Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26451 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Laplace wrote: 10/02/2020 22:30 ... nego se čudim kako ljudi voze svoju vožnju ne vodeći računa o uslovima na putu.
Ja vise volim takve, bar znas na sta mozes ocekivati...
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26452 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

tempuser wrote: 10/02/2020 22:36
Laplace wrote: 10/02/2020 22:30 ... nego se čudim kako ljudi voze svoju vožnju ne vodeći računa o uslovima na putu.
Ja vise volim takve, bar znas na sta mozes ocekivati...
Ima i toga. On lagano vozi stoju i tipka statuse na FB, ja ga zaobiđem bez srkleta i sve 5.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26453 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

adisonE wrote: 10/02/2020 18:47 kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju :izet: .
treba nam ovo izgleda....
VrijemeReakcije
Posts: 5
Joined: 18/11/2019 08:34

#26454 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by VrijemeReakcije »

Concord wrote: 10/02/2020 19:22
Throttle wrote: 08/02/2020 12:55 Ma da hoce klepat i spavace u lijevoj, one sto udju u kontra smjer, pjesake koji predju preko zastitne ograde i cekaju nekog itd... Ti sto voze 130-140 na 110 ogranicenju su manji problem al na njima ce najvise uzet love
Neki dan vozim iza lika koji 4 skretanja zaredom ne daje zmigavac. Gdje je Troc da slika takvog idiota? Na autoputu naravno, ceka mene da predjem 120 kad me iznerviraju ovakvi.
adisonE
Posts: 159
Joined: 17/04/2008 20:16

#26455 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by adisonE »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/02/2020 00:14
adisonE wrote: 10/02/2020 18:47 kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju :izet: .
treba nam ovo izgleda....
Da fkt postoji, ja bih sutra drmnuo bez ikakvog prigovora... Vjerovatno bi mi zivot bio ljepsi
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#26456 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

VrijemeReakcije wrote: 11/02/2020 08:16
Ovo je samo za namlatit. Medjutim koliko neinteligentan moras biti za ovo, da ga izvuces iz auta i prebijes na mrtvo ime on ne bi skontao sta je skrivio.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26457 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

stae nemore ćoek ni auspuh zavarit od vas :D
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26458 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

VrijemeReakcije wrote: 11/02/2020 08:16
Concord wrote: 10/02/2020 19:22
Throttle wrote: 08/02/2020 12:55 Ma da hoce klepat i spavace u lijevoj, one sto udju u kontra smjer, pjesake koji predju preko zastitne ograde i cekaju nekog itd... Ti sto voze 130-140 na 110 ogranicenju su manji problem al na njima ce najvise uzet love
Neki dan vozim iza lika koji 4 skretanja zaredom ne daje zmigavac. Gdje je Troc da slika takvog idiota? Na autoputu naravno, ceka mene da predjem 120 kad me iznerviraju ovakvi.
Tačno bi trebalo da policija u civilnom vozilu i civilnom odijelu vozi za ovakvima i snima, pa onda za svako nedavanje žmigavaca opale propisano kaznu. Ako je to 50 KM, onda bi ovaj dobio 7 * 50 = 350 KM kazne.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26459 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Žmigavci? ... svakodnevna pojava i to ne samo od BMW vozača... nedavno sam postavio jedan primjer, čisto kao uzorak jer svakodnevno imam 5 - 6 ovakvih:

Pogledati na 02:46:

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26460 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ti stalno neke specijalne goste imas
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26461 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ne znam šta da ti kažem... volim se družiti nekako je ljepše nego sam...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26462 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26463 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

kad ce biti epizoda sa dragonom :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26464 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

divljanje i testiranje po graCkoj obilaznici :-D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26465 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Bakir1 wrote: 11/02/2020 10:53 kad ce biti epizoda sa dragonom :D
Nismo razgovarali o tome... Ali fakat... dobro si me napomenuo....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26466 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

mogao si i onoga debila sto se sankao pitat da bude pocasni gost emisije :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26467 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Travnički Noćni Šetač wrote: 11/02/2020 10:55
Bakir1 wrote: 11/02/2020 10:53 kad ce biti epizoda sa dragonom :D
Nismo razgovarali o tome... Ali fakat... dobro si me napomenuo....
onda bi bio red i omcu da zovnes, mada omco sa sebaljom sad snima :lol:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26468 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/02/2020 10:56 mogao si i onoga debila sto se sankao pitat da bude pocasni gost emisije :lol:
Ne hvala...
Bakir1 wrote: 11/02/2020 10:59 onda bi bio red i omcu da zovnes, mada omco sa sebaljom sad snima :lol:
Ne hvala...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26469 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#26470 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Jutros nekaka luda ludžakinja natukla bundu na sebe, sjedi za volanom,primakla naslon od sica na šajbu nabila kosurdaču na lice i dronfa na magistrali 50-55,prema Lapisnici...citroen nekakav neam pojma...ja sustizem,taman da krenem preticati pomoli se auto,haj sacekam,krenem preticat al bas lagano jer vidim da sporo vozi,kad ludaca krenu gas dodavat,naštocam ludžakinju škodilakom,i jos malo kresnem po ostacima rizle da joj pjeskarim haubu i sajbu, pa ti materi,ocu,plastićaru i jebatoru se dronfaj 50 na sat ima ljudi koji konkretnim poslom putuju i ne voze mahnito sa 70kmh al ti sa 50 itekako to cinis....
Last edited by vjeshalica on 11/02/2020 11:30, edited 1 time in total.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26471 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

bitanga_sa_otesa wrote: 11/02/2020 11:12
Ovaj Volvo na 00:22 je na kraju restauriran u potpunosti...
A i ja sam tu negdje bio kad je snimana ova scena na 03:24... :D
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#26472 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

edit: :izet: cu ikad vise ista snimiti jebo vas airbag :lol: :lol:

Kaze budi normalan, svaki dan ovako, ili ovaj grasov ili onaj centrotransov
Last edited by zigson on 11/02/2020 16:44, edited 2 times in total.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26473 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

skrenem desno starom cestom poyy :lol:
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#26474 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Šta'e to sa Airbag-om ljudino?
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#26475 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Suvozacev kod stoka nesto nije udure a mrsko mi se jebavati sa tim

@mk ultra
A od hotonja do stare ceste 20 minuta za njim :lol:
Post Reply