Re: Pitamo Mehanicare ?
Daj lik za ovo pliz. Starog već par god znaju nažuljati sjedala ako se malo duže vozi pa da ga obradujem! Doduše do daljneg za duže ture može pravit krugove po gradu!
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27107 Re: Pitamo Mehanicare ?
amazon.com/VIVO-Designed-Adjustable-Security-CUSH-V02K/dp/B07MTQDVKQ
VIVO Black Memory Foam Seat Bottom and Back Cushion Combo Designed for Office Chairs | Adjustable Security Straps and Comfort Padding
E sada, da li se to može dobaviti sa Amazona u BiH ili ne, ja ne znam, ali ako neko može, eto ideje.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#27108 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidim da je "Designed for Office Chairs", ali si mi dao ideju da istražim ima li na jebaimu i aliju šta "Design for car seats".!Naslovnica wrote: ↑07/05/2020 11:27
amazon.com/VIVO-Designed-Adjustable-Security-CUSH-V02K/dp/B07MTQDVKQ
VIVO Black Memory Foam Seat Bottom and Back Cushion Combo Designed for Office Chairs | Adjustable Security Straps and Comfort Padding
E sada, da li se to može dobaviti sa Amazona u BiH ili ne, ja ne znam, ali ako neko može, eto ideje.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27109 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ja ba, to je ta šema.tempuser wrote: ↑07/05/2020 11:36Vidim da je "Designed for Office Chairs", ali si mi dao ideju da istražim ima li na jebaimu i aliju šta "Design for car seats".!Naslovnica wrote: ↑07/05/2020 11:27
amazon.com/VIVO-Designed-Adjustable-Security-CUSH-V02K/dp/B07MTQDVKQ
VIVO Black Memory Foam Seat Bottom and Back Cushion Combo Designed for Office Chairs | Adjustable Security Straps and Comfort Padding
E sada, da li se to može dobaviti sa Amazona u BiH ili ne, ja ne znam, ali ako neko može, eto ideje.
Imaju i u Jysku onih stoličarki, stvarno dobre, poslužiće svrsi.
https://jysk.ba/kucanstvo/jastuci-za-st ... 3x5-svsiva
-
AKK
- Posts: 462
- Joined: 09/12/2019 20:00
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#27111 Re: Pitamo Mehanicare ?
Entropio like this. 
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#27112 Re: Pitamo Mehanicare ?
7ica udoban auto? Da si za bilo sta drugo rekao, pa haj, al tu kociju, karavana sa masazom vozacevog sjedista vozim nesto malo vise od 7 mjeseci(sad zbog korone rijetko, hvala Bogu). Pojam neudobnosti. Doduse ovaj je 1.6 mozda zbog toga
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#27114 Re: Pitamo Mehanicare ?
jel se iko vozio u jetti pozadi?
-
AKK
- Posts: 462
- Joined: 09/12/2019 20:00
#27116 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27117 Re: Pitamo Mehanicare ?
A jesi li se vozio u džeti sprida ili sazad, to ti je još udobnije? 
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#27118 Re: Pitamo Mehanicare ?
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#27119 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam se vozio u novoj oktaviji pozadi. Pa udobnost ko da su iz parka drvenu klupu pozadi stavili. Sad u vitari kad zena vozi ja sa djetetom nazad sjedem i udobnija je zadnja klupa kod vitare koja je ipak low budget prema oktaviji.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27120 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja se taskijem vozim jedino kada sam p'jan, a onda mi je svejedno da li je kočija ili Maybach u pitanju.Dzontra_Volta wrote: ↑08/05/2020 07:54Pa osim ako se tim taksijem nisi vozio od Sarajeva do Mostara, ne možeš pričati o udobnosti vozila. Svako auto je više-manje udobno 15-tak minuta vožnje.
(I kome još padne na pamet da pogleda koji motor je u taxi vozilu!?)![]()
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#27121 Re: Pitamo Mehanicare ?
Das zeni da vozi pored tebe???!!!! Još dijete u autu?!
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#27122 Re: Pitamo Mehanicare ?
Garant je punica naprijed.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#27123 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vherovatno mu se taxo falio i laprdoDzontra_Volta wrote: ↑08/05/2020 07:54
(I kome još padne na pamet da pogleda koji motor je u taxi vozilu!?)![]()
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#27124 Re: Pitamo Mehanicare ?
Obucavam, nmg vise sofera da glumim
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27125 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio u HENu na reklamaciji, klijesta okej... bio u Ferodi, gosp. Irfan isto kaze klijesta okej... Promijenio sam i plocice, isti kurac... klip hoda i na autu, nmg. Reci da ne hoda, vide se kako klijesta rade kada se kocnica stisne i pusti, ipak radi to nesto, vidi se... bolcni hodaju vrhunski, plocice po klizacima vrhunski... kada stisnem pa pustim kocnicu tocak rukom puno teze okrenem, izlupam klijesta plasticnim cekicem, ili ih potegnem malo rukom popusti... jebem li mu milu majku...
BITANGO, ANY IDEA?
BITANGO, ANY IDEA?

