Ko iz Kenovićevog filma...NediM17 wrote: ↑09/02/2020 21:20 Kad moj "sused" u 6:15 otvori škripava vrata od garaže, pa krehne dvičinu dizela, pa ga išćera na Testu, pa ga ostavi da radi dok on ne zatvori onu istu škripavu garažu istravi me živog. Stakla na kući dođu u neku rezonanciju sa zvukom motora, kontam sva će popucati i poispadati. Kad sjedne u njega i opali po gasu niza stranu tek onda mogu odahnuti i rahat nastaviti piti jutarnju džezvu mrke.![]()
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#26426 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26428 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@NediM17
Ako ja budem takav kada ostarim, ubit cu se, ko siroce
Ako ja budem takav kada ostarim, ubit cu se, ko siroce
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#26429 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Valjda će sve dvičine do tada reciklirati, u neke konzerve npr. 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26430 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
1.6 tdi, sa klepetavim injektorima, sa kilometar ga cujem 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26431 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja bih na dizele zoljom pucao... narocito ove sto u leru rade...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26433 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gdje budes da ti parkiram pod prozordrug_profi wrote: ↑09/02/2020 21:42 Ja bih na dizele zoljom pucao... narocito ove sto u leru rade...
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26434 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ja sam ba bezopasan, samo lajem...Bakir1 wrote: ↑09/02/2020 21:50Gdje budes da ti parkiram pod prozordrug_profi wrote: ↑09/02/2020 21:42 Ja bih na dizele zoljom pucao... narocito ove sto u leru rade...![]()
a i ponestalo mi zolja. Jazuk mi maljutke trosit. A mozda ne bi ni u palile...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26435 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zakljucao sam 2x, sto bi rekao bitanga 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26438 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ovo je najjaci clip ikad 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26439 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Odvrno sam i ja puNpu poslije reparacije, ako dze vidim lkw n1 astru sa plinom biti ce mu excuse me

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26440 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kod mene samo vodena para izlazi 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26441 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Treba ko japanci ludi stakove nabacit na pasata, dva metra u visinu 
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26442 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kretenčina sa Passatom B5.5 danas naočigled svih auta u prolazu baca raspadnute dijelove starog šporeta u drveće pored puta prema Bjelašnici. Žena kretenčine nijemo sjedi na suvozačevom mjestu sa naočalama i posmatra kako joj životni pratilac čini jedino što je u životu naučio. Skrenuo je prema Lukavici, upisao sam mu registracije, ići će mu prijava ili bušenje guma sve mu seljačko...
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#26443 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jos uvijek je u testnoj fazi, bice izmjena sigurno. Trenutno operise na dijelovima autoputa koji su u KS, isto tako i na sporednim cestama. Vecinu vremena obavlja funkciju pokretnog radara, a kada situacija dozvoljava zaustavlja vozila i reaguje u situacijama kad su pjesaci tu, voznja u suprotnom smjeru itd.Bakir1 wrote: ↑08/02/2020 18:09Autoput ili zaobilaznica?Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 11:33Zavrsio je tu misiju, sad ide samo autoput. High tech oprema, cak moze biti auta izmedju njega i nekoga ko krsi propise i ovaj ga slika.
Razlika je velika.
Policija nema posebnu jedinicu koja bi te mogla na autoputu skinuti.
Zbog kantonalnog uredjenja, taj troc moze samo patrolirati do granice kantona, po zadatku ne bi smio izvan kantona raditi, a i da bude klasican presretac upitno je jako jer te po pravili skinuti sa autoputa a to je trenutno moguce na svega 4 mjesta na citavom autoputu.
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#26444 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju
.
A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.
Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.
Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#26445 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tacno tako! Zasto ne slika po gradu debile sto drkaju po telefonu, ne pale zmigavce, uzimaju prvenstva? Zasto ne slika neupaljena i neispravna svjetla, pogresno prestrojavanje, nepostivanje znakova? Najlakse je gladit jaja i vozat se po ovo malo jada od autoputa sto ima i hvatat na kilometar ljude sto voze 140.
Neki dan vozim iza lika koji 4 skretanja zaredom ne daje zmigavac. Gdje je Troc da slika takvog idiota? Na autoputu naravno, ceka mene da predjem 120 kad me iznerviraju ovakvi.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26446 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tako sam i ja jednom uhvatio slobodnu traku, pa sam kasnije dobio ljubavno pisamce od naše policije - 72 km/h na ograničenju 60, 50 KM, 25 KM u roku od 7 dana.adisonE wrote: ↑10/02/2020 18:47 Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju.
A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.
Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26447 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tačno ga treba odvesti u najbližu školu i natjerati da svaku tablu u svakoj učionici ispiše rečenicama "Prije skretanja obavezno palim pokazivače smjera.".Concord wrote: ↑10/02/2020 19:22Tacno tako! Zasto ne slika po gradu debile sto drkaju po telefonu, ne pale zmigavce, uzimaju prvenstva? Zasto ne slika neupaljena i neispravna svjetla, pogresno prestrojavanje, nepostivanje znakova? Najlakse je gladit jaja i vozat se po ovo malo jada od autoputa sto ima i hvatat na kilometar ljude sto voze 140.
Neki dan vozim iza lika koji 4 skretanja zaredom ne daje zmigavac. Gdje je Troc da slika takvog idiota? Na autoputu naravno, ceka mene da predjem 120 kad me iznerviraju ovakvi.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26448 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas na autoputu Zenica-Sarajevo, bijeli Megan (karavan, volan na lijevoj strani - da ne bude zabune) na ograničenju 120 vozi 100. Obiđem ga, a kasnije (iza Kaknja) zbog udara vjetra (osjećam da mi utiče na stabilnost putanje) usporim na 80-90. Sad on mene obilazi i nastavlja za kamionom svojih 100. Iza Visokog vidim da mogu voziti brže, ubrzam na 140 i opet ga obiđem. Mislim da bi me ponovo zaobišao da sam usporio ispod 100.
Mislim, nije da me nervira, nego se čudim kako ljudi voze svoju vožnju ne vodeći računa o uslovima na putu. I sjetim se jedne davne oluje, kada je BMW sletio sa ceste, jer - šta zna BMW šta je jak vjetar, može do blokade na 250.
Mislim, nije da me nervira, nego se čudim kako ljudi voze svoju vožnju ne vodeći računa o uslovima na putu. I sjetim se jedne davne oluje, kada je BMW sletio sa ceste, jer - šta zna BMW šta je jak vjetar, može do blokade na 250.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26449 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Story of our lives...adisonE wrote: ↑10/02/2020 18:47 Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju.
A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.
Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26450 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da. Kad čovjek ubaci u četvrtu samo čeka kad će čuti zvuk probijanja zvučnog zida.tempuser wrote: ↑10/02/2020 22:32Story of our lives...adisonE wrote: ↑10/02/2020 18:47 Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju.
A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.
Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
