Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26326 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Možda je čovjek prvi put u Sarajevu a uplašen od strane senzacionalističkih vijesti o velikom broju kamera koje slikaju prolazak kroz crveno.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#26327 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Linije gdje treba da zaustavis auto prije semafora su ocrtane preblizu semafora/pjesackog - kad se zaustavis blizu iste ne vidis semafor.. ili se meni cini 
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#26328 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako pridjes blizu linije tesko da ces vidjeti semafor iznad glave ako se odmaknes za pola vozila otprilike vidjeces
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#26329 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sjekao bih ruku za onima sto posipaju "lug" u cilju otapljanja zaledjene ceste gdje je utaban snijeg.
Lole su nekad tokom noci posuli u ulici I to se "raskeljalo" I pred zoru zaledilo. staklo-staklo.
Jeexx sam jutros majke I sva koljena koja postoje unaprijed I unazad svima u ulici sto imaju taj adet.
Lole su nekad tokom noci posuli u ulici I to se "raskeljalo" I pred zoru zaledilo. staklo-staklo.
Jeexx sam jutros majke I sva koljena koja postoje unaprijed I unazad svima u ulici sto imaju taj adet.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26330 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zato se semafori stavljaju ne iznad glava vozaca nego na drugoj strani raskrsnice.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26332 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
po zagrebu i rijeci su tako postavljeni semafori.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26333 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ih ko bi bosnji objasnio u sta treba da gleda...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26334 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa u mobitel...
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#26335 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa mogli su ih onda nacrtati 1,5 metara dalje od semafora ili to sluzi onako da imaju sta nasarat na asfaltu ?vjeshalica wrote: ↑06/02/2020 12:13 Ako pridjes blizu linije tesko da ces vidjeti semafor iznad glave ako se odmaknes za pola vozila otprilike vidjeces
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26337 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Opet bi stali pod semafor.... 
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26338 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja svaki put prednju karambolku dotjeram do linije i svaki put vidim semafor.vjeshalica wrote: ↑06/02/2020 12:13 Ako pridjes blizu linije tesko da ces vidjeti semafor iznad glave ako se odmaknes za pola vozila otprilike vidjeces
Jebemu zivot trece auto iz kolone kraj njega prolazi on nije siguran je li zeleno. Isto sa marsa pao, probudio se iz kome nakon deset godina i nasao se za volanom!?
Pa onda jos kvacilo pa u prvu, ubrzanje ko u mene djete sa onim auticem sto se nogama odguruje.
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#26339 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koje auto vozis?
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26341 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bez zezanja ali dosta često mogu vidjeti semafor kroz šiber... Ima zaista lokacija gdje je linija maltene ispod semafora... ali generalno ko ne vidi ne treba se ni gurati skroz do linije... bitnije je pravovremeno krenuti i ne zadržavati ostale nego se nagurati pola metra naprijed...
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#26342 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa opet ili saobracajni tehnicari ili kako se vec zovu ne znaju svoj posao ili ovi sto crtaju rade to po vlastitom nahodjenju- kakva svrha crtati zaustavnu liniju ako prije iste ne vidis semafore - ostavi onda pjesacki pa nek svako zaustavi auto gdje vidi semafor.Travnički Noćni Šetač wrote: ↑06/02/2020 21:07 Bez zezanja ali dosta često mogu vidjeti semafor kroz šiber... Ima zaista lokacija gdje je linija maltene ispod semafora... ali generalno ko ne vidi ne treba se ni gurati skroz do linije... bitnije je pravovremeno krenuti i ne zadržavati ostale nego se nagurati pola metra naprijed...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26343 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
curi li ti siber?Travnički Noćni Šetač wrote: ↑06/02/2020 21:07 Bez zezanja ali dosta često mogu vidjeti semafor kroz šiber...
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#26344 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ima jedan semafor koji je nize, nije valjda da se gleda onaj direktno iznad auta. Eventualno bus ili kamion ga mogu zakloniti, mada se i tad cesto vidi kroz njihovu sajbu.
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#26345 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma meni je muka od tih koji stanu 5 metara od crte. Taman da neko iza ostane na crvenom... Još ako je dugokontov na kvačilu i prvoj... 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#26346 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je muka od onih koji sajbu ociste od snijega samo toliko da proviruju kuda idu... na licu mjesta bi im ponistavao vozacku, a auto slao pod presu.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26347 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jutros sam vidio jednog takvog govnara zdvicomalipasijaner wrote: ↑06/02/2020 22:53 Meni je muka od onih koji sajbu ociste od snijega samo toliko da proviruju kuda idu... na licu mjesta bi im ponistavao vozacku, a auto slao pod presu.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#26348 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zasad ne... čistim redovno odvodne kanale barem dva puta godišnje...bitanga_sa_otesa wrote: ↑06/02/2020 22:04curi li ti siber?Travnički Noćni Šetač wrote: ↑06/02/2020 21:07 Bez zezanja ali dosta često mogu vidjeti semafor kroz šiber...
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#26349 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mene vise nista ne moze iznenaditi... znaci nivo bolikurca i drskosti u sabracaju prelazi sve granice... Danas lik hladno na glavnoj stao da mu hanuma izadje. Znaci nije guzva, nije zastoj, jurimo 40km/h i on fino stane na sred glavne da izadje. Pa jebem mu majku... o parkiranjima, pustanju pjesaka, guslanju glavnom, prolascima kroz crveno, skretanjima iz trake za pravo lijevo ili desno, voznjom trotoarima nemam sta vise reci... Neko se tamo buni u RS-u stavili kamere za pojas i mobitel, trebaju na njih i zolju staviti, da ne slika nego da puca odmah....
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26350 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@Qler legendo 
