Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27101 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Pezo 308 tih godina i kilometara je jeftiniji bar 10 milja....sto je konkirencija toj mazdi
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27102 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

EFD22 wrote: 09/01/2024 19:57 Znači ovo zgužvano govno sa 1.6 motorom i srednjom opremom vrijedi 32000 KM…
A ona crvena Mazda 3 sa 2.0 motorom i svom mogućom opremom i neupitno kvalitetnijom izradom i 20k km manje ne vrijedi toliko…


Jesmo jebeno tržište.
Riblja Corba : "kako je lepo biti glup, o kako je lepo biti glup"
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#27103 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Svi glupi pa se ona Mazda i dalje kiseli na Olx-u :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27104 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

nisu svi, velika vecina da, ne samo kad su auti u pitanju, a forum je najpametniji 8-)
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27105 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Throttle wrote: 09/01/2024 20:25 Pezo 308 tih godina i kilometara je jeftiniji bar 10 milja....sto je konkirencija toj mazdi
naravno, dizelske rage sa xy km ili jadni benzinci sa klot opremom, vecinom bijela ili siva boja :lol:

de mi kae adblue izgasi, jebe mi auto, stalno neke poruke baca po ekranu :lol:

pandan toj mazdi bi bio, neki 308 GT 1.6 thp fulliran, razlika od 10k bi bila juce il mozda prekuce 🤔
Last edited by Evolution_IV on 09/01/2024 20:51, edited 1 time in total.
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#27106 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Nekog podloške dizni, a nekog adblue :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27107 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

nemaju novi problema sa podloskama, jer je revizija uradjena na drzacu i nacinu na koji se priteze dizna :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27108 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Sta to fali npr ovom
Peugeot 308 (22 500 KM)
https://olx.ba/artikal/56790754
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#27109 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

Prvi sam vlasnik, od uvoza. :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27110 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

za pocetak 6b, snaga jadno, oprema isto jadno, kilometri ok..

nadji gt-a nekog 1.6 thp sa kozarom, ledovima, grijacima i senzorima naprijed i nazad, al kupljen u BiH, ne ove na kilu sa licitacija po eu...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27111 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Ona mazda nit ima kožu nit ledove....
To njoj nije mana al zato pezou jest
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#27112 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Bio je GT, jučer gledao, 2017. čini mi se, dizel doduše, tako oko nekih 100k km.

https://olx.ba/artikal/56510434

I evo već prodan, nema oglasa. Oko 27k KM bio. Opet žestoko jeftiniji od Mazde.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27113 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

pojma ti o njoj nemas, fl trojka ima full led farove u onoj opremi, a do 2017 su xenoni+led

https://www.autoscout24.com/offers/peug ... roid-share

eto to bi bio pandan, cak i jaci od trojke..

al je jeftiniji :lol: :lol: :lol:

🤡
Last edited by Evolution_IV on 09/01/2024 21:00, edited 1 time in total.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#27114 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

Zašto se Mazda poredi sa svakim mogućim autom na ovom dunjaluku :?
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#27115 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Throttle wrote: 09/01/2024 20:56 Ona mazda nit ima kožu nit ledove....
To njoj nije mana al zato pezou jest
Ako govorimo o ovoj https://olx.ba/artikal/56692585

Ima sve osim kože.

Adaptivna “matrix” led svjetla, HUD, automatska klima, grijani volan i sjedišta, itd itd.
Još ova pride ima dva seta felgi i guma.

Revolution je skoro pa maksimalna oprema, jedino Revolution Top je tada bila iznad.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27116 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

zato sto su im puna usta tog auta...vuku paralele i porede :lol:

znaju znanje jbg
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27117 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Leon16v wrote: 09/01/2024 20:59 Zašto se Mazda poredi sa svakim mogućim autom na ovom dunjaluku :?
Zato sto je mazdasi uvlace u pricu konstantno a nas par ima viska slobodnog vremena :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27118 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

EFD22 wrote: 09/01/2024 21:00
Throttle wrote: 09/01/2024 20:56 Ona mazda nit ima kožu nit ledove....
To njoj nije mana al zato pezou jest
Ako govorimo o ovoj https://olx.ba/artikal/56692585

Ima sve osim kože.

Adaptivna “matrix” led svjetla, HUD, automatska klima, grijani volan i sjedišta, itd itd.
Još ova pride ima dva seta felgi i guma.

Revolution je skoro pa maksimalna oprema, jedino Revolution Top je tada bila iznad.
Ma nema, kakav led, de tog pezoa sa leasinga uzmi i poklopi se, provjeri i na carvertical imal sta pride da se desilo nekad..
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27119 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Evolution_IV wrote: 09/01/2024 20:58 pojma ti o njoj nemas, fl trojka ima full led farove u onoj opremi, a do 2017 su xenoni+led

https://www.autoscout24.com/offers/peug ... roid-share

eto to bi bio pandan, cak i jaci od trojke..

al je jeftiniji :lol: :lol: :lol:

🤡
EFD22 wrote: 09/01/2024 21:00
Throttle wrote: 09/01/2024 20:56 Ona mazda nit ima kožu nit ledove....
To njoj nije mana al zato pezou jest
Ako govorimo o ovoj https://olx.ba/artikal/56692585

Ima sve osim kože.

Adaptivna “matrix” led svjetla, HUD, automatska klima, grijani volan i sjedišta, itd itd.
Još ova pride ima dva seta felgi i guma.

Revolution je skoro pa maksimalna oprema, jedino Revolution Top je tada bila iznad.
De dogovorite se, jedan govori da ima drugi da nema :lol:
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#27120 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Leon16v wrote: 09/01/2024 20:59 Zašto se Mazda poredi sa svakim mogućim autom na ovom dunjaluku :?
zato sto kurcu ne valja, zato sto vozaci mazde nisu ispunjeni ljudi
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#27121 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Džaba joj sva ta oprema, kad ni nova nije bila ni blizu cijene novog 3008. Ne znam šta pokušavate dokazati.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#27122 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

takoe, svi ostali znaju bolje :kiss:

jebo te 3008, de mi daj jedan sa 4x4 ako moze :thumbup:
User avatar
canvra888
Posts: 9173
Joined: 09/07/2021 15:03

#27123 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Nije to niko nj spominjao, riječ je bila kako je početno skuplji dizel crossover kompakt skuplji od početno jeftinijeg kompakta benzinca...

Pa pogledajte cijene aktuelne Mazde 3 i Puga 3008.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#27124 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Onaj 3008 s pocetka price sasvim ok cijenom u odnosu na ostale, mada je stvar ukusa ko bi ga kupio. Na prvu, uredno auto sa cijenom starijih ili onih sa vise km
User avatar
B6Redhell
Posts: 7814
Joined: 25/12/2010 04:56

#27125 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

kabal1337 wrote: 09/01/2024 21:02
Leon16v wrote: 09/01/2024 20:59 Zašto se Mazda poredi sa svakim mogućim autom na ovom dunjaluku :?
zato sto kurcu ne valja, zato sto vozaci mazde nisu ispunjeni ljudi
Uuuuuu :shock: Kad ovo muzara vidi.
Post Reply