Ja vise volim takve, bar znas na sta mozes ocekivati...
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
VrijemeReakcije
- Posts: 5
- Joined: 18/11/2019 08:34
#26454 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#26455 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da fkt postoji, ja bih sutra drmnuo bez ikakvog prigovora... Vjerovatno bi mi zivot bio ljepsi
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#26456 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovo je samo za namlatit. Medjutim koliko neinteligentan moras biti za ovo, da ga izvuces iz auta i prebijes na mrtvo ime on ne bi skontao sta je skrivio.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26457 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
stae nemore ćoek ni auspuh zavarit od vas 
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26458 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tačno bi trebalo da policija u civilnom vozilu i civilnom odijelu vozi za ovakvima i snima, pa onda za svako nedavanje žmigavaca opale propisano kaznu. Ako je to 50 KM, onda bi ovaj dobio 7 * 50 = 350 KM kazne.VrijemeReakcije wrote: ↑11/02/2020 08:16
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26459 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Žmigavci? ... svakodnevna pojava i to ne samo od BMW vozača... nedavno sam postavio jedan primjer, čisto kao uzorak jer svakodnevno imam 5 - 6 ovakvih:
Pogledati na 02:46:
Pogledati na 02:46:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26460 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ti stalno neke specijalne goste imas
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26461 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam šta da ti kažem... volim se družiti nekako je ljepše nego sam...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26463 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kad ce biti epizoda sa dragonom 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26464 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
divljanje i testiranje po graCkoj obilaznici 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26466 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
mogao si i onoga debila sto se sankao pitat da bude pocasni gost emisije 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26467 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
onda bi bio red i omcu da zovnes, mada omco sa sebaljom sad snimaTravnički Noćni Šetač wrote: ↑11/02/2020 10:55Nismo razgovarali o tome... Ali fakat... dobro si me napomenuo....
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26468 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne hvala...bitanga_sa_otesa wrote: ↑11/02/2020 10:56 mogao si i onoga debila sto se sankao pitat da bude pocasni gost emisije![]()
Ne hvala...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26470 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jutros nekaka luda ludžakinja natukla bundu na sebe, sjedi za volanom,primakla naslon od sica na šajbu nabila kosurdaču na lice i dronfa na magistrali 50-55,prema Lapisnici...citroen nekakav neam pojma...ja sustizem,taman da krenem preticati pomoli se auto,haj sacekam,krenem preticat al bas lagano jer vidim da sporo vozi,kad ludaca krenu gas dodavat,naštocam ludžakinju škodilakom,i jos malo kresnem po ostacima rizle da joj pjeskarim haubu i sajbu, pa ti materi,ocu,plastićaru i jebatoru se dronfaj 50 na sat ima ljudi koji konkretnim poslom putuju i ne voze mahnito sa 70kmh al ti sa 50 itekako to cinis....
Last edited by vjeshalica on 11/02/2020 11:30, edited 1 time in total.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26471 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovaj Volvo na 00:22 je na kraju restauriran u potpunosti...
A i ja sam tu negdje bio kad je snimana ova scena na 03:24...
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26472 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
edit:
cu ikad vise ista snimiti jebo vas airbag
Kaze budi normalan, svaki dan ovako, ili ovaj grasov ili onaj centrotransov
Kaze budi normalan, svaki dan ovako, ili ovaj grasov ili onaj centrotransov
Last edited by zigson on 11/02/2020 16:44, edited 2 times in total.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#26473 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
skrenem desno starom cestom poyy 
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26474 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Šta'e to sa Airbag-om ljudino?
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26475 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Suvozacev kod stoka nesto nije udure a mrsko mi se jebavati sa tim
@mk ultra
A od hotonja do stare ceste 20 minuta za njim
@mk ultra
A od hotonja do stare ceste 20 minuta za njim
