Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26301 Re: Pitamo Mehanicare ?
Takoe, to je sve napravljeno samo da se pokvari pa da posten covjek mora popravljat poyyyyyy
-
zLatk0
- Posts: 1287
- Joined: 05/07/2009 01:21
#26302 Re: Pitamo Mehanicare ?
poslao sam u poruci detalje. Hvala
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26303 Re: Pitamo Mehanicare ?
jutros vidjeh neke bivse autoelektricare, koji taj zanat napustise zbog drugog posla, kad jutos u avliji sarafaju....ima posla...a i zdravije je.... 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26304 Re: Pitamo Mehanicare ?
Povadi sve sto ti ne treba poyyyyyy
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#26305 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovi iz autopraonica dodju na adresu da dezinfikuju auto. Veri intresting jobbbbb
poyyy
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26306 Re: Pitamo Mehanicare ?
nekome je ispao alternator ,nadam se da je mogao doci do kuce


- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26307 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima drugi, moze na jednom stici.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26308 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa nije serif bialternator 
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26309 Re: Pitamo Mehanicare ?
pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
treba mi set lezajeva za busso 3.0
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26310 Re: Pitamo Mehanicare ?
probaj nazvat szakalmetal,jedini bi on mogao to imati ...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26311 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesi ostao na 3.0 ili je povecana zapremina?RLewis wrote: ↑22/03/2020 20:27 pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26312 Re: Pitamo Mehanicare ?
3.0 sa gtx3071r gen2basicm wrote: ↑22/03/2020 20:50Jesi ostao na 3.0 ili je povecana zapremina?RLewis wrote: ↑22/03/2020 20:27 pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26313 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cuo sam za neku da ide na 3.7 pa sam mislio da je tvoja.
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26314 Re: Pitamo Mehanicare ?
to je gt, moja ide drugim putem 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26316 Re: Pitamo Mehanicare ?
RLewis wrote: ↑22/03/2020 20:523.0 sa gtx3071r gen2basicm wrote: ↑22/03/2020 20:50Jesi ostao na 3.0 ili je povecana zapremina?RLewis wrote: ↑22/03/2020 20:27 pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0![]()
Twin scroll ili single
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#26317 Re: Pitamo Mehanicare ?
odlican, malo i jeste kulturoloski neprihvatljivo ovo sto ja radim, ubijam zvuk bussa al vise sam turbo guy lol. a 3.2 ide na 3.7
inace settup ni moj ne bi trebao biti los, CPS kovani klipovi 8,5/1, klipnjace, 750cc injektori, 360lph pumpa, q2, Fmic, gtx3071r gen2, ms3x, itd itd itd
P.S single, ali je turbo iznenadjujuce zivahan
inace settup ni moj ne bi trebao biti los, CPS kovani klipovi 8,5/1, klipnjace, 750cc injektori, 360lph pumpa, q2, Fmic, gtx3071r gen2, ms3x, itd itd itd
P.S single, ali je turbo iznenadjujuce zivahan
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26318 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma to je taman za tu kubikazu 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#26319 Re: Pitamo Mehanicare ?
Možda da se probaaš čuti sa Simimpexom, ne rade radnje ali valjda rade dostave, mogu ti na telefon objasniti... Čuo sam da im Visoko i dalje radi, ne znam da l' su i njih zatvorili sad
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26320 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mali off, ali simimpex skup poprilicno....kolega kupovao amortizere za octaviju, po komadu sachs amortizer skuplji 40 i kusur maraka u odnosu na euromotorio prodavnicu. Isti model amortizera, sve isto u potpunosti....
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#26321 Re: Pitamo Mehanicare ?
da ne govorim kolika im je marza,samo cu reci da su kod njih ATE plocice 125KM,a na siluxu iste 85KM
al imaju uvijek stvari koje ti trebaju
al imaju uvijek stvari koje ti trebaju
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#26323 Re: Pitamo Mehanicare ?
Meni je Skoljic najbolji, mada se moze naletiti na dobar dio sa normalnom cjenom I u Skore.
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26324 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma nije da nema dobrih prodavnica dijelova, ponuda je velika realno posebno u Sarajevu...
Nego, jucer mi se u voznji brisaci poceli ponadati cudno. Pocela kisica, ja upalim, kad oni ko puzevi, jedva odradise, pojacam brzinu,oni opet ko puzevi,malo brze nego prvi put.....?! Probam opet nekoliko puta, isa stvar, ali sreca kisa prestala pa nisu trebali vise....na ulasku u Sarajevo, rekoh haj da probam, kad pocese normalno raditi....danas nisam provjeravao, da se nije kakva baja zakacila?!
Nego, jucer mi se u voznji brisaci poceli ponadati cudno. Pocela kisica, ja upalim, kad oni ko puzevi, jedva odradise, pojacam brzinu,oni opet ko puzevi,malo brze nego prvi put.....?! Probam opet nekoliko puta, isa stvar, ali sreca kisa prestala pa nisu trebali vise....na ulasku u Sarajevo, rekoh haj da probam, kad pocese normalno raditi....danas nisam provjeravao, da se nije kakva baja zakacila?!
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#26325 Re: Pitamo Mehanicare ?
Euromotorio ne možeš uzimati kao validnu radnju ali nikako. Kod njih više ne bih drvenu olovku kupio, ne bi radila nakon kupovine, ili bi malo pisala, malo ne.konektovan wrote: ↑23/03/2020 09:14 Mali off, ali simimpex skup poprilicno....kolega kupovao amortizere za octaviju, po komadu sachs amortizer skuplji 40 i kusur maraka u odnosu na euromotorio prodavnicu. Isti model amortizera, sve isto u potpunosti....
