iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#2651 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

leo johnson wrote:
cool22 wrote:napravio sam u stanu wi-fi al opet trazi da se logujem

ne moze ako si u stanu. mora biti kafic ili restoran.
sta ba ne moze wifi ovakav moze onakav? wifi je wifi

a cool22 napravi acc objasnio ti je dzemmo kako ako ne radi mada ne vidim sto ne bi bolje zabavi se oko toga da napravis acc guglaj nacin ako ne moze americki napravi hr acc
DYD666
Posts: 1108
Joined: 21/02/2007 08:50

#2652 Re: iPhone - All about

Post by DYD666 »

@coll22: Koliko kontam, mislim da sve i da skinem free MSN/face app i posaljem ti kao .ipa, nastace peripetija oko autorizacije kompjutera, odnosno mislim da bih ti morao dati svoj pass za iTunes account, sto vec nije zahvalano.

WiFi je jednostavan, kuci ili bilo gdje...ako ti kucni trazi pass, bice da si ga sam nastimao tako.
User avatar
cool22
Posts: 14
Joined: 08/02/2011 20:56
Location: Sarajevo

#2653 Re: iPhone - All about

Post by cool22 »

hvala svima :) mah tek sam neki dan dobio iphone dok ne nabavim sebi 3gs ili 4g pa se jos ne kuzim najbolje

a e ako sam sam nastimao da mi trazi lozinku da li mi moze netko reci kako da iskljucim to? :S
User avatar
cool22
Posts: 14
Joined: 08/02/2011 20:56
Location: Sarajevo

#2654 Re: iPhone - All about

Post by cool22 »

dzeeeemmmmmooo hvalaaaa evo uspio sam napraviti acc i skida :D hvalaaaa
mariannealen
Posts: 58
Joined: 30/09/2010 13:12

#2655 Re: iPhone - All about

Post by mariannealen »

Evo ga novi OS 4.3 ,sve aplikacije rade samo one oke ciscenja memorije ne rade. :D
http://i56.klix.com/2af0f82.png
http://i53.klix.com/2igg2le.png
DYD666
Posts: 1108
Joined: 21/02/2007 08:50

#2656 Re: iPhone - All about

Post by DYD666 »

cool22 wrote: a e ako sam sam nastimao da mi trazi lozinku da li mi moze netko reci kako da iskljucim to? :S
Ako si na Win/PC, blage veze nemam. Ako je Mac, javi reći cu ti.
User avatar
cool22
Posts: 14
Joined: 08/02/2011 20:56
Location: Sarajevo

#2657 Re: iPhone - All about

Post by cool22 »

@DYD666 pogresno sam skuzio tvoje prethodno pisanje, O.K je sada sve u redu uspio sam napraviti acc skida aplikacije i sve 5 :D hvala vam svima
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#2658 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Kad ce vise taj unlock za cetvorku.. :x
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#2659 Re: iPhone - All about

Post by Mr.Who »

Imam i ja jedno pitanje.Tražio sam po netu ali mi je sve nekako nejasno.Neki kažu ide a neki ne ide pa da se obratim ovdje.Imam 3gs 32gb, 3.1.2 fw, 05.11.07 baseband,MC141CR, stari bootrom.Može li uraditi update na 4.1 a da se ne dira baseband?
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#2660 Re: iPhone - All about

Post by Duge »

Mr.Who wrote:Imam i ja jedno pitanje.Tražio sam po netu ali mi je sve nekako nejasno.Neki kažu ide a neki ne ide pa da se obratim ovdje.Imam 3gs 32gb, 3.1.2 fw, 05.11.07 baseband,MC141CR, stari bootrom.Može li uraditi update na 4.1 a da se ne dira baseband?
Moze. Napravi custom sa sn0wbreezom i to je to. Ako ti treba korak po korak, reci, napisat cu ti.
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#2661 Re: iPhone - All about

Post by Mr.Who »

Duge wrote:
Mr.Who wrote:Imam i ja jedno pitanje.Tražio sam po netu ali mi je sve nekako nejasno.Neki kažu ide a neki ne ide pa da se obratim ovdje.Imam 3gs 32gb, 3.1.2 fw, 05.11.07 baseband,MC141CR, stari bootrom.Može li uraditi update na 4.1 a da se ne dira baseband?
Moze. Napravi custom sa sn0wbreezom i to je to. Ako ti treba korak po korak, reci, napisat cu ti.
Volio bih da se napiše korak po korak.
true
Posts: 265
Joined: 26/02/2011 14:13

#2662 Re: iPhone - All about

Post by true »

hoce li ikad iko od ovih nasih lihvarskih operatera prodavati iphone da se raja ne muci
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2663 Re: iPhone - All about

Post by shalla »

Jesam popizdio maloprije :mrgreen:
Skinuo Igo Europe (meni najbolja) i ono, sve ko bonbona, imaju sve mrtve uličice u BiH a kamoli vani međutim u glasovnoj navigaciji imaju samo mađarski jezik?!? :x
Sreća pa Bihnet omogući flat, inače bih zaplakao za ove haman 2 gige koliko je bila teška navigacija :mrgreen:
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#2664 Re: iPhone - All about

Post by febo_acm »

To je fake koliko ja znam. Starija verzija sa novojim mapama :D
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2665 Re: iPhone - All about

Post by shalla »

AMD wrote:To je fake koliko ja znam. Starija verzija sa novojim mapama :D
Odlično :mrgreen:
Kažem ti, sreća pa je internet od jučer flat...

Al je super urađena, identična je kao Crypton navigacija koju sam imao za auto (i koja me je uspješno provela kroz 5-6 evropskih zemalja), samo me jebe ovaj ogavni mađarski jezik :mrgreen:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2666 Re: iPhone - All about

Post by shalla »

Ovako ljudi, imam problem (nije problem ali nervira).

Od jučer mi se dešava da koji god broj krenem zvati izađe mi poruka „call forwarding active“ a kad pogledam u settings pod call forward stoji da je off (nisam ga nikad ni palio)... Ima li neko da mu se slično dešavalo i da zna kako bih to mogao disableovati?

Hvala
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2667 Re: iPhone - All about

Post by Qler »

Ako si na 3G mrezi to je to. I na nokiama je tako. Nesto telecom tu petlja.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2668 Re: iPhone - All about

Post by shalla »

Qler wrote:Ako si na 3G mrezi to je to. I na nokiama je tako. Nesto telecom tu petlja.
Da, upaljena je 3g mreža...
Hajd' bar nek nije do mog Iphonea :mrgreen: , popravio si mi dan o Qlere :-D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2669 Re: iPhone - All about

Post by Qler »

Haj da i ja jednom kazem da nije do iPhone-a :D pa makar :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2670 Re: iPhone - All about

Post by mO k3 »

Raja pitanje imam dva iphona... oba su 3G jedan bijeli jedan crna polovni su koja je realna cijena kada bi ih prodo u BiH??

hvala unaprijed
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#2671 Re: iPhone - All about

Post by iPod »

Ženski Dr.Med wrote:Raja pitanje imam dva iphona... oba su 3G jedan bijeli jedan crna polovni su koja je realna cijena kada bi ih prodo u BiH??

hvala unaprijed
400-550 KM u zavisnosti u kakvom su stanju.
true
Posts: 265
Joined: 26/02/2011 14:13

#2672 Re: iPhone - All about

Post by true »

malo si pretjerao sa cijenama ima ih takvih ali ima ih i od 350
pitanje zasto drze cijenu??
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#2673

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 17/03/2015 07:41, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2674 Re: iPhone - All about

Post by mO k3 »

iPod wrote:
Ženski Dr.Med wrote:Raja pitanje imam dva iphona... oba su 3G jedan bijeli jedan crna polovni su koja je realna cijena kada bi ih prodo u BiH??

hvala unaprijed
400-550 KM u zavisnosti u kakvom su stanju.
Dobar .. hvala ti.. bijeli je dosta nazad izgrebat i napred na displaju ima malu ogrebotinu... dok crni izgleda perfektno
leo johnson
Posts: 132
Joined: 04/12/2010 21:41

#2675 Re: iPhone - All about

Post by leo johnson »

izgrebat?
Post Reply