Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#26301 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by UmaX »

Takoe, to je sve napravljeno samo da se pokvari pa da posten covjek mora popravljat poyyyyyy
zLatk0
Posts: 1287
Joined: 05/07/2009 01:21

#26302 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zLatk0 »

bitanga_sa_otesa wrote: 14/03/2020 16:53
zLatk0 wrote: 14/03/2020 15:36 Preporuka ko dobro radi reparaciju letve volana (obicna, nije servo). Ne isplati se na otpadu, starije je vozilo, tako da mogu samo i gore dobiti.

Okolina Sarajeva
a sta je s letvom? koji auto?
poslao sam u poruci detalje. Hvala
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#26303 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

jutros vidjeh neke bivse autoelektricare, koji taj zanat napustise zbog drugog posla, kad jutos u avliji sarafaju....ima posla...a i zdravije je.... :-D
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#26304 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by UmaX »

Povadi sve sto ti ne treba poyyyyyy
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#26305 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Ovi iz autopraonica dodju na adresu da dezinfikuju auto. Veri intresting jobbbbb :) poyyy
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26306 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

nekome je ispao alternator ,nadam se da je mogao doci do kuce

Image
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26307 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Ima drugi, moze na jednom stici.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26308 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

pa nije serif bialternator :lol:
RLewis
Posts: 509
Joined: 04/02/2013 13:33

#26309 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RLewis »

pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26310 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

probaj nazvat szakalmetal,jedini bi on mogao to imati ...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26311 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

RLewis wrote: 22/03/2020 20:27 pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
Jesi ostao na 3.0 ili je povecana zapremina?
RLewis
Posts: 509
Joined: 04/02/2013 13:33

#26312 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RLewis »

basicm wrote: 22/03/2020 20:50
RLewis wrote: 22/03/2020 20:27 pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
Jesi ostao na 3.0 ili je povecana zapremina?
3.0 sa gtx3071r gen2 :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#26313 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Cuo sam za neku da ide na 3.7 pa sam mislio da je tvoja.
RLewis
Posts: 509
Joined: 04/02/2013 13:33

#26314 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RLewis »

to je gt, moja ide drugim putem :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26315 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

basicm wrote: 22/03/2020 20:59 Cuo sam za neku da ide na 3.7 pa sam mislio da je tvoja.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26316 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

RLewis wrote: 22/03/2020 20:52
basicm wrote: 22/03/2020 20:50
RLewis wrote: 22/03/2020 20:27 pozdrav evo mene opet, kako mi nisu stigli naruceni dijelovi iz vana a zelim pozavrsavati ovo u doba ovih zabrana, zna li netko koji autodijelovi rade sutra da bi se moglo poruciti, nisu nazalost djelovi koji se imaju bas na stanju. moze i u PP ako netko "radi"
treba mi set lezajeva za busso 3.0
Jesi ostao na 3.0 ili je povecana zapremina?
3.0 sa gtx3071r gen2 :D
:thumbup:

Twin scroll ili single :)
RLewis
Posts: 509
Joined: 04/02/2013 13:33

#26317 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RLewis »

odlican, malo i jeste kulturoloski neprihvatljivo ovo sto ja radim, ubijam zvuk bussa al vise sam turbo guy lol. a 3.2 ide na 3.7
inace settup ni moj ne bi trebao biti los, CPS kovani klipovi 8,5/1, klipnjace, 750cc injektori, 360lph pumpa, q2, Fmic, gtx3071r gen2, ms3x, itd itd itd
P.S single, ali je turbo iznenadjujuce zivahan :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26318 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Ma to je taman za tu kubikazu :thumbup:
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#26319 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by liaar »

Možda da se probaaš čuti sa Simimpexom, ne rade radnje ali valjda rade dostave, mogu ti na telefon objasniti... Čuo sam da im Visoko i dalje radi, ne znam da l' su i njih zatvorili sad
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26320 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Mali off, ali simimpex skup poprilicno....kolega kupovao amortizere za octaviju, po komadu sachs amortizer skuplji 40 i kusur maraka u odnosu na euromotorio prodavnicu. Isti model amortizera, sve isto u potpunosti....
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26321 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

da ne govorim kolika im je marza,samo cu reci da su kod njih ATE plocice 125KM,a na siluxu iste 85KM :D

al imaju uvijek stvari koje ti trebaju :)
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26322 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

amar1994 wrote: 23/03/2020 09:17 da ne govorim kolika im je marza,samo cu reci da su kod njih ATE plocice 125KM,a na siluxu iste 85KM :D

al imaju uvijek stvari koje ti trebaju :)
Usluga je na nivou, sve stoji, ali su marze povisoke...
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#26323 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

Meni je Skoljic najbolji, mada se moze naletiti na dobar dio sa normalnom cjenom I u Skore.
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26324 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Ma nije da nema dobrih prodavnica dijelova, ponuda je velika realno posebno u Sarajevu...
Nego, jucer mi se u voznji brisaci poceli ponadati cudno. Pocela kisica, ja upalim, kad oni ko puzevi, jedva odradise, pojacam brzinu,oni opet ko puzevi,malo brze nego prvi put.....?! Probam opet nekoliko puta, isa stvar, ali sreca kisa prestala pa nisu trebali vise....na ulasku u Sarajevo, rekoh haj da probam, kad pocese normalno raditi....danas nisam provjeravao, da se nije kakva baja zakacila?! :mrgreen:
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#26325 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by liaar »

konektovan wrote: 23/03/2020 09:14 Mali off, ali simimpex skup poprilicno....kolega kupovao amortizere za octaviju, po komadu sachs amortizer skuplji 40 i kusur maraka u odnosu na euromotorio prodavnicu. Isti model amortizera, sve isto u potpunosti....
Euromotorio ne možeš uzimati kao validnu radnju ali nikako. Kod njih više ne bih drvenu olovku kupio, ne bi radila nakon kupovine, ili bi malo pisala, malo ne.
Post Reply