Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
nivla wrote:
nije bitno jel trosi budzetske ili svoje, trosi ih na stvari koje su meni kao biracu nebitne,ako prodje svakako ga sljeduju budzetske za narednu kampanju
svakako se svaki novi koji je neka nada pokazao supkom kad je dobio minimalni komad vlasti(sjetimo se demagoga komsica), ne vjerujem ni da je sa njim drugacije
Pa vidis li ti gdje hadzikadiceve bilboarde/plakate po gradu???
nivla wrote:
nije bitno jel trosi budzetske ili svoje, trosi ih na stvari koje su meni kao biracu nebitne,ako prodje svakako ga sljeduju budzetske za narednu kampanju
svakako se svaki novi koji je neka nada pokazao supkom kad je dobio minimalni komad vlasti(sjetimo se demagoga komsica), ne vjerujem ni da je sa njim drugacije
Pa vidis li ti gdje hadzikadiceve bilboarde/plakate po gradu???
Zenica
Obični svijet dobrovoljno placa svojim novcem i lijepi...
Fascinantno je da na ovoj temi jos niko nije pobio tezu (da ne kazem cinjenicu da se nebi ko uvrijedio) da se radi o najboljem kandidatu od ponudjenih. Podjednako je fascinantno da pojedinci (ovdje iskljucujem one koji su na temi po zadatku) poturaju kao opravdano da nece glasati za njega jer nema sansi. Oni su mi opet najgori, jer znaju da nema niko bolji, znaju da je sigurno najbolji izbor ali ne zele glasati za njega. Meni je to van svake pameti.
Ja_Ja wrote:Fascinantno je da na ovoj temi jos niko nije pobio tezu (da ne kazem cinjenicu da se nebi ko uvrijedio) da se radi o najboljem kandidatu od ponudjenih. Podjednako je fascinantno da pojedinci (ovdje iskljucujem one koji su na temi po zadatku) poturaju kao opravdano da nece glasati za njega jer nema sansi. Oni su mi opet najgori, jer znaju da nema niko bolji, znaju da je sigurno najbolji izbor ali ne zele glasati za njega. Meni je to van svake pameti.
druze , mazohisti na djelu....znas kad te neko jase, i vuce za usi i diriguje sa tobom kuda ces da ides...a ti uzivas u tome ...to je mazohista...i takvih imas na ovom forumu...jer svako onaj ko glasa za SDP-SBB-SDA je mazohista teske klase , jer mogao sam razumjeti do sad kada nije bilo Hadzikadica, pa evo ja licno ne bi znao kome dati glas, kad je to sve u par deka, i onda samo covjek gleda da izabere manje zlo....
a sad dati glas onima koji su doveli drzavu u ovakvo stanje pored jednog Hadzikadica, je van svake pameti, ludilo na kubik, samodestruktujuci potez poput samoubice tacno da se covjek zapita kakav smo to mi nakaradan narod bez pameti, jesmo li stvarno dno evrope i kao narod...to je slucaj za psihologe da isputuje takve ljude.
kazu on ne moze nista sam bez stranke, kao da ovi jadovi mogu i sa svom korumpiranom masinerijom, pa covjece ni 1km autoputa u federaciji nisu uradili zadnje 4 godine. pa evo uradi mi korumpirano 100km autoputa halalio bi im narod kormpiranost
kazu protracen glas na njega jer nema stranke i nece pobjediti , kao da alternativa sa svojom starankom ce nesto uraditi
kako narod glupo razmislja to je strahoba jedna
nakon 4 mjeseca od kako je u BiH
14,835 pratilaca na svojoj FB stranici, furiozno covjek ide i nestaje, ima da pomete sve redom ja vam kazem, ako ne sad na sledecim sigurno, ima covjek takvu podrsku pristalica da je to ne zapamceno kod BH politicara. https://www.facebook.com/mirsadhadzikadic/
a tek ovaj potez udaranja samara FTV na legalan i kulturan nacin plus je i fantastican marketinski
potez za nista para, 50 717 pregleda video od prekljucer , jednim udarcem dvije muhe za nista para
'Ta ce kamiondzija. Evo na ovom linku ispod su i dokazi za sva njegova dosadasnja djelovanja, nagrade, projekte, istrazivanja itd. Savezna drzava Sjeverna Karolina, sa preko 10 mil stanovnika, povjeri kamiondziji budzet od milion dolara da im napravi ekonomski model drzave.
'Ta ce kamiondzija. Evo na ovom linku ispod su i dokazi za sva njegova dosadasnja djelovanja, nagrade, projekte, istrazivanja itd. Savezna drzava Sjeverna Karolina, sa preko 10 mil stanovnika, povjeri kamiondziji budzet od milion dolara da im napravi ekonomski model drzave.
„Rađaj mi jutra, zemljo moja“ je himna naše predizborne kampanje. Dio je „Narodne kampanje“ koju smo, na prijedlog velikog broja naših iskri koje žele da doprinesu stvaranju nove, ljepše i bolje naše zemlje, zajedničke nam domovine Bosne i Hercegovine, javno predstavili juče. Zahvalni smo još jednoj iskri koja je odlučila da doprinese našem pokretu za promjene na originalan način. Pozivamo vas da poslušate našu himnu i podijelite je s drugima. Pozivamo vas i da 7. oktobra svoj glas povjerite Mirsadu Hadžikadiću, pravom predsjedniku za novu BiH.
Još jednom, hvala Allenu Lemeševiću.
Rađaj mi jutra, zemljo moja
Tekst: Željko Ilić
Muzika: Allen Lemešević
Aranžman: Allen Lemešević
Produkcija: Allen Lemešević Official
Bosna i Hercegovina
2018. extra
Tekst pjesme
Rađaj mi jutra zemljo moja
Rodi mi proljece zemljo,
drhtaj klasju, zrelom vocu
Rodi mi behar mila
odagnaj ovu samocu
Oboji sarenu dugu
ovih pokislih dana
Budi uzdah mojih misli
moja vrlina,
moja mana
Rodi mi dodir mila
dosta je bilo slutnje
Daj mi pjesmu draga
dosta je bilo sutnje
Radjaj mi
radjaj jutra
sto me
tebi vode
Njih sam
ostao zeljan
kao narod
moj
slobode
Radjaj mi
radjaj jutra
sto me
tebi vode
Njih sam
ostao zedan
kao narod
moj
slobode
Pjevaj zemljo mila
o snovima sto si snila
Pjevaj mi duso moja
da sam zauvijek tvoj
Rodi mi dodir mila
dosta je bilo slutnje
Daj mi pjesmu draga
dosta je bilo sutnje
Nader je isto tako bio najbolji kandidat na predsjedničkim izborima 2000. u Americi. Pa je osvojio 0,40 posto glasova, i pogurao Buša da uđe u Bijelu kuću.
Mada ne znam koje glasače Mirsad privlači. Najvjerovatnije one koji svakako ne bi ni glasali. Tako, da možda neće ni uticati puno na izbor.
nivla wrote:mislio glasat al nakon ovog sms marketinga sa meni nepoznatog broja mogu samo reci fuj
Kakvu si poruku dobio
promotivnu
dobio poruku sa meni nepoznatog broja da glasam za pomenutog, broj je ocito neki automat
https://mirsadhadzikadic.ba/clanak/1538 ... a-kampanja
Ne znam evo sta je toliko frapantno. Da je tekst poruke bio ako ne glasas izgubit ces posao mozda bi ti onda i glasao a ovako je kao eto necuveno. Ne pise da trebas glasati, nego vidis da li ti politicka opcija odgovoara. Al neko dzaba trosi kredit haman.
dobio poruku sa meni nepoznatog broja da glasam za pomenutog, broj je ocito neki automat
https://mirsadhadzikadic.ba/clanak/1538 ... a-kampanja
Ne znam evo sta je toliko frapantno. Da je tekst poruke bio ako ne glasas izgubit ces posao mozda bi ti onda i glasao a ovako je kao eto necuveno. Ne pise da trebas glasati, nego vidis da li ti politicka opcija odgovoara. Al neko dzaba trosi kredit haman.
Standardan politički marketing na Zapadu. Kao i snimljene telefonske poruke.
„Rađaj mi jutra, zemljo moja“ je himna naše predizborne kampanje. Dio je „Narodne kampanje“ koju smo, na prijedlog velikog broja naših iskri koje žele da doprinesu stvaranju nove, ljepše i bolje naše zemlje, zajedničke nam domovine Bosne i Hercegovine, javno predstavili juče. Zahvalni smo još jednoj iskri koja je odlučila da doprinese našem pokretu za promjene na originalan način. Pozivamo vas da poslušate našu himnu i podijelite je s drugima. Pozivamo vas i da 7. oktobra svoj glas povjerite Mirsadu Hadžikadiću, pravom predsjedniku za novu BiH.
Još jednom, hvala Allenu Lemeševiću.
Rađaj mi jutra, zemljo moja
Tekst: Željko Ilić
Muzika: Allen Lemešević
Aranžman: Allen Lemešević
Produkcija: Allen Lemešević Official
Bosna i Hercegovina
2018. extra
Tekst pjesme
Rađaj mi jutra zemljo moja
Rodi mi proljece zemljo,
drhtaj klasju, zrelom vocu
Rodi mi behar mila
odagnaj ovu samocu
Oboji sarenu dugu
ovih pokislih dana
Budi uzdah mojih misli
moja vrlina,
moja mana
Rodi mi dodir mila
dosta je bilo slutnje
Daj mi pjesmu draga
dosta je bilo sutnje
Radjaj mi
radjaj jutra
sto me
tebi vode
Njih sam
ostao zeljan
kao narod
moj
slobode
Radjaj mi
radjaj jutra
sto me
tebi vode
Njih sam
ostao zedan
kao narod
moj
slobode
Pjevaj zemljo mila
o snovima sto si snila
Pjevaj mi duso moja
da sam zauvijek tvoj
Rodi mi dodir mila
dosta je bilo slutnje
Daj mi pjesmu draga
dosta je bilo sutnje