Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27101 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pezo 308 tih godina i kilometara je jeftiniji bar 10 milja....sto je konkirencija toj mazdi
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27102 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Riblja Corba : "kako je lepo biti glup, o kako je lepo biti glup"
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27103 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svi glupi pa se ona Mazda i dalje kiseli na Olx-u 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27104 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nisu svi, velika vecina da, ne samo kad su auti u pitanju, a forum je najpametniji 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27105 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
naravno, dizelske rage sa xy km ili jadni benzinci sa klot opremom, vecinom bijela ili siva boja
de mi kae adblue izgasi, jebe mi auto, stalno neke poruke baca po ekranu
pandan toj mazdi bi bio, neki 308 GT 1.6 thp fulliran, razlika od 10k bi bila juce il mozda prekuce
Last edited by Evolution_IV on 09/01/2024 20:51, edited 1 time in total.
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27106 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nekog podloške dizni, a nekog adblue 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27107 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nemaju novi problema sa podloskama, jer je revizija uradjena na drzacu i nacinu na koji se priteze dizna 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#27109 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prvi sam vlasnik, od uvoza. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27110 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
za pocetak 6b, snaga jadno, oprema isto jadno, kilometri ok..
nadji gt-a nekog 1.6 thp sa kozarom, ledovima, grijacima i senzorima naprijed i nazad, al kupljen u BiH, ne ove na kilu sa licitacija po eu...
nadji gt-a nekog 1.6 thp sa kozarom, ledovima, grijacima i senzorima naprijed i nazad, al kupljen u BiH, ne ove na kilu sa licitacija po eu...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27111 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ona mazda nit ima kožu nit ledove....
To njoj nije mana al zato pezou jest
To njoj nije mana al zato pezou jest
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27112 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bio je GT, jučer gledao, 2017. čini mi se, dizel doduše, tako oko nekih 100k km.
https://olx.ba/artikal/56510434
I evo već prodan, nema oglasa. Oko 27k KM bio. Opet žestoko jeftiniji od Mazde.
https://olx.ba/artikal/56510434
I evo već prodan, nema oglasa. Oko 27k KM bio. Opet žestoko jeftiniji od Mazde.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27113 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pojma ti o njoj nemas, fl trojka ima full led farove u onoj opremi, a do 2017 su xenoni+led
https://www.autoscout24.com/offers/peug ... roid-share
eto to bi bio pandan, cak i jaci od trojke..
al je jeftiniji

https://www.autoscout24.com/offers/peug ... roid-share
eto to bi bio pandan, cak i jaci od trojke..
al je jeftiniji
Last edited by Evolution_IV on 09/01/2024 21:00, edited 1 time in total.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#27114 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zašto se Mazda poredi sa svakim mogućim autom na ovom dunjaluku 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#27115 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako govorimo o ovoj https://olx.ba/artikal/56692585
Ima sve osim kože.
Adaptivna “matrix” led svjetla, HUD, automatska klima, grijani volan i sjedišta, itd itd.
Još ova pride ima dva seta felgi i guma.
Revolution je skoro pa maksimalna oprema, jedino Revolution Top je tada bila iznad.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27116 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zato sto su im puna usta tog auta...vuku paralele i porede 
znaju znanje jbg
znaju znanje jbg
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27118 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma nema, kakav led, de tog pezoa sa leasinga uzmi i poklopi se, provjeri i na carvertical imal sta pride da se desilo nekad..EFD22 wrote: ↑09/01/2024 21:00Ako govorimo o ovoj https://olx.ba/artikal/56692585
Ima sve osim kože.
Adaptivna “matrix” led svjetla, HUD, automatska klima, grijani volan i sjedišta, itd itd.
Još ova pride ima dva seta felgi i guma.
Revolution je skoro pa maksimalna oprema, jedino Revolution Top je tada bila iznad.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27119 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Evolution_IV wrote: ↑09/01/2024 20:58 pojma ti o njoj nemas, fl trojka ima full led farove u onoj opremi, a do 2017 su xenoni+led
https://www.autoscout24.com/offers/peug ... roid-share
eto to bi bio pandan, cak i jaci od trojke..
al je jeftiniji![]()
![]()
![]()
![]()
De dogovorite se, jedan govori da ima drugi da nemaEFD22 wrote: ↑09/01/2024 21:00Ako govorimo o ovoj https://olx.ba/artikal/56692585
Ima sve osim kože.
Adaptivna “matrix” led svjetla, HUD, automatska klima, grijani volan i sjedišta, itd itd.
Još ova pride ima dva seta felgi i guma.
Revolution je skoro pa maksimalna oprema, jedino Revolution Top je tada bila iznad.
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27121 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Džaba joj sva ta oprema, kad ni nova nije bila ni blizu cijene novog 3008. Ne znam šta pokušavate dokazati.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#27122 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
takoe, svi ostali znaju bolje 
jebo te 3008, de mi daj jedan sa 4x4 ako moze
jebo te 3008, de mi daj jedan sa 4x4 ako moze
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#27123 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije to niko nj spominjao, riječ je bila kako je početno skuplji dizel crossover kompakt skuplji od početno jeftinijeg kompakta benzinca...
Pa pogledajte cijene aktuelne Mazde 3 i Puga 3008.
Pa pogledajte cijene aktuelne Mazde 3 i Puga 3008.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#27124 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Onaj 3008 s pocetka price sasvim ok cijenom u odnosu na ostale, mada je stvar ukusa ko bi ga kupio. Na prvu, uredno auto sa cijenom starijih ili onih sa vise km
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
