Hayat
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2626 Re: Hayat
ja vec neko vrijeme govorim da gadzina kvaliteta iz sedmice u sedmicu opada i stagnira.
eki sare. pjevanje 0, jedino oni iz publike u prvom safu mozda mogu nesta dodatno da vide....ako ih bas zanima.
eki sare. pjevanje 0, jedino oni iz publike u prvom safu mozda mogu nesta dodatno da vide....ako ih bas zanima.
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2627 Re: Hayat
plain vanilla wrote:sta kaze Ana..-poslije mog dijaloga i Vi nesto recite![]()
![]()
a sto ona ima izjava to je cudo jedno.
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2628 Re: Hayat
Ako su ovo buduce zvijezde Hayat-a tesko se slusaocima Sara -truba,Gedzo-malo veca truba,ovaj Enes-isti q,a ova Gordana-Ana muljaju li muljajukaranana wrote:ja vec neko vrijeme govorim da gadzina kvaliteta iz sedmice u sedmicu opada i stagnira.
eki sare. pjevanje 0, jedino oni iz publike u prvom safu mozda mogu nesta dodatno da vide....ako ih bas zanima.
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2629 Re: Hayat
dobar ovaj enes.. moglo bi ga se slushat
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2630 Re: Hayat
Mislio sam da je ovaj Fikret malo inteligentnija ali i on prodaje bas one krkanske fore.Dze onaj zagondjija da ga upitam jel ova Anida trudna ili mi se samo cini Bayern pusi0:2 
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2631 Re: Hayat
nije trudna
e kad vidim onog Nebojsu, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu
a ovaj Dzigal...skroz mi antipatican..nista mi cojk ne radi, ali meni na zivce ide
e kad vidim onog Nebojsu, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu
a ovaj Dzigal...skroz mi antipatican..nista mi cojk ne radi, ali meni na zivce ide
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2632 Re: Hayat
I Sheila ko da je veceras zaboravila sise staviti,nekakva ravna ko fosnaplain vanilla wrote:nije trudna
e kad vidim onog Nebojsu, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu![]()
![]()
![]()
a ovaj Dzigal...skroz mi antipatican..nista mi cojk ne radi, ali meni na zivce ide
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2633 Re: Hayat
hehe, sta editovanje jedne rijeci/imena uradi.zoom66 wrote:plain vanilla wrote: e kad vidim onog Šaćira, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dobra ova mala emina. mislim, pjeva solidno. sad mi je mozda i najsimpaticnija.
edit: sto je nalijepise? meni je zvucalo ok. eto eminina dernjava je dernjava a sarina dernjava je umjetnost. i kakve veze ima sto cura pusi?
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#2634 Re: Hayat
Koja krava je ova Ana, malo je reci. Pa Emina je za Saru Adele.
Jos je ofira za pusenje
Krava.
Jos je ofira za pusenje
Krava.
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2635 Re: Hayat
emini 5, a sari 10????
profesorice Ana, izadijite iz klimaksa.
hvala
a ti ne znas citat'

profesorice Ana, izadijite iz klimaksa.
hvala
zoom66 wrote:plain vanilla wrote: e kad vidim onog Šaćira, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a ti ne znas citat'
- prilagodjena
- Posts: 8080
- Joined: 17/09/2010 08:19
#2636 Re: Hayat
šaltam kanale i naletjeh na hajat....ko pusti ovog fikreta na tv
koji ljakse,prestrašno 
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2637 Re: Hayat
eeeehhhhh a kakve je tek nogice imala nihada.
pa kad ih pocne bacat naprijed-nazad, lijevo-desno.
ma ova generacija zvijezda je 0
pa kad ih pocne bacat naprijed-nazad, lijevo-desno.
ma ova generacija zvijezda je 0
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2638 Re: Hayat
zato joj se ni imena nisi mogao sjetitizoom66 wrote:
eeeeeee kakve nogice je imala aldinapusto austrijsko
kad vidim ove tunajjt, i shatjko ima vishe seksipila od ovijeH sara, emina, itd
![]()
![]()
sta fali anidim nogicama? bas zena ima...atribute
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2639 Re: Hayat
karanana wrote:eeeehhhhh a kakve je tek nogice imala nihada.
pa kad ih pocne bacat naprijed-nazad, lijevo-desno.
ma ova generacija zvijezda je 0
eee niko nema nogice kao nihada..ona se najbolje bacakala
- luckylaka
- Posts: 26234
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2640 Re: Hayat
ovdje sad postalo ofirno,,ono saltam pa naletih,,ja brate gledam od pocetka al ovo postaje cirkus ovo veze sa vezom nema 2-3 solidna pjevaca ovo ostalo ni za kafane.Ova dvojica na kraju bas dva teletabisa.Nemoj da me ko nagovori da ovo pogledam viseprilagodjena wrote:šaltam kanale i naletjeh na hajat....ko pusti ovog fikreta na tvkoji ljakse,prestrašno
- pici
- Posts: 46404
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2641 Re: Hayat
mene onaj Igor natjera kad god progovori da izadjem na terasu po ovakom KiJametu i zaurlam na mjesec mada ga nevidjam...koji uštrogljeni fiĆviriĆ....Fiko jes MaHalac al ima bar poneki GeG 
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2642 Re: Hayat
Profesorica Ana mora hitno naučiti govoriti već kad voli da govori. Rečenice bez kraja i početka, smisla, nevjerovatno nešto. Onaj Nebojša zna pjevati i ne pjeva turbo folk hvala Bogu.. Anida i Džigal pravi kafanski pjevači, ali u negativnom smilu te riječi.. Back stage se malo popravio, nema onog glupog kreveljenja sa dignutim palcem i reklame postale decentne, iako Amra

- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2644 Re: Hayat
sta fali Amri?
samo jos neki zagondzija da s njom legne u onaj krevet, pa da poslije ZMBT gledamo dosad nevidjeno na tv- prvi pornic uzivo
samo jos neki zagondzija da s njom legne u onaj krevet, pa da poslije ZMBT gledamo dosad nevidjeno na tv- prvi pornic uzivo
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2645 Re: Hayat
Stajling, (večerašnja haljinaplain vanilla wrote:sta fali Amri?
- prilagodjena
- Posts: 8080
- Joined: 17/09/2010 08:19
#2647 Re: Hayat
ja ne gledam....kao da bi mi to bio problem reći da je tačnoluckylaka wrote:ovdje sad postalo ofirno,,ono saltam pa naletih,,ja brate gledam od pocetka al ovo postaje cirkus ovo veze sa vezom nema 2-3 solidna pjevaca ovo ostalo ni za kafane.Ova dvojica na kraju bas dva teletabisa.Nemoj da me ko nagovori da ovo pogledam viseprilagodjena wrote:šaltam kanale i naletjeh na hajat....ko pusti ovog fikreta na tvkoji ljakse,prestrašno
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2648 Re: Hayat
onda gledaj anidu i pamtizoom66 wrote:
prednje zadnje donje atribute pamtim, imena slabo
zar joj nije lakse samo staviti zagondziju u onaj krevet?KatarinaKosaca wrote:Stajling, (večerašnja haljinaplain vanilla wrote:sta fali Amri?) dikcija, (krišti gotovo, a radi posao gdje je to nedozvoljeno), spontanost (jako izvještačeno sve, naučeno napamet pa se vidi iz aviona), ukratko nedostaje joj sve za posao koji radi.
mensecini da se to zove prekvalifikacija
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2649 Re: Hayat
Nestade mi Hayata, pa napišite šta je bilo. Ne bih voljela da onaj Nebojša ispadne, najkultniji je pjevač od njih.
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2650 Re: Hayat
karanana wrote:ana pripremi jokera!
ostade Sara, spasila je Ana u klimaksu
