AstorH wrote:Neko mnogo pametniji od tebe.dustaban wrote:KOJI KRETEN JE OVO MOGAO NAPISATI ?!
Ovako vaspitavati djecu je gore od pedofilije.
Sent from my empty head using my religion
Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#2501 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
I kao sto rekoh, nastrana knjiga ima gori efekt od nastranog komsije...
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2502 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Al u kurcu pametniji - mozda pametnije udaren u glavu od strane komsije, ono, tam' gdje treba!AstorH wrote:Neko mnogo pametniji od tebe.
Kakav samo moras biti smrad svijeta da se hvalis uceci svoj podmladak mrznji i ovom smradu, ucit svoje djete da bude glupo i ignorantno, ucit ga da bude neobrazovano ovakvim idiotizmima, ucit ga da bude nesposobno za zivot!
Fuj!
Sram vas bilo, mracnjaci nepismeni!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#2503 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
NIN, smiri se, uzmi Snickers.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2504 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Provociraj, nije problem!Towelie wrote:NIN, smiri se, uzmi Snickers.
Znam ja miseve, i kako se ponasaju u pravom zivotu - to je ono sto jebe neke od vas!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#2505 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Nisam zaista hteo da provociram, nego videh rejdz u tvom prethodnom postu, pa rekoh da malo spustim loptu, eto.
A za ove miseve se ne pronalazim svakako, pa ti nista necu ni odgovoriti.
A za ove miseve se ne pronalazim svakako, pa ti nista necu ni odgovoriti.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2506 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Nemas potrebe spustati nista, nikakvu loptu, nista!Towelie wrote:Nisam zaista hteo da provociram, nego videh rejdz u tvom prethodnom postu, pa rekoh da malo spustim loptu, eto.![]()
A za ove miseve se ne pronalazim svakako, pa ti nista necu ni odgovoriti.
A za gnijev, o tome vec mozemo nastaviti, komotno, jer sve nam je zatrovano, od Zemlje do ljudi, gdje god zivjeli, a ja imam djecu! Jaka stvar, jelde!?
Ja bih sad, ovog trena, sam sebi odsjekao obje ove svoje ruke da mi djeca uspiju u ovoj Zemlji, sigurno, a toliko o ovom Bunaru od Drzave! Nemoj se samo varati da ovdje nije sve prokleto, kako ljudi, tako i zemlja - sve! Fuj, samo kad pomislim!
- ismar92
- Posts: 211
- Joined: 21/01/2010 18:58
- Location: Soba!
#2507 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Da li je istina ? Kakvo samo povezivanje.. Sramota me za onoga ko je ovo napisao...AstorH wrote:Kristalno jasno objasnjeno
Sent from my iPad using Tapatalk
- Leo_alfa
- Posts: 2458
- Joined: 06/11/2013 18:33
- Location: Pale Blue Dot
#2508 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Najbolje je ovo pitanje sa straneAstorH wrote:Kristalno jasno objasnjeno
Sent from my iPad using Tapatalk
- lua
- Posts: 3796
- Joined: 25/10/2009 22:31
- Location: Saraj'vo
#2509 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Jedino što mi na um pade jeste da je religija poput penisa.AstorH wrote:Kristalno jasno objasnjeno
Sent from my iPad using Tapatalk
Lijepo je kad imaš penis.
Lijepo je i kad se ponosiš svojim penisom.
Ali molim te kralju, nemoj ga vaditi u javnosti i mahati s njim k'o Brüno za svoj promotivni spot, i molim te nemoj ga priblizavati djeci.
Fair enough.
-
m_l
- Posts: 1804
- Joined: 06/06/2012 21:19
#2510 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Opreznost je obostrana, vjeruj mi. Od ateista se nadati svacemu. Nigdje nisam vidjela vise mrznje kao kod kliksovih forumskih ateista. Cast rijetkim pojedincima.drugi profil wrote:O tome pricam.
Sve oni fini, lijepi vjernici, ne bi dlaku s glave skinuli nikom.
Osim ako nije druge vjere ili gluho bilo ateista.
Zato sa vjernicima sa duplim oprezom. Nadati se svacemu.
- lua
- Posts: 3796
- Joined: 25/10/2009 22:31
- Location: Saraj'vo
#2511 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Nikad nemoj po forumu suditi određenoj grupi ljudi. Ozbiljno.m_l wrote:Opreznost je obostrana, vjeruj mi. Od ateista se nadati svacemu. Nigdje nisam vidjela vise mrznje kao kod kliksovih forumskih ateista. Cast rijetkim pojedincima.drugi profil wrote:O tome pricam.
Sve oni fini, lijepi vjernici, ne bi dlaku s glave skinuli nikom.
Osim ako nije druge vjere ili gluho bilo ateista.
Zato sa vjernicima sa duplim oprezom. Nadati se svacemu.
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2512 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Sto pojedine pogodi tekst jelde? Cc ja svasta ljudi pisu po knjigama jelde. Sram da im udje.
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
m_l
- Posts: 1804
- Joined: 06/06/2012 21:19
#2513 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Mogla si prvo kolegi reci.lua wrote:Nikad nemoj po forumu suditi određenoj grupi ljudi. Ozbiljno.m_l wrote:Opreznost je obostrana, vjeruj mi. Od ateista se nadati svacemu. Nigdje nisam vidjela vise mrznje kao kod kliksovih forumskih ateista. Cast rijetkim pojedincima.drugi profil wrote:O tome pricam.
Sve oni fini, lijepi vjernici, ne bi dlaku s glave skinuli nikom.
Osim ako nije druge vjere ili gluho bilo ateista.
Zato sa vjernicima sa duplim oprezom. Nadati se svacemu.
- lua
- Posts: 3796
- Joined: 25/10/2009 22:31
- Location: Saraj'vo
#2514 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Kvalitetnija literatura je uputstvo na deterdžentu.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#2515 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Jedini adekvatan odgovor na ovu gadost...AstorH wrote:Kristalno jasno objasnjeno
Sent from my iPad using Tapatalk
Jos uvijek ne znam o kojem je udzebniku rijec (ovaj detalj gore) i ko je pisac. Ko zna?Neki su ljudi vjernici jer smatraju da je sjajno samog sebe proglasiti "bogomiljenikom" kako bi si obezbjedili zagrobni zivot a ovozemaljski ucinili privilegovanim i unaprijed svrstanim u kategoriju dobra, naspram zla koje idiotski samouvjereno izjednacavaju sa ateizmom.
Vjernici su, to je svako ponekad dozivio, prilicno ograniceni ljudi. Vjernici su logicno idioti - jer je jasno da se u njihovu sliku svijeta ne uklapa niko ko svoj razum koristi nesputano, ko se ne dodvorava fiktivnim svetinjama i ko ne postuje one koji zastupaju Boga ili se smatraju njime.
Last edited by dustaban on 20/06/2014 12:09, edited 1 time in total.
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2516 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Možda mi nećeš vjerovati, ali isto ovo kažu i srpski nacionalistidrugi profil wrote:O tome pricam.
Sve oni fini, lijepi vjernici, ne bi dlaku s glave skinuli nikom.
Osim ako nije druge vjere ili gluho bilo ateista.
Zato sa vjernicima sa duplim oprezom. Nadati se svacemu.
"s balijama oprezno" ličite dosta.
- lua
- Posts: 3796
- Joined: 25/10/2009 22:31
- Location: Saraj'vo
#2517 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Đe ćeš nas poredit' s četnicima? 
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2518 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Opet ista stvar, vrlo slično nacionalizmu.dustaban wrote:
Vjernici su, to je svako ponekad dozivio, prilicno ograniceni ljudi. Vjernici su logicno idioti - jer je jasno da se u njihovu sliku svijeta ne uklapa niko ko svoj razum koristi nesputano, ko se ne dodvorava fiktivnim svetinjama i ko ne postuje one koji zastupaju Boga ili se smatraju njime.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#2519 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Ne vadi iz konteksta!S4mpion wrote:Opet ista stvar, vrlo slično nacionalizmu.dustaban wrote:
Vjernici su, to je svako ponekad dozivio, prilicno ograniceni ljudi. Vjernici su logicno idioti - jer je jasno da se u njihovu sliku svijeta ne uklapa niko ko svoj razum koristi nesputano, ko se ne dodvorava fiktivnim svetinjama i ko ne postuje one koji zastupaju Boga ili se smatraju njime.
Uostalom... radi sto hoces, Bog sve vidi.
Jelda vjernice?
- harač
- Posts: 5273
- Joined: 13/02/2006 13:30
#2520 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
očito neko hrvatsko izdanje. ovo je gospodsko vrijeđanje. imao sam prilike čitati neke srbijanske udžbenike vjeronauke. e to je vrijeđanje! ne znaš ko je gore fasovao: ateisti, "pederi", "poturice", ili feministkinje (čak bih rekao žene generalno). pokušat ću iskopati
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2521 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Ne budi naivan mali čovječe, postao si marioneta, ti i još se neko pronašao u onom što sam napisao, pročitao si par rečenica nepoznatog pisca i već si osuo paljbu koja odiše mržnjom prema vjernicima baš kao što i nacionalisti ospu paljbu po "balijama" kad pročitaju ponešto od Dobrice Čosića. Ne budi im sličan, razmišljaj svojom glavomdustaban wrote:Ne vadi iz konteksta!S4mpion wrote:
Opet ista stvar, vrlo slično nacionalizmu.
Uostalom... radi sto hoces, Bog sve vidi.
Jelda vjernice?
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#2522 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Hvala na odgovoru.Towelie wrote:Ne. Kako moze postojati?¤ jelena ¤ wrote:Ludilo.![]()
Inspirisana ovom kristalnom mudrošću - pitanje za vjernike:
Postoji li u vašem svijetu/životu ljudsko biće koje je veće, ljepše, svetije, dostojnije poštovanja od Boga?
Zanima me isto kao što me zanima i sve ostalo u životu...što me zanima - zato da bih (bolje) shvatila nešto što mi je neshvatljivo i mom životnom iskustvu nepoznato.kerima1 wrote:A,mene zanima zasto tebe ovo zanima?Postoji li u vašem svijetu/životu ljudsko biće koje je veće, ljepše, svetije, dostojnije poštovanja od Boga?
Meni je Bog na prvom mjestu.
Hvala i tebi na odgovoru.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2523 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Daleko od toga da je mene pogodila ova nebuloza, nagledah se ovakvih, kako tekstova, tako i vas. Nego, ono sto me je pogodilo jeste da je ova poruka upucena djeci, uceci ih da su druga djeca losa i da ih se treba cuvati. Vrijedi napomenuti i to da ako si u dijaspori onda ne sporim sto ti se ovo svidja, sve jasno, ali ako si ovdje i ako imas djecu za koju mislis da ce ovdje zasnovati svoj zivot, e onda si zaista glup!AstorH wrote:Sto pojedine pogodi tekst jelde? Cc ja svasta ljudi pisu po knjigama jelde. Sram da im udje.
Naravno, ne ocekujem od tebe da ces ovo shvatiti.
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#2524 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
a nacionalisti što ospu paljbu po "balijama" su šta?S4mpion wrote:Ne budi naivan mali čovječe, postao si marioneta, ti i još se neko pronašao u onom što sam napisao, pročitao si par rečenica nepoznatog pisca i već si osuo paljbu koja odiše mržnjom prema vjernicima baš kao što i nacionalisti ospu paljbu po "balijama" kad pročitaju ponešto od Dobrice Čosića. Ne budi im sličan, razmišljaj svojom glavomdustaban wrote:Ne vadi iz konteksta!S4mpion wrote:
Opet ista stvar, vrlo slično nacionalizmu.
Uostalom... radi sto hoces, Bog sve vidi.
Jelda vjernice?
ateisti?
ili ipak vjernici?
samo što imaju drugog Boga, boljeg Boga, jačeg Boga
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2525 Re: Na cemu ateisti baziraju svoj svjetonazor?
Marionete, fino napisahRevolver wrote:a nacionalisti što ospu paljbu po "balijama" su šta?S4mpion wrote:
Ne budi naivan mali čovječe, postao si marioneta, ti i još se neko pronašao u onom što sam napisao, pročitao si par rečenica nepoznatog pisca i već si osuo paljbu koja odiše mržnjom prema vjernicima baš kao što i nacionalisti ospu paljbu po "balijama" kad pročitaju ponešto od Dobrice Čosića. Ne budi im sličan, razmišljaj svojom glavom

