Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26501 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta je jeftinije, navuci foliju preko krova ili ofarbati krov??? 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26502 Re: Pitamo Mehanicare ?
Folija ti je 80-100 KM, a farbanje 150-200.
Imam i ja slicnu dilemu, peruta mi se krov
Imam i ja slicnu dilemu, peruta mi se krov
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26503 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa, ja imam vec foliju ali koja je dala svoje nakon 10 godina. Postavio je zbog nekih ostecenja, ogrebotina laka, koje se nisu dale ispolirati. Ipak mozda opet staviti foliju, ne mislim da cu voziti vise od 10 godina...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26504 Re: Pitamo Mehanicare ?
Slab si ćuner, ne pitaš šta je bržekonektovan wrote: ↑06/04/2020 20:04 Sta je jeftinije, navuci foliju preko krova ili ofarbati krov???![]()
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26505 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eto, odgovorio aam post iznad..mk ultra wrote: ↑06/04/2020 20:12Slab si ćuner, ne pitaš šta je bržekonektovan wrote: ↑06/04/2020 20:04 Sta je jeftinije, navuci foliju preko krova ili ofarbati krov???![]()
![]()
![]()
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26507 Re: Pitamo Mehanicare ?
Guli se bezBolni lak, mogao bih to srediti i u svojoj reziji ali mi mrsko 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26508 Re: Pitamo Mehanicare ?
2 x folija = farbanje...konektovan wrote: ↑06/04/2020 20:10
Pa, ja imam vec foliju ali koja je dala svoje nakon 10 godina. Postavio je zbog nekih ostecenja, ogrebotina laka, koje se nisu dale ispolirati. Ipak mozda opet staviti foliju, ne mislim da cu voziti vise od 10 godina...a i jednostavnije je uraditi, manje posla ima sa folijom.
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#26510 Re: Pitamo Mehanicare ?
javi mi se u PP poslat ću ti cjenovnik
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26511 Re: Pitamo Mehanicare ?
I ja kontao na Yetija zadnji box a opet 'ta ce mi necu na more, a nemam sta ni krijumcariti u autu 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
-
benki2
- Posts: 306
- Joined: 20/09/2008 20:31
#26513 Re: Pitamo Mehanicare ?
pozdrav, zna li neko gdje jos ima toyotin servis u sarajevu, osim bunje?
-
Naslovnica
- Posts: 35453
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26515 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bio je Smajlovic (ex ovlasteni Toyota iz Srebrenika), u Vogosci, bukvalno ispod Ame pumpe (ja mislim da se tako zove), prije TAS-a s desne strane, ne znam da li još uvijek radi.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26516 Re: Pitamo Mehanicare ?
nazalost samo bunjo kao ovlasteni
https://www.toyota.ba/dealers/dealers.json
ja bi ga radije u tuzlu,mostar ili banja luku vozio nego bunji..eto toliko..
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26517 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije Smajlovic ovlasteni odavno, ali je nastavio da odrzava Toyote pa se pod sloganom "Toyota specijalisti" otvorio servis i u Sarajevu. Bio par puta, samo ne znam da li još uvijek postoji.
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26518 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja se izvintavam, znam da je neko ovdje preporučio neki servis za podešavanje špure, ali ne mogu da to pronađem, niti sam zapamtio.
Može @bitanga_sa_otesa da preporuči?
Može @bitanga_sa_otesa da preporuči?
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#26519 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mislim da je bio Aldin iz Hadzica, Auto klinika Kajimovic. Ja sam bio kod njega, odlicno radi.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26520 Re: Pitamo Mehanicare ?
mozes kod aldina,mozes i u savu trgovinu,mozes i ferhatovic,gdje god ti je blize..nemoj samo kod neskovica..ne znaju sta rade...drug_profi wrote: ↑07/04/2020 22:32 Ja se izvintavam, znam da je neko ovdje preporučio neki servis za podešavanje špure, ali ne mogu da to pronađem, niti sam zapamtio.
Može @bitanga_sa_otesa da preporuči?
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26521 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam u delti radio, ok su
-
negredo
- Posts: 177
- Joined: 27/07/2013 18:35
#26522 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nema oprosta....znali su sta rade.bitanga_sa_otesa wrote: ↑07/04/2020 22:51 mozes kod aldina,mozes i u savu trgovinu,mozes i ferhatovic,gdje god ti je blize..nemoj samo kod neskovica..ne znaju sta rade...
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#26523 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel zbog fuseraja ili zbog toga sto je Bunjo u sarajevskom miljeu poznat kao doskorojevic pa ga raja nekako s prezirom gleda?amar1994 wrote: ↑07/04/2020 21:58nazalost samo bunjo kao ovlasteni![]()
https://www.toyota.ba/dealers/dealers.json
ja bi ga radije u tuzlu,mostar ili banja luku vozio nego bunji..eto toliko..
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26525 Re: Pitamo Mehanicare ?
Standardno, malo vise mahalanje nego konkretna iskustva, al ajd...

