Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2501 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Bloo »

Smrcak15 wrote:
nivla wrote: nije bitno jel trosi budzetske ili svoje, trosi ih na stvari koje su meni kao biracu nebitne,ako prodje svakako ga sljeduju budzetske za narednu kampanju
svakako se svaki novi koji je neka nada pokazao supkom kad je dobio minimalni komad vlasti(sjetimo se demagoga komsica), ne vjerujem ni da je sa njim drugacije
Pa vidis li ti gdje hadzikadiceve bilboarde/plakate po gradu???
Zenica

Image
User avatar
Amer3000
Posts: 72
Joined: 25/08/2008 00:18

#2502 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Amer3000 »

Bloo wrote:
Smrcak15 wrote:
nivla wrote: nije bitno jel trosi budzetske ili svoje, trosi ih na stvari koje su meni kao biracu nebitne,ako prodje svakako ga sljeduju budzetske za narednu kampanju
svakako se svaki novi koji je neka nada pokazao supkom kad je dobio minimalni komad vlasti(sjetimo se demagoga komsica), ne vjerujem ni da je sa njim drugacije
Pa vidis li ti gdje hadzikadiceve bilboarde/plakate po gradu???
Zenica

Image
Obični svijet dobrovoljno placa svojim novcem i lijepi...

https://mirsadhadzikadic.ba/clanak/1538 ... a-kampanja :bih:
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#2503 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by hekaton »

Samo da Hadzikadic ne zavrsi kao onaj sto se u Srbiji kandidovao... iz pokreta Dosta je bilo mislim
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2504 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Hadjikadicu ni iz djepa ni u djep, vec normalnim koji moraju slusat patetiku naredne cetiri godine.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#2505 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Ja_Ja »

Fascinantno je da na ovoj temi jos niko nije pobio tezu (da ne kazem cinjenicu da se nebi ko uvrijedio) da se radi o najboljem kandidatu od ponudjenih. Podjednako je fascinantno da pojedinci (ovdje iskljucujem one koji su na temi po zadatku) poturaju kao opravdano da nece glasati za njega jer nema sansi. Oni su mi opet najgori, jer znaju da nema niko bolji, znaju da je sigurno najbolji izbor ali ne zele glasati za njega. Meni je to van svake pameti.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2506 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Ja_Ja wrote:Fascinantno je da na ovoj temi jos niko nije pobio tezu (da ne kazem cinjenicu da se nebi ko uvrijedio) da se radi o najboljem kandidatu od ponudjenih. Podjednako je fascinantno da pojedinci (ovdje iskljucujem one koji su na temi po zadatku) poturaju kao opravdano da nece glasati za njega jer nema sansi. Oni su mi opet najgori, jer znaju da nema niko bolji, znaju da je sigurno najbolji izbor ali ne zele glasati za njega. Meni je to van svake pameti.
druze , mazohisti na djelu....znas kad te neko jase, i vuce za usi i diriguje sa tobom kuda ces da ides...a ti uzivas u tome ...to je mazohista...i takvih imas na ovom forumu...jer svako onaj ko glasa za SDP-SBB-SDA je mazohista teske klase , jer mogao sam razumjeti do sad kada nije bilo Hadzikadica, pa evo ja licno ne bi znao kome dati glas, kad je to sve u par deka, i onda samo covjek gleda da izabere manje zlo....

a sad dati glas onima koji su doveli drzavu u ovakvo stanje pored jednog Hadzikadica, je van svake pameti, ludilo na kubik, samodestruktujuci potez poput samoubice :-) tacno da se covjek zapita kakav smo to mi nakaradan narod bez pameti, jesmo li stvarno dno evrope i kao narod...to je slucaj za psihologe da isputuje takve ljude.

kazu on ne moze nista sam bez stranke, kao da ovi jadovi mogu i sa svom korumpiranom masinerijom, pa covjece ni 1km autoputa u federaciji nisu uradili zadnje 4 godine. pa evo uradi mi korumpirano 100km autoputa halalio bi im narod kormpiranost :lol:

kazu protracen glas na njega jer nema stranke i nece pobjediti , kao da alternativa sa svojom starankom ce nesto uraditi :lol: :lol:
kako narod glupo razmislja to je strahoba jedna

nakon 4 mjeseca od kako je u BiH

14,835 pratilaca na svojoj FB stranici, furiozno covjek ide i nestaje, ima da pomete sve redom ja vam kazem, ako ne sad na sledecim sigurno, ima covjek takvu podrsku pristalica da je to ne zapamceno kod BH politicara.
https://www.facebook.com/mirsadhadzikadic/

a tek ovaj potez udaranja samara FTV na legalan i kulturan nacin plus je i fantastican marketinski
potez za nista para, 50 717 pregleda video od prekljucer , jednim udarcem dvije muhe za nista para 8-)
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#2507 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Better Man »

FTV je smeće koje je zauvijek izbirsano iz moje liste kanala. Fuj polupismenim kretenima s FTV.
UNC33
Posts: 16
Joined: 07/08/2018 03:23

#2508 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by UNC33 »

    Drosera capensis wrote::lol: :lol: :lol:

    Image
    'Ta ce kamiondzija. Evo na ovom linku ispod su i dokazi za sva njegova dosadasnja djelovanja, nagrade, projekte, istrazivanja itd. Savezna drzava Sjeverna Karolina, sa preko 10 mil stanovnika, povjeri kamiondziji budzet od milion dolara da im napravi ekonomski model drzave.

    http://uncc.academia.edu/MirsadHadzikad ... culumVitae
    User avatar
    Point.
    Posts: 33477
    Joined: 28/10/2008 00:24
    Location: Bagni di Lucca

    #2509 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

    Post by Point. »

    UNC33 wrote:
      Drosera capensis wrote::lol: :lol: :lol:

      Image
      'Ta ce kamiondzija. Evo na ovom linku ispod su i dokazi za sva njegova dosadasnja djelovanja, nagrade, projekte, istrazivanja itd. Savezna drzava Sjeverna Karolina, sa preko 10 mil stanovnika, povjeri kamiondziji budzet od milion dolara da im napravi ekonomski model drzave.

      http://uncc.academia.edu/MirsadHadzikad ... culumVitae
      Haha kakav je to stranački bot. Šta kaže, radio i sa kartelama. Mirso iz Vera Cruza.
      User avatar
      SmokingMan
      Posts: 22532
      Joined: 08/07/2012 18:11
      Location: α / β Geminorum

      #2510 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by SmokingMan »

      Iz kakvih moralnih kaljuža ljudi izranjaju da bi napisali ovako jedan patetičan komentar.
      User avatar
      Smrcak15
      Posts: 11092
      Joined: 13/12/2015 13:23

      #2511 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by Smrcak15 »

      Himna predizborne kampanje Mirsada Hadzikadica

      Mirsad Hadžikadić - Platforma za progres
      10 hrs · ·
      Dragi građani,

      „Rađaj mi jutra, zemljo moja“ je himna naše predizborne kampanje. Dio je „Narodne kampanje“ koju smo, na prijedlog velikog broja naših iskri koje žele da doprinesu stvaranju nove, ljepše i bolje naše zemlje, zajedničke nam domovine Bosne i Hercegovine, javno predstavili juče. Zahvalni smo još jednoj iskri koja je odlučila da doprinese našem pokretu za promjene na originalan način. Pozivamo vas da poslušate našu himnu i podijelite je s drugima. Pozivamo vas i da 7. oktobra svoj glas povjerite Mirsadu Hadžikadiću, pravom predsjedniku za novu BiH.

      Još jednom, hvala Allenu Lemeševiću.

      Rađaj mi jutra, zemljo moja
      Tekst: Željko Ilić
      Muzika: Allen Lemešević
      Aranžman: Allen Lemešević
      Produkcija: Allen Lemešević Official
      Bosna i Hercegovina
      2018.
      :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: extra


      Tekst pjesme

      Rađaj mi jutra zemljo moja

      Rodi mi proljece zemljo,
      drhtaj klasju, zrelom vocu
      Rodi mi behar mila
      odagnaj ovu samocu

      Oboji sarenu dugu
      ovih pokislih dana
      Budi uzdah mojih misli
      moja vrlina,
      moja mana

      Rodi mi dodir mila
      dosta je bilo slutnje
      Daj mi pjesmu draga
      dosta je bilo sutnje

      Radjaj mi
      radjaj jutra
      sto me
      tebi vode
      Njih sam
      ostao zeljan
      kao narod
      moj
      slobode

      Radjaj mi
      radjaj jutra
      sto me
      tebi vode
      Njih sam
      ostao zedan
      kao narod
      moj
      slobode

      Pjevaj zemljo mila
      o snovima sto si snila
      Pjevaj mi duso moja
      da sam zauvijek tvoj

      Rodi mi dodir mila
      dosta je bilo slutnje
      Daj mi pjesmu draga
      dosta je bilo sutnje
      User avatar
      sinuhe
      Posts: 12586
      Joined: 03/06/2011 11:33

      #2512 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by sinuhe »

      Nekoliko dana pred izbore i samo se o jednom kandidatu prica. I to je nesto ali i opomena koliko su sestre SDP i SDA jake.
      User avatar
      Haris.ba
      Posts: 35289
      Joined: 08/09/2005 20:08

      #2513 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by Haris.ba »

      Nader je isto tako bio najbolji kandidat na predsjedničkim izborima 2000. u Americi. Pa je osvojio 0,40 posto glasova, i pogurao Buša da uđe u Bijelu kuću.

      Mada ne znam koje glasače Mirsad privlači. Najvjerovatnije one koji svakako ne bi ni glasali. Tako, da možda neće ni uticati puno na izbor.
      bob marley
      Posts: 71
      Joined: 19/01/2013 17:20

      #2514 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by bob marley »

      nivla wrote:
      Rizvan wrote:
      nivla wrote:mislio glasat al nakon ovog sms marketinga sa meni nepoznatog broja mogu samo reci fuj
      Kakvu si poruku dobio :?
      promotivnu

      dobio poruku sa meni nepoznatog broja da glasam za pomenutog, broj je ocito neki automat
      Image
      https://mirsadhadzikadic.ba/clanak/1538 ... a-kampanja
      Ne znam evo sta je toliko frapantno. Da je tekst poruke bio ako ne glasas izgubit ces posao mozda bi ti onda i glasao a ovako je kao eto necuveno. Ne pise da trebas glasati, nego vidis da li ti politicka opcija odgovoara. Al neko dzaba trosi kredit haman.
      User avatar
      AmiĐa_Idriz
      Posts: 43847
      Joined: 21/05/2012 22:46

      #2515 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by AmiĐa_Idriz »

      E zbog pojedinaca bi baš volio da Šćepo ili Pudlica uđu u predsjedništvo...
      bob marley
      Posts: 71
      Joined: 19/01/2013 17:20

      #2516 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by bob marley »

      AmiĐa_Idriz wrote:E zbog pojedinaca bi baš volio da Šćepo ili Pudlica uđu u predsjedništvo...
      You mean pudlica il pudlica. Sjajno politicko rezonovanje, El bake bi rekao hvala ovakvim biracima oni su nas odrzali.
      User avatar
      Smrcak15
      Posts: 11092
      Joined: 13/12/2015 13:23

      #2517 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by Smrcak15 »

      to pristalice Hadzikadica dobrovoljno promovisu njegovu kampanju, NE TROSI SE BUDZETSKE PARE KAO OSTALA BAGRA.
      User avatar
      piupiu
      Posts: 16761
      Joined: 05/01/2008 05:08

      #2518 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by piupiu »

      bob marley wrote:
      nivla wrote:
      promotivnu

      dobio poruku sa meni nepoznatog broja da glasam za pomenutog, broj je ocito neki automat
      Image
      https://mirsadhadzikadic.ba/clanak/1538 ... a-kampanja
      Ne znam evo sta je toliko frapantno. Da je tekst poruke bio ako ne glasas izgubit ces posao mozda bi ti onda i glasao a ovako je kao eto necuveno. Ne pise da trebas glasati, nego vidis da li ti politicka opcija odgovoara. Al neko dzaba trosi kredit haman.
      Standardan politički marketing na Zapadu. Kao i snimljene telefonske poruke.
      User avatar
      AmiĐa_Idriz
      Posts: 43847
      Joined: 21/05/2012 22:46

      #2519 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by AmiĐa_Idriz »

      bob marley wrote:
      AmiĐa_Idriz wrote:E zbog pojedinaca bi baš volio da Šćepo ili Pudlica uđu u predsjedništvo...
      You mean pudlica il pudlica. Sjajno politicko rezonovanje, El bake bi rekao hvala ovakvim biracima oni su nas odrzali.
      Pojedini na koje mislim su ovi što blate Hadžikadića kako stignu.
      soha96
      Posts: 2379
      Joined: 13/01/2015 23:30

      #2520 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by soha96 »

      Smrcak15 wrote:Himna predizborne kampanje Mirsada Hadzikadica

      Mirsad Hadžikadić - Platforma za progres
      10 hrs · ·
      Dragi građani,

      „Rađaj mi jutra, zemljo moja“ je himna naše predizborne kampanje. Dio je „Narodne kampanje“ koju smo, na prijedlog velikog broja naših iskri koje žele da doprinesu stvaranju nove, ljepše i bolje naše zemlje, zajedničke nam domovine Bosne i Hercegovine, javno predstavili juče. Zahvalni smo još jednoj iskri koja je odlučila da doprinese našem pokretu za promjene na originalan način. Pozivamo vas da poslušate našu himnu i podijelite je s drugima. Pozivamo vas i da 7. oktobra svoj glas povjerite Mirsadu Hadžikadiću, pravom predsjedniku za novu BiH.

      Još jednom, hvala Allenu Lemeševiću.

      Rađaj mi jutra, zemljo moja
      Tekst: Željko Ilić
      Muzika: Allen Lemešević
      Aranžman: Allen Lemešević
      Produkcija: Allen Lemešević Official
      Bosna i Hercegovina
      2018.
      :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: extra


      Tekst pjesme

      Rađaj mi jutra zemljo moja

      Rodi mi proljece zemljo,
      drhtaj klasju, zrelom vocu
      Rodi mi behar mila
      odagnaj ovu samocu

      Oboji sarenu dugu
      ovih pokislih dana
      Budi uzdah mojih misli
      moja vrlina,
      moja mana

      Rodi mi dodir mila
      dosta je bilo slutnje
      Daj mi pjesmu draga
      dosta je bilo sutnje

      Radjaj mi
      radjaj jutra
      sto me
      tebi vode
      Njih sam
      ostao zeljan
      kao narod
      moj
      slobode

      Radjaj mi
      radjaj jutra
      sto me
      tebi vode
      Njih sam
      ostao zedan
      kao narod
      moj
      slobode

      Pjevaj zemljo mila
      o snovima sto si snila
      Pjevaj mi duso moja
      da sam zauvijek tvoj

      Rodi mi dodir mila
      dosta je bilo slutnje
      Daj mi pjesmu draga
      dosta je bilo sutnje
      Top top :bih: :bih:
      User avatar
      Bloo
      Globalna šefica
      Posts: 50580
      Joined: 16/01/2008 23:03
      Location: Korriban

      #2521 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by Bloo »

      Smrcak15 wrote:to pristalice Hadzikadica dobrovoljno promovisu njegovu kampanju, NE TROSI SE BUDZETSKE PARE KAO OSTALA BAGRA.
      A odakle mu pravo na budzetske pare?
      Kad bude trosio budzetske pare na kampanju, onda je to ok?
      Last edited by Bloo on 30/09/2018 11:20, edited 1 time in total.
      User avatar
      Drosera capensis
      Posts: 281
      Joined: 14/09/2018 14:12

      #2522 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by Drosera capensis »

      Bloo wrote:
      A odakle mu pravo na budzetske pare?
      To pravo se stiče nasljedstvom u zavisnosti od imena i prezimena i kojoj političkoj opciji pripadaš ovaj adžikadija to još treba da zasluži.
      1Dante1
      Posts: 4226
      Joined: 21/07/2012 20:09
      Location: GB
      Contact:

      #2523 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by 1Dante1 »

      Bloo wrote:
      Smrcak15 wrote:to pristalice Hadzikadica dobrovoljno promovisu njegovu kampanju, NE TROSI SE BUDZETSKE PARE KAO OSTALA BAGRA.
      A odakle mu pravo na budzetske pare?
      Kad bude trosio budzetske pare na kampanju, onda je to ok?
      Pa rekao ti je da nije ok da neki kandidati trose budzetske pare.
      User avatar
      insomnia78
      Posts: 61961
      Joined: 03/04/2011 14:43

      #2524 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by insomnia78 »

      Drosera capensis wrote:
      Bloo wrote:
      A odakle mu pravo na budzetske pare?
      To pravo se stiče nasljedstvom u zavisnosti od imena i prezimena i kojoj političkoj opciji pripadaš ovaj adžikadija to još treba da zasluži.
      Poceo lagano a?
      User avatar
      Dosadno mii
      Posts: 3163
      Joined: 16/06/2014 20:33

      #2525 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

      Post by Dosadno mii »

      Bloo wrote:
      Smrcak15 wrote:to pristalice Hadzikadica dobrovoljno promovisu njegovu kampanju, NE TROSI SE BUDZETSKE PARE KAO OSTALA BAGRA.
      A odakle mu pravo na budzetske pare?
      Kad bude trosio budzetske pare na kampanju, onda je to ok?
      Zasto bi bilo ok da iko koristi pare budzeta za plakate?

      Uostalom nebitno ko god da pobijedi ionako nam nema pomoci
      Locked