Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
tempuser wrote: ↑06/05/2020 15:45
Ne bi trebalo da jeste, klapna na ispuhu tj leptirasta zaklopka je zašarafljena na EGR i trebala bi da služi za ispravno gašenje vozila itd, bas je tako kod VW-a. Za Škodu je to ca 700 KM, u biti nema velikog uticaja na vožnju, motor se strese kad se gasi i u gro slučajeva grešku na motoru ukidaju softverski.
Prvo se pojavila poruka Check injection system, po par sekundi i nestajala. Nakon dan dva, pojavila se poruka Check Antipollution system.
U Gumi utvrdili i napisali "potrebna zamjena klapne na izduvu"
Jedan majstor kaže to je EGR ventil?
ElRe wrote: ↑06/05/2020 16:33
Prvo se pojavila poruka Check injection system, po par sekundi i nestajala. Nakon dan dva, pojavila se poruka Check Antipollution system.
U Gumi utvrdili i napisali "potrebna zamjena klapne na izduvu"
Jedan majstor kaže to je EGR ventil?
147253272R taj dio ti treba,ne slusaj ovog templuzera,on skuplja znanje na guglu
tempuser wrote: ↑06/05/2020 15:45
Ne bi trebalo da jeste, klapna na ispuhu tj leptirasta zaklopka je zašarafljena na EGR i trebala bi da služi za ispravno gašenje vozila itd, bas je tako kod VW-a. Za Škodu je to ca 700 KM, u biti nema velikog uticaja na vožnju, motor se strese kad se gasi i u gro slučajeva grešku na motoru ukidaju softverski.
Prvo se pojavila poruka Check injection system, po par sekundi i nestajala. Nakon dan dva, pojavila se poruka Check Antipollution system.
U Gumi utvrdili i napisali "potrebna zamjena klapne na izduvu"
Jedan majstor kaže to je EGR ventil?
Kod VW-a je greška emission što bi zapravo trebalo biti isto kao i kod VW-a.
U principu tu ne bi trebalo biti "jedan majstor kaže" varijanta. Indikacija na displeju može biti ista da majstor bez dojagnostike tvrdi šta je, ali bi dijagnostika trebala tačno da identifikuje grešku. Ja bih to još jednom provjerio na dijagnostici kod ovlaštenog ili nekog neovlaštenog ali koji radi Renaulte i ima pouzdanu dijagnostiku, ako si u Sarajevu tipa Ervina ili Benje.
tempuser wrote: ↑06/05/2020 15:45
Ne bi trebalo da jeste, klapna na ispuhu tj leptirasta zaklopka je zašarafljena na EGR i trebala bi da služi za ispravno gašenje vozila itd, bas je tako kod VW-a. Za Škodu je to ca 700 KM, u biti nema velikog uticaja na vožnju, motor se strese kad se gasi i u gro slučajeva grešku na motoru ukidaju softverski.
Prvo se pojavila poruka Check injection system, po par sekundi i nestajala. Nakon dan dva, pojavila se poruka Check Antipollution system.
U Gumi utvrdili i napisali "potrebna zamjena klapne na izduvu"
Jedan majstor kaže to je EGR ventil?
Kod VW-a je greška emission što bi zapravo trebalo biti isto kao i kod VW-a.
U principu tu ne bi trebalo biti "jedan majstor kaže" varijanta. Indikacija na displeju može biti ista da majstor bez dojagnostike tvrdi šta je, ali bi dijagnostika trebala tačno da identifikuje grešku. Ja bih to još jednom provjerio na dijagnostici kod ovlaštenog ili nekog neovlaštenog ali koji radi Renaulte i ima pouzdanu dijagnostiku, ako si u Sarajevu tipa Ervina ili Benje.
NediM17 wrote: ↑06/05/2020 16:21
Ne znam bih li im reklamirao ali mi je vise mrsko skidati, stavljati, odzracivati. Nek ide u pm, vozicu, praticu, dok ne zbavim nova.
U svakom slucaju hvala, provjericu sa Sandorom. Svakako je kocioni sistem Lucas trw a on s njima vrti, iako su zadnja klijesta japanski Nissin.
Ako imaš volje reklamiraj, ali ne da ti rade ponovo nego da ti vrate pare, ako ništa da znaju da te ne mogu praviti budalom.
Evo iskreno šta bih ja uradio, ako je do loše reparacije, sve i da je 2 x naprave kako treba, u meni bi ostao crv sumnje i ne biih imao mira pa bih pipao točak svako malo ili do sudnjeg dana ili dok ne montiram nova kliješta.
shandrprcSA wrote: ↑06/05/2020 17:22 i Ervina i Benju, samo Kula na Šipu
Kula ex Bunjo?
Ma bilo koji da zna i da je pouzdan, već neko vrijeme nisam aktivan u sofisticiranim Renaultima, moj je drveni, pokvarile su se 2 od 3 sofisticirane stvari (cent. brava i brave na vratima i unutrašnje osvjetljenje, čekam da rikne treća - servo volan ), i popravlja ga obični mehaničar
shandrprcSA wrote: ↑06/05/2020 17:22 i Ervina i Benju, samo Kula na Šipu
Kula ex Bunjo?
Ma bilo koji da zna i da je pouzdan, već neko vrijeme nisam aktivan u sofisticiranim Renaultima, moj je drveni, pokvarile su se 2 od 3 sofisticirane stvari (cent. brava i brave na vratima i unutrašnje osvjetljenje, čekam da rikne treća - servo volan ), i popravlja ga obični mehaničar
shandrprcSA wrote: ↑06/05/2020 17:22 i Ervina i Benju, samo Kula na Šipu
Kula ex Bunjo?
Ma bilo koji da zna i da je pouzdan, već neko vrijeme nisam aktivan u sofisticiranim Renaultima, moj je drveni, pokvarile su se 2 od 3 sofisticirane stvari (cent. brava i brave na vratima i unutrašnje osvjetljenje, čekam da rikne treća - servo volan ), i popravlja ga obični mehaničar
da, Kulovac Alen
Ne znam po imenu i prezimenu, znam ga po nadimku dok je radio kod Salema pa kasnije Renault i Toyota kod Bunje.
NediM17 wrote: ↑06/05/2020 16:21
Ne znam bih li im reklamirao ali mi je vise mrsko skidati, stavljati, odzracivati. Nek ide u pm, vozicu, praticu, dok ne zbavim nova.
U svakom slucaju hvala, provjericu sa Sandorom. Svakako je kocioni sistem Lucas trw a on s njima vrti, iako su zadnja klijesta japanski Nissin.
Ako imaš volje reklamiraj, ali ne da ti rade ponovo nego da ti vrate pare, ako ništa da znaju da te ne mogu praviti budalom.
Evo iskreno šta bih ja uradio, ako je do loše reparacije, sve i da je 2 x naprave kako treba, u meni bi ostao crv sumnje i ne biih imao mira pa bih pipao točak svako malo ili do sudnjeg dana ili dok ne montiram nova kliješta.
Ma vjeruj da nemam volje, zvao sam ih, kažu nije problem, donesite da vidimo. Valja to ponovo skinuti, odvući, meni je to 15 maraka goriva, cestarine, vremena, ponovo montirati, odzračiti, na kraju jebo ćar fajdu i opet pitanje hoće li valjati. Voziću ovako, nije to strašno, na blagom padu u dvorištu on ide. Bog zna, vjerovatno se svu zimu ispod čeličnih felgi grijalo. Sad sam ako ništa pločice razradio u ležištu i podmazao, pa je bolje u tom smislu. Ganjaćemo nova kliješta, samo da ne čučnem za nova kliješta a ono ispadne nešto drugo.
ElRe wrote: ↑06/05/2020 16:33
Prvo se pojavila poruka Check injection system, po par sekundi i nestajala. Nakon dan dva, pojavila se poruka Check Antipollution system.
U Gumi utvrdili i napisali "potrebna zamjena klapne na izduvu"
Jedan majstor kaže to je EGR ventil?
Ja sam primjetio da auto ima tvrd ovjes. Meni to smeta puno kad neko drugi vozi isto ko da sjedis da neko sportsko auto. Ima li neko savjete da se malo omeksa ovjes? Druge opruge? Ili je jednostavno auto takav napravljen?
Nista ne sekiraj,i kod mene je slicno,sreca pa su sjedista udobna da kompenzuju..neki stranci na starnim forumima savjetuju koni FSD da se ugradi ali cijena je
amar1994 wrote: ↑06/05/2020 23:13
Nista ne sekiraj,i kod mene je slicno,sreca pa su sjedista udobna da kompenzuju..neki stranci na starnim forumima savjetuju koni FSD da se ugradi ali cijena je
amar1994 wrote: ↑06/05/2020 23:13
Nista ne sekiraj,i kod mene je slicno,sreca pa su sjedista udobna da kompenzuju..neki stranci na starnim forumima savjetuju koni FSD da se ugradi ali cijena je