Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
ElRe
Posts: 16903
Joined: 12/12/2011 11:28

#26876 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ElRe »

citroen xm wrote: 05/01/2024 18:27 I zato što je VW bolji u postprodaji, zato je pola koplja ispred konkurencije?
Ne apsolutno samo zbog toga. Već i zbog palete motora i mjenjača(čak i danas imaju TD, TB, MHEV, PHEV, BEV, MT, DSG, AT...), tehnologije, kvalitete enterijera, kvalitete završne obrade...

Od Fiata sam svojevoljno vozio Punta 1, 2, Grande Punta, Bravu, Lybru.
Ja ne robujem jednoj grupaciji/proizvodjaču automobila. Sa A3 sam zadovoljan, a jedna od opcija za novi automobil je bila i Kia Proceed, ali zbog postprodaje je otpala.
Interesantno je i to da je Ceed JD (koji vozi moja supruga) na gornjem dijelu zadnjih vrata imao gumiranu plastiku, kod novog Proceeda je tvrda plastika.
Last edited by ElRe on 05/01/2024 18:38, edited 3 times in total.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26877 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

:pisnuo:
User avatar
ElRe
Posts: 16903
Joined: 12/12/2011 11:28

#26878 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ElRe »

EFD22 wrote: 05/01/2024 18:31:pisnuo:
Uz VW modele jedino još npr CX5 u klasi ma TD motor, AWD pogon sa MT i AT mjenjačima, što je za pohvalu.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26879 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Golf mk8 ocajan interijer, plastike gore nego u mk6, i sta cemo sad.

Vi i vasa fiksacija na tvrde i meke.
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26880 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

kravamuzara wrote: 05/01/2024 18:45 Golf mk8 ocajan interijer, plastike gore nego u mk6, i sta cemo sad.

Vi i vasa fiksacija na tvrde i meke.
ti si druze opsjednut vag grupacijom. Zivota mi ne bi me cudilo da kazes da koza u mazdi mirise ljepse od koze u vw
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26881 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

mirise u jaguaru :D
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26882 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

kabal1337 wrote: 05/01/2024 18:50
kravamuzara wrote: 05/01/2024 18:45 Golf mk8 ocajan interijer, plastike gore nego u mk6, i sta cemo sad.

Vi i vasa fiksacija na tvrde i meke.
ti si druze opsjednut vag grupacijom. Zivota mi ne bi me cudilo da kazes da koza u mazdi mirise ljepse od koze u vw
Logicno da mirise :zzzz:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26883 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 18:52 mirise u jaguaru :D
Premiumi su napravili nauku od toga, nov avdija ima fin miris :D
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26884 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

kabal1337 wrote: 05/01/2024 18:50
kravamuzara wrote: 05/01/2024 18:45 Golf mk8 ocajan interijer, plastike gore nego u mk6, i sta cemo sad.

Vi i vasa fiksacija na tvrde i meke.
ti si druze opsjednut vag grupacijom. Zivota mi ne bi me cudilo da kazes da koza u mazdi mirise ljepse od koze u vw
:lol:
User avatar
ElRe
Posts: 16903
Joined: 12/12/2011 11:28

#26885 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ElRe »

Novu Mazdu 3 koju sam vozio jednom na rentacaru, premium.
izvrsni direktor
Posts: 14712
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#26886 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

EFD22 wrote: 05/01/2024 18:13
Evolution_IV wrote: 05/01/2024 17:23
EFD22 wrote: 05/01/2024 17:23

Zašto Amarok kad je to ustvari Ford Ranger. Uzmeš Rangera ko čovjek.
zato sto se zakebajem, pored hiluxa kad neko kupi nesto drugo, za mene je duduk epskih razmjera :run:
“Kod nas dole” hahahha

Ide ovo:
https://autotrader.co.nz/used-cars-for- ... t50/539936
Da imam samo neki razuman razlog, vozilo ovog tipa bi leglo. F150 prije svega
User avatar
B6Redhell
Posts: 7815
Joined: 25/12/2010 04:56

#26887 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

U tom zelaMdu nisu normlani sa cijenama auta i stanova.. :run:

ko sastavlja ovu šklopociju sto ima mazda znak.. isuzu ili mitshubiši..???
Last edited by B6Redhell on 05/01/2024 19:44, edited 1 time in total.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26888 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

B6Redhell wrote: 05/01/2024 19:42 U tom zelaMdu nisu normlani sa cijenama auta i stanova.. :run:

ko sastavlja ovu šklopociju sto ima mazda znak..??
Isuzu.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26889 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Pa hebo majku, .ima li ta mazda ista svoje?! Platfirme isuzu, motori, isuzu, mjenjaci toyota.. :-)
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26890 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Ima ljubitelje :-D
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26891 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

konektovan wrote: 05/01/2024 21:06 Pa hebo majku, .ima li ta mazda ista svoje?! Platfirme isuzu, motori, isuzu, mjenjaci toyota.. :-)
Sram ih bilo, rece konektovani i ubaci svoj toyota automatik u D :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26892 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Pa nije konektovani taj koji kuje brend koji vozi u visine :-)
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26893 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

canvra888 wrote: 05/01/2024 21:24 Pa nije konektovani taj koji kuje brend koji vozi u visine :-)
Jos gore, ratuje za onaj koji ne vozi :|
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26894 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

:lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26895 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

kravamuzara wrote: 05/01/2024 21:15
konektovan wrote: 05/01/2024 21:06 Pa hebo majku, .ima li ta mazda ista svoje?! Platfirme isuzu, motori, isuzu, mjenjaci toyota.. :-)
Sram ih bilo, rece konektovani i ubaci svoj toyota automatik u D :lol:
Naravno,..odlican mjenjac od toyote, i dobar potez psa grupe da ga ubace u svoje modele. Najcudnije je sto taj mjenjac toyota ne koristi u svojim modelima...koliko znam.
Ali ne leti cile u visine ko vas kvazi premium brend.. :mrgreen:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#26896 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

kravamuzara wrote: 05/01/2024 18:55
kabal1337 wrote: 05/01/2024 18:50
kravamuzara wrote: 05/01/2024 18:45 Golf mk8 ocajan interijer, plastike gore nego u mk6, i sta cemo sad.

Vi i vasa fiksacija na tvrde i meke.
ti si druze opsjednut vag grupacijom. Zivota mi ne bi me cudilo da kazes da koza u mazdi mirise ljepse od koze u vw
Logicno da mirise :zzzz:
Bitch please

Image
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26897 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ja se userem od tih gluposti u autu, ko voli nek voli :thumbup:

ne mogu nikakvog mirisa..
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26898 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Samo WunderBaum (TM) Clip (TM) - Vanilla

Image

Ne vidi se, ne visi, a miriše lijepo i dugo.
Last edited by ZoomZoomKiwi on 05/01/2024 21:46, edited 1 time in total.
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26899 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

meni je na c3 to super rijeseno, nabavis praznu nakapaj etericnog ulja. Zdravo, ne prsces sinteticka sranja koja su kancerogena. Ne primjeti se "miris"
nakapas eukaliptusa, cim udjes odmah prodises
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#26900 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

Evolution_IV wrote: 05/01/2024 21:43 ja se userem od tih gluposti u autu, ko voli nek voli :thumbup:

ne mogu nikakvog mirisa..
Pa kako kad udjes u taksi ? Mora ti stati da odes u wc ili trpis do kuce ?
Post Reply