Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26501 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Sta je jeftinije, navuci foliju preko krova ili ofarbati krov??? :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26502 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Folija ti je 80-100 KM, a farbanje 150-200.
Imam i ja slicnu dilemu, peruta mi se krov :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26503 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Bakir1 wrote: 06/04/2020 20:05 Folija ti je 80-100 KM, a farbanje 150-200.
Imam i ja slicnu dilemu, peruta mi se krov :mrgreen:
Pa, ja imam vec foliju ali koja je dala svoje nakon 10 godina. Postavio je zbog nekih ostecenja, ogrebotina laka, koje se nisu dale ispolirati. Ipak mozda opet staviti foliju, ne mislim da cu voziti vise od 10 godina... :mrgreen: a i jednostavnije je uraditi, manje posla ima sa folijom.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26504 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mk ultra »

konektovan wrote: 06/04/2020 20:04 Sta je jeftinije, navuci foliju preko krova ili ofarbati krov??? :mrgreen:
Slab si ćuner, ne pitaš šta je brže :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51434
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26505 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

mk ultra wrote: 06/04/2020 20:12
konektovan wrote: 06/04/2020 20:04 Sta je jeftinije, navuci foliju preko krova ili ofarbati krov??? :mrgreen:
Slab si ćuner, ne pitaš šta je brže :mrgreen: :mrgreen:
Eto, odgovorio aam post iznad.. :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#26506 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Maraschino »

Bakir1 wrote: 06/04/2020 20:05 Folija ti je 80-100 KM, a farbanje 150-200.
Imam i ja slicnu dilemu, peruta mi se krov :mrgreen:
Farbanje te ceka kad tad izuzev ako ne prodas auto, zato je farbanje bolje.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26507 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Bakir1 »

Guli se bezBolni lak, mogao bih to srediti i u svojoj reziji ali mi mrsko :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26508 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

konektovan wrote: 06/04/2020 20:10
Pa, ja imam vec foliju ali koja je dala svoje nakon 10 godina. Postavio je zbog nekih ostecenja, ogrebotina laka, koje se nisu dale ispolirati. Ipak mozda opet staviti foliju, ne mislim da cu voziti vise od 10 godina... :mrgreen: a i jednostavnije je uraditi, manje posla ima sa folijom.
2 x folija = farbanje...
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#26509 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by liaar »

Optimist wrote: 06/04/2020 17:09 A taj prijatelj je serif? :D
pa napisah da radi, a ne da ih reklamira
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#26510 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by liaar »

vjeshalica wrote: 06/04/2020 19:58
liaar wrote: 06/04/2020 16:26 Sve preporuke za Black Glass, prijatelj radi tamo, pravo dobro rade i jako su brzi.
Imaju li web site
Meni samo izbacuje srbijanski
javi mi se u PP poslat ću ti cjenovnik
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#26511 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

I ja kontao na Yetija zadnji box a opet 'ta ce mi necu na more, a nemam sta ni krijumcariti u autu :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26512 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Zvanicni i za Sa je
www.blackglassgroup.com

Evo neke koristi i od dragona, a kome treba

Image
benki2
Posts: 306
Joined: 20/09/2008 20:31

#26513 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by benki2 »

pozdrav, zna li neko gdje jos ima toyotin servis u sarajevu, osim bunje?
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#26514 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

benki2 wrote: 07/04/2020 21:26 pozdrav, zna li neko gdje jos ima toyotin servis u sarajevu, osim bunje?
Smajlović Vogošća?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26515 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Bio je Smajlovic (ex ovlasteni Toyota iz Srebrenika), u Vogosci, bukvalno ispod Ame pumpe (ja mislim da se tako zove), prije TAS-a s desne strane, ne znam da li još uvijek radi.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26516 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

tempuser wrote: 07/04/2020 21:57 Bio je Smajlovic (ex ovlasteni Toyota iz Srebrenika), u Vogosci, bukvalno ispod Ame pumpe (ja mislim da se tako zove), prije TAS-a s desne strane, ne znam da li još uvijek radi.
nazalost samo bunjo kao ovlasteni :-)

https://www.toyota.ba/dealers/dealers.json


ja bi ga radije u tuzlu,mostar ili banja luku vozio nego bunji..eto toliko..
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26517 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Nije Smajlovic ovlasteni odavno, ali je nastavio da odrzava Toyote pa se pod sloganom "Toyota specijalisti" otvorio servis i u Sarajevu. Bio par puta, samo ne znam da li još uvijek postoji.
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#26518 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Ja se izvintavam, znam da je neko ovdje preporučio neki servis za podešavanje špure, ali ne mogu da to pronađem, niti sam zapamtio.
Može @bitanga_sa_otesa da preporuči?
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#26519 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by LikeLike »

Mislim da je bio Aldin iz Hadzica, Auto klinika Kajimovic. Ja sam bio kod njega, odlicno radi.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26520 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 07/04/2020 22:32 Ja se izvintavam, znam da je neko ovdje preporučio neki servis za podešavanje špure, ali ne mogu da to pronađem, niti sam zapamtio.
Može @bitanga_sa_otesa da preporuči?
mozes kod aldina,mozes i u savu trgovinu,mozes i ferhatovic,gdje god ti je blize..nemoj samo kod neskovica..ne znaju sta rade...
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#26521 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zigson »

Ja sam u delti radio, ok su
negredo
Posts: 177
Joined: 27/07/2013 18:35

#26522 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by negredo »

bitanga_sa_otesa wrote: 07/04/2020 22:51 mozes kod aldina,mozes i u savu trgovinu,mozes i ferhatovic,gdje god ti je blize..nemoj samo kod neskovica..ne znaju sta rade...
Nema oprosta....znali su sta rade.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#26523 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RagibUzoriti »

amar1994 wrote: 07/04/2020 21:58
tempuser wrote: 07/04/2020 21:57 Bio je Smajlovic (ex ovlasteni Toyota iz Srebrenika), u Vogosci, bukvalno ispod Ame pumpe (ja mislim da se tako zove), prije TAS-a s desne strane, ne znam da li još uvijek radi.
nazalost samo bunjo kao ovlasteni :-)

https://www.toyota.ba/dealers/dealers.json


ja bi ga radije u tuzlu,mostar ili banja luku vozio nego bunji..eto toliko..
Jel zbog fuseraja ili zbog toga sto je Bunjo u sarajevskom miljeu poznat kao doskorojevic pa ga raja nekako s prezirom gleda?
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26524 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mk ultra »

Oboje
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26525 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by tempuser »

Standardno, malo vise mahalanje nego konkretna iskustva, al ajd...
Post Reply