Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#26426 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote: 09/02/2020 21:20 Kad moj "sused" u 6:15 otvori škripava vrata od garaže, pa krehne dvičinu dizela, pa ga išćera na Testu, pa ga ostavi da radi dok on ne zatvori onu istu škripavu garažu istravi me živog. Stakla na kući dođu u neku rezonanciju sa zvukom motora, kontam sva će popucati i poispadati. Kad sjedne u njega i opali po gasu niza stranu tek onda mogu odahnuti i rahat nastaviti piti jutarnju džezvu mrke. :shock:
Ko iz Kenovićevog filma... :thumbup:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#26427 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26428 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

@NediM17
Ako ja budem takav kada ostarim, ubit cu se, ko siroce :D
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26429 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Valjda će sve dvičine do tada reciklirati, u neke konzerve npr. :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26430 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

1.6 tdi, sa klepetavim injektorima, sa kilometar ga cujem :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#26431 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ja bih na dizele zoljom pucao... narocito ove sto u leru rade...
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#26432 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26433 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

drug_profi wrote: 09/02/2020 21:42 Ja bih na dizele zoljom pucao... narocito ove sto u leru rade...
Gdje budes da ti parkiram pod prozor :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#26434 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Bakir1 wrote: 09/02/2020 21:50
drug_profi wrote: 09/02/2020 21:42 Ja bih na dizele zoljom pucao... narocito ove sto u leru rade...
Gdje budes da ti parkiram pod prozor :D
Ma ja sam ba bezopasan, samo lajem... :mrgreen:

a i ponestalo mi zolja. Jazuk mi maljutke trosit. A mozda ne bi ni u palile...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26435 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Zakljucao sam 2x, sto bi rekao bitanga :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26436 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26437 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26438 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ovo je najjaci clip ikad :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26439 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Odvrno sam i ja puNpu poslije reparacije, ako dze vidim lkw n1 astru sa plinom biti ce mu excuse me :D :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26440 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kod mene samo vodena para izlazi :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26441 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Treba ko japanci ludi stakove nabacit na pasata, dva metra u visinu :lol:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26442 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Kretenčina sa Passatom B5.5 danas naočigled svih auta u prolazu baca raspadnute dijelove starog šporeta u drveće pored puta prema Bjelašnici. Žena kretenčine nijemo sjedi na suvozačevom mjestu sa naočalama i posmatra kako joj životni pratilac čini jedino što je u životu naučio. Skrenuo je prema Lukavici, upisao sam mu registracije, ići će mu prijava ili bušenje guma sve mu seljačko...
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#26443 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Bakir1 wrote: 08/02/2020 18:09
Industrialyzer wrote: 08/02/2020 11:33
Koshpa wrote: 08/02/2020 01:01

Taj i po gradu parolira stalno
Zavrsio je tu misiju, sad ide samo autoput. High tech oprema, cak moze biti auta izmedju njega i nekoga ko krsi propise i ovaj ga slika.
Autoput ili zaobilaznica?
Razlika je velika.
Policija nema posebnu jedinicu koja bi te mogla na autoputu skinuti.
Zbog kantonalnog uredjenja, taj troc moze samo patrolirati do granice kantona, po zadatku ne bi smio izvan kantona raditi, a i da bude klasican presretac upitno je jako jer te po pravili skinuti sa autoputa a to je trenutno moguce na svega 4 mjesta na citavom autoputu.
Jos uvijek je u testnoj fazi, bice izmjena sigurno. Trenutno operise na dijelovima autoputa koji su u KS, isto tako i na sporednim cestama. Vecinu vremena obavlja funkciju pokretnog radara, a kada situacija dozvoljava zaustavlja vozila i reaguje u situacijama kad su pjesaci tu, voznja u suprotnom smjeru itd.
adisonE
Posts: 159
Joined: 17/04/2008 20:16

#26444 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by adisonE »

Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju :izet: .

A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.

Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#26445 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Throttle wrote: 08/02/2020 12:55 Ma da hoce klepat i spavace u lijevoj, one sto udju u kontra smjer, pjesake koji predju preko zastitne ograde i cekaju nekog itd... Ti sto voze 130-140 na 110 ogranicenju su manji problem al na njima ce najvise uzet love
Tacno tako! Zasto ne slika po gradu debile sto drkaju po telefonu, ne pale zmigavce, uzimaju prvenstva? Zasto ne slika neupaljena i neispravna svjetla, pogresno prestrojavanje, nepostivanje znakova? Najlakse je gladit jaja i vozat se po ovo malo jada od autoputa sto ima i hvatat na kilometar ljude sto voze 140.
Neki dan vozim iza lika koji 4 skretanja zaredom ne daje zmigavac. Gdje je Troc da slika takvog idiota? Na autoputu naravno, ceka mene da predjem 120 kad me iznerviraju ovakvi.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26446 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

adisonE wrote: 10/02/2020 18:47 Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju :izet: .

A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.

Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
Tako sam i ja jednom uhvatio slobodnu traku, pa sam kasnije dobio ljubavno pisamce od naše policije - 72 km/h na ograničenju 60, 50 KM, 25 KM u roku od 7 dana.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26447 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Concord wrote: 10/02/2020 19:22
Throttle wrote: 08/02/2020 12:55 Ma da hoce klepat i spavace u lijevoj, one sto udju u kontra smjer, pjesake koji predju preko zastitne ograde i cekaju nekog itd... Ti sto voze 130-140 na 110 ogranicenju su manji problem al na njima ce najvise uzet love
Tacno tako! Zasto ne slika po gradu debile sto drkaju po telefonu, ne pale zmigavce, uzimaju prvenstva? Zasto ne slika neupaljena i neispravna svjetla, pogresno prestrojavanje, nepostivanje znakova? Najlakse je gladit jaja i vozat se po ovo malo jada od autoputa sto ima i hvatat na kilometar ljude sto voze 140.
Neki dan vozim iza lika koji 4 skretanja zaredom ne daje zmigavac. Gdje je Troc da slika takvog idiota? Na autoputu naravno, ceka mene da predjem 120 kad me iznerviraju ovakvi.
Tačno ga treba odvesti u najbližu školu i natjerati da svaku tablu u svakoj učionici ispiše rečenicama "Prije skretanja obavezno palim pokazivače smjera.".
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26448 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Danas na autoputu Zenica-Sarajevo, bijeli Megan (karavan, volan na lijevoj strani - da ne bude zabune) na ograničenju 120 vozi 100. Obiđem ga, a kasnije (iza Kaknja) zbog udara vjetra (osjećam da mi utiče na stabilnost putanje) usporim na 80-90. Sad on mene obilazi i nastavlja za kamionom svojih 100. Iza Visokog vidim da mogu voziti brže, ubrzam na 140 i opet ga obiđem. Mislim da bi me ponovo zaobišao da sam usporio ispod 100.

Mislim, nije da me nervira, nego se čudim kako ljudi voze svoju vožnju ne vodeći računa o uslovima na putu. I sjetim se jedne davne oluje, kada je BMW sletio sa ceste, jer - šta zna BMW šta je jak vjetar, može do blokade na 250.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#26449 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

adisonE wrote: 10/02/2020 18:47 Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju :izet: .

A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.

Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
Story of our lives...
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26450 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

tempuser wrote: 10/02/2020 22:32
adisonE wrote: 10/02/2020 18:47 Glavnom dzadom u Sarajevu kad idem 55-65 osjecam se kao Schumaher. I kad nije spica, kad nema guzve ljudi nesto mrljave, jedva do 50, svi nesta po telefonima, svi bitni kuliraju :izet: .

A ja se nesto izmedju provlacim, zaobilazim, iz trake u traku pa u jednom trenutku kontam da se nisam zanio idem puno.. jok, ne idem ni 60.

Kazu puno nervoznih vozaca, kako nece biti.
Story of our lives...
Da. Kad čovjek ubaci u četvrtu samo čeka kad će čuti zvuk probijanja zvučnog zida.
Post Reply