Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#2626 Re: Hayat

Post by karanana »

ja vec neko vrijeme govorim da gadzina kvaliteta iz sedmice u sedmicu opada i stagnira.

eki sare. pjevanje 0, jedino oni iz publike u prvom safu mozda mogu nesta dodatno da vide....ako ih bas zanima.
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2627 Re: Hayat

Post by niko_niko_kao_ja »

plain vanilla wrote:sta kaze Ana..-poslije mog dijaloga i Vi nesto recite :skoljka: :lol:
:lol: :lol:

a sto ona ima izjava to je cudo jedno. :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#2628 Re: Hayat

Post by luckylaka »

karanana wrote:ja vec neko vrijeme govorim da gadzina kvaliteta iz sedmice u sedmicu opada i stagnira.

eki sare. pjevanje 0, jedino oni iz publike u prvom safu mozda mogu nesta dodatno da vide....ako ih bas zanima.
Ako su ovo buduce zvijezde Hayat-a tesko se slusaocima Sara -truba,Gedzo-malo veca truba,ovaj Enes-isti q,a ova Gordana-Ana muljaju li muljaju
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2629 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dobar ovaj enes.. moglo bi ga se slushat
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#2630 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Mislio sam da je ovaj Fikret malo inteligentnija ali i on prodaje bas one krkanske fore.Dze onaj zagondjija da ga upitam jel ova Anida trudna ili mi se samo cini Bayern pusi0:2 :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2631 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

nije trudna


e kad vidim onog Nebojsu, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu :oops: :lol: :lol:

a ovaj Dzigal...skroz mi antipatican..nista mi cojk ne radi, ali meni na zivce ide :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#2632 Re: Hayat

Post by luckylaka »

plain vanilla wrote:nije trudna


e kad vidim onog Nebojsu, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu :oops: :lol: :lol:

a ovaj Dzigal...skroz mi antipatican..nista mi cojk ne radi, ali meni na zivce ide :D
I Sheila ko da je veceras zaboravila sise staviti,nekakva ravna ko fosna
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#2633 Re: Hayat

Post by karanana »

zoom66 wrote:
plain vanilla wrote: e kad vidim onog Šaćira, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu :oops: :lol: :lol:
:shock: :shock: :? :? :? :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
hehe, sta editovanje jedne rijeci/imena uradi.

dobra ova mala emina. mislim, pjeva solidno. sad mi je mozda i najsimpaticnija.
edit: sto je nalijepise? meni je zvucalo ok. eto eminina dernjava je dernjava a sarina dernjava je umjetnost. i kakve veze ima sto cura pusi?
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#2634 Re: Hayat

Post by Fauja Singh »

Koja krava je ova Ana, malo je reci. Pa Emina je za Saru Adele.
Jos je ofira za pusenje :x
Krava.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2635 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

emini 5, a sari 10???? :shock: :shock: :shock:


profesorice Ana, izadijite iz klimaksa.
hvala
zoom66 wrote:
plain vanilla wrote: e kad vidim onog Šaćira, imam neodoljiv poriv da mu operem kosu :oops: :lol: :lol:
:shock: :shock: :? :? :? :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

a ti ne znas citat' :evil: :lol: :lol: :lol:
User avatar
prilagodjena
Posts: 8080
Joined: 17/09/2010 08:19

#2636 Re: Hayat

Post by prilagodjena »

šaltam kanale i naletjeh na hajat....ko pusti ovog fikreta na tv :-) koji ljakse,prestrašno :run:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#2637 Re: Hayat

Post by karanana »

eeeehhhhh a kakve je tek nogice imala nihada.
pa kad ih pocne bacat naprijed-nazad, lijevo-desno.
ma ova generacija zvijezda je 0
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2638 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
eeeeeee kakve nogice je imala aldina :( pusto austrijsko :( kad vidim ove tunajjt, i shatjko ima vishe seksipila od ovijeH sara, emina, itd :(

:D :D :D
zato joj se ni imena nisi mogao sjetiti :P

sta fali anidim nogicama? bas zena ima...atribute :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2639 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:eeeehhhhh a kakve je tek nogice imala nihada.
pa kad ih pocne bacat naprijed-nazad, lijevo-desno.
ma ova generacija zvijezda je 0
:thumbup: :lol: :lol:

eee niko nema nogice kao nihada..ona se najbolje bacakala :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#2640 Re: Hayat

Post by luckylaka »

prilagodjena wrote:šaltam kanale i naletjeh na hajat....ko pusti ovog fikreta na tv :-) koji ljakse,prestrašno :run:
ovdje sad postalo ofirno,,ono saltam pa naletih,,ja brate gledam od pocetka al ovo postaje cirkus ovo veze sa vezom nema 2-3 solidna pjevaca ovo ostalo ni za kafane.Ova dvojica na kraju bas dva teletabisa.Nemoj da me ko nagovori da ovo pogledam vise
User avatar
pici
Posts: 46407
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2641 Re: Hayat

Post by pici »

mene onaj Igor natjera kad god progovori da izadjem na terasu po ovakom KiJametu i zaurlam na mjesec mada ga nevidjam...koji uštrogljeni fiĆviriĆ....Fiko jes MaHalac al ima bar poneki GeG :mrgreen:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2642 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Profesorica Ana mora hitno naučiti govoriti već kad voli da govori. Rečenice bez kraja i početka, smisla, nevjerovatno nešto. Onaj Nebojša zna pjevati i ne pjeva turbo folk hvala Bogu.. Anida i Džigal pravi kafanski pjevači, ali u negativnom smilu te riječi.. Back stage se malo popravio, nema onog glupog kreveljenja sa dignutim palcem i reklame postale decentne, iako Amra :shock: :run:
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#2643 Re: Hayat

Post by zli_hordas »

Fikret je za igman televizije
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2644 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

sta fali Amri?

samo jos neki zagondzija da s njom legne u onaj krevet, pa da poslije ZMBT gledamo dosad nevidjeno na tv- prvi pornic uzivo
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2645 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

plain vanilla wrote:sta fali Amri?
Stajling, (večerašnja haljina :-) ) dikcija, (krišti gotovo, a radi posao gdje je to nedozvoljeno), spontanost (jako izvještačeno sve, naučeno napamet pa se vidi iz aviona), ukratko nedostaje joj sve za posao koji radi.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#2646 Re: Hayat

Post by karanana »

ana pripremi jokera!
User avatar
prilagodjena
Posts: 8080
Joined: 17/09/2010 08:19

#2647 Re: Hayat

Post by prilagodjena »

luckylaka wrote:
prilagodjena wrote:šaltam kanale i naletjeh na hajat....ko pusti ovog fikreta na tv :-) koji ljakse,prestrašno :run:
ovdje sad postalo ofirno,,ono saltam pa naletih,,ja brate gledam od pocetka al ovo postaje cirkus ovo veze sa vezom nema 2-3 solidna pjevaca ovo ostalo ni za kafane.Ova dvojica na kraju bas dva teletabisa.Nemoj da me ko nagovori da ovo pogledam vise
ja ne gledam....kao da bi mi to bio problem reći da je tačno :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2648 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zoom66 wrote:
prednje zadnje donje atribute pamtim, imena slabo :D
onda gledaj anidu i pamti :lol: :lol: :lol:
KatarinaKosaca wrote:
plain vanilla wrote:sta fali Amri?
Stajling, (večerašnja haljina :-) ) dikcija, (krišti gotovo, a radi posao gdje je to nedozvoljeno), spontanost (jako izvještačeno sve, naučeno napamet pa se vidi iz aviona), ukratko nedostaje joj sve za posao koji radi.
zar joj nije lakse samo staviti zagondziju u onaj krevet? :D

mensecini da se to zove prekvalifikacija :mrgreen:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2649 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Nestade mi Hayata, pa napišite šta je bilo. Ne bih voljela da onaj Nebojša ispadne, najkultniji je pjevač od njih.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2650 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:ana pripremi jokera!
:thumbup:


ostade Sara, spasila je Ana u klimaksu
Post Reply