Na kraju krajeva, po čemu je bila bolja od Maida u duelu? Pa Maid ju općenito pomete cjelokupnim nastupom, a ona vokalno uopšte nije toliko bolja (ako je uopšte bolja, šta god neko mislio - drugo što ima jak glas, ali ne spada samo tu u procjenu nečijeg vokala) da bi time sve ostalo palo u vodu.
To što se oni nisu ni trebali tu naći je sasvim druga priča, ali u samom duelu ona nikako nije bila "toliko bolja", ili uopšte bolja (da se sada i o tome ne krene raspravljati), da bi se trebala tolika polemika dizati zašto je ona izbačena tom prilikom (kao što rekoh, pitanje je zašto su se uopšte tu našli, ali očito da se nije dovoljno glasalo za njih).
KatarinaKosaca wrote:
Da, objašnjen razlog. I to što je mlada možda značiti i da je nezrela za scenu, medije, slavu, da je labilna, da ne zna da se ponaša na scfeni (što definitivno mislim) i sasvim dovoljan razlog da ispadne.
I ne zna se nositi na sceni i to se vidjelo kada nije dobro čula bila, jer odmah je svima do znanja dala da je problem neki, na faci se vidjela "panika", umjesto da je jednostavno izbaci slušalicu i nastavi pjevati, kako to radi većina ostalih, pogotovo onih koji su već duže na sceni.
A ovo poslije što se dešava samo pokazuje da dojam koji se uglavnom mogao steći kod nje nije bio pogrešan.
I da, nevezano za ovo gore, pa skoro svako tamo zna bolje pjevati od Cowella, pa ne vidim da se to ikada kao argument neki spominjao, samo se ovdje to spominje kao argument, iako je argument blago releno "glup".