Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 00:05
Cuvajte se na autoputu T-roc policijski patrolira, ima montirane kamere na krovu. Slika naprijed i nazad, cak ne mora biti blizu da napravi dobru sliku. I kad stoji pored, kamere rade i slikaju
Kad pogledam one američke karma video snimke sve pomislim kako bi bilo lijepo da i ovdje kod nas nekad vidim da se onima što kampuju u lijevoj traci, ili onima što ti se na autoputu ubace na par metara ispred tebe i slično ponekad ukažu policijska svjetla tako tu na licu mjesta dok to rade...
Za dvije godine jednu takvu situaciju tamo u Lašvi u blizini Fehre sam vidio...
Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 00:05
Cuvajte se na autoputu T-roc policijski patrolira, ima montirane kamere na krovu. Slika naprijed i nazad, cak ne mora biti blizu da napravi dobru sliku. I kad stoji pored, kamere rade i slikaju
Taj i po gradu parolira stalno
Zavrsio je tu misiju, sad ide samo autoput. High tech oprema, cak moze biti auta izmedju njega i nekoga ko krsi propise i ovaj ga slika.
Throttle wrote: ↑08/02/2020 11:52
Pa propusi ga trecom 130
Pa ako te snima onda te prati i na onim zavojitim dijelovima autoputa gdje je 110, nezgodno je to jer ne možeš na tempomat kao čovjek voziti. Ja mislim da će najviše patrolirati na Sarajevskoj obilaznici zbog tunela i ograničenja od 100 na izlazu iz tunela prema Vogošći, ondje zbog nizbrdice svi vole dobiti na ubrzanju
Ma da hoce klepat i spavace u lijevoj, one sto udju u kontra smjer, pjesake koji predju preko zastitne ograde i cekaju nekog itd... Ti sto voze 130-140 na 110 ogranicenju su manji problem al na njima ce najvise uzet love
Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 00:05
Cuvajte se na autoputu T-roc policijski patrolira, ima montirane kamere na krovu. Slika naprijed i nazad, cak ne mora biti blizu da napravi dobru sliku. I kad stoji pored, kamere rade i slikaju
Throttle wrote: ↑08/02/2020 12:55
Ma da hoce klepat i spavace u lijevoj, one sto udju u kontra smjer, pjesake koji predju preko zastitne ograde i cekaju nekog itd... Ti sto voze 130-140 na 110 ogranicenju su manji problem al na njima ce najvise uzet love
Ovo je i suština svakih mjera represije kod nas, nažalost.
hopi wrote: ↑08/02/2020 11:51
je li samo taj t-roc, jbg pitam ja ga volim malo gasnut po autoputu, mada najviše ljeti zimi i ne baš, mora se mlo auto propuhati
Jeste, ali je zeznut zato sto lovi 1km radijus, 500m iza i 500m ispred sebe. Moze se desiti da je parkiran na pumpi, a i dalje slika.
Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 00:05
Cuvajte se na autoputu T-roc policijski patrolira, ima montirane kamere na krovu. Slika naprijed i nazad, cak ne mora biti blizu da napravi dobru sliku. I kad stoji pored, kamere rade i slikaju
Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 00:05
Cuvajte se na autoputu T-roc policijski patrolira, ima montirane kamere na krovu. Slika naprijed i nazad, cak ne mora biti blizu da napravi dobru sliku. I kad stoji pored, kamere rade i slikaju
Industrialyzer wrote: ↑08/02/2020 00:05
Cuvajte se na autoputu T-roc policijski patrolira, ima montirane kamere na krovu. Slika naprijed i nazad, cak ne mora biti blizu da napravi dobru sliku. I kad stoji pored, kamere rade i slikaju
Taj i po gradu parolira stalno
Zavrsio je tu misiju, sad ide samo autoput. High tech oprema, cak moze biti auta izmedju njega i nekoga ko krsi propise i ovaj ga slika.
Autoput ili zaobilaznica?
Razlika je velika.
Policija nema posebnu jedinicu koja bi te mogla na autoputu skinuti.
Zbog kantonalnog uredjenja, taj troc moze samo patrolirati do granice kantona, po zadatku ne bi smio izvan kantona raditi, a i da bude klasican presretac upitno je jako jer te po pravili skinuti sa autoputa a to je trenutno moguce na svega 4 mjesta na citavom autoputu.
Ne kontam sta je sa ovim likovima koji sacekuju ispred zgrada,da preciziram haustora,zenetine i derladiju k pri tome drndaju sa raspalim autom kod kojeg je lonac i auspuh ko đevđir i to urla ko da ne postoji sutra...znaci frajer ravno 20 i vise minuta drnda kantom za smece niti mozes prozor otvoriti od smrada niti od galame...pa sta ga drndas nije minus 500 stepeni niti su ti zenini jajnici zlatni pa da ih cuvas
vjeshalica wrote: ↑08/02/2020 18:24
Ne kontam sta je sa ovim likovima koji sacekuju ispred zgrada,da preciziram haustora,zenetine i derladiju k pri tome drndaju sa raspalim autom kod kojeg je lonac i auspuh ko đevđir i to urla ko da ne postoji sutra...znaci frajer ravno 20 i vise minuta drnda kantom za smece niti mozes prozor otvoriti od smrada niti od galame...pa sta ga drndas nije minus 500 stepeni niti su ti zenini jajnici zlatni pa da ih cuvas
vjeshalica wrote: ↑08/02/2020 18:24
Ne kontam sta je sa ovim likovima koji sacekuju ispred zgrada,da preciziram haustora,zenetine i derladiju k pri tome drndaju sa raspalim autom kod kojeg je lonac i auspuh ko đevđir i to urla ko da ne postoji sutra...znaci frajer ravno 20 i vise minuta drnda kantom za smece niti mozes prozor otvoriti od smrada niti od galame...pa sta ga drndas nije minus 500 stepeni niti su ti zenini jajnici zlatni pa da ih cuvas
Meni generalno nisu jasni ljudi koji auto parkiraju, izađu i stoje pored njega a auto radi. Koja je poenta pustiti auto da radi 5-10-15-20+ minuta na leru? Plaši se da ga neće moći upaliti? Mrsko mu gasiti pa paliti auto?
Btw, par puta sam gledao klipove na kojima (valjda) stručnjaci savjetuju da se (naročito novije) auta ne puštaju da dugo rade na leru, jer za njih nije zdravo da motor radi bez oterećenja, naročito hladan motor. A upravo je kod novih auta česta pojava da dugo rade na leru. U najmanju ruku je to nepotrebno trošenje goriva i zagađivanje vazduha.
vjeshalica wrote: ↑08/02/2020 18:24
Ne kontam sta je sa ovim likovima koji sacekuju ispred zgrada,da preciziram haustora,zenetine i derladiju k pri tome drndaju sa raspalim autom kod kojeg je lonac i auspuh ko đevđir i to urla ko da ne postoji sutra...znaci frajer ravno 20 i vise minuta drnda kantom za smece niti mozes prozor otvoriti od smrada niti od galame...pa sta ga drndas nije minus 500 stepeni niti su ti zenini jajnici zlatni pa da ih cuvas
Otvori prozor pa mu reci zamisli da si na forumu
Neko vece oko pola sedam trubi neko ispred ulaza. Ispocetka ignorisem. Nakon 15 min izadjem na balkon. Covjek od sezdesetak godina trubi nekom iz ulaza do, valjda da izadje. Niti je zagradjen niti je invalid da ne moze otici do zgrade. Vrata od auta otvorena i on stoji vani. Nakon 20 min pitam ga je li normalan sto tako dugo trubi i kazem da cu zvati policiju. Deda mi socno kaze MRS, zatrubi jos jedanput i prestane.