Gras all about

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
udarnik35
Posts: 201
Joined: 26/03/2011 02:08

#26 Re: Gras all about

Post by udarnik35 »

Firma koja je zrela za stecaj i prodaju.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25958
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#27 Re: Gras all about

Post by BHF_Manijak »

Ma nismo bolje ba ni zasluzili, nazalost ali je tako! Ovo ne govorim na osnovu pojedinaca koji ce uvidjeti sve mane grasa vec na osvnovu velike vecine, koji se prave ovce i na sav bezobrazluk grasa sute i trpe, a zadnji primjer je veceras! Trole za Dobrinju nema sigurno jedno pola sata, kako rece vozac nestal struje, ali pitam se: pa jesmo li mi to jebote u Kambodzi, Ruandi ili ne znam ti vise kojim zabitima svijeta pa mal malo pa nestane struje, ovo im nije prvi put u zadnjih 10-tak dana, sta mene zaboli djon sto je vama nesstalo struje, vasa je da sto prije sanirate te kvarove i obezbjedite prevoz, a znate ljude peglati jer nemaju karte??? :x Naravno sav iznerviran ulazim u trolu i rondam, a onda poce popovanje penzionera naravno, te nije vozac kriv(a vozaca nisam ni spomenuo vec gras kao gras :roll: ), a nisu oni krivi sto je nestalo struje, dobri su oni, ovako onako, a meni puce film, reko treba nam i da Bog da nam karta bila 10KM jer i ne zasluzujemo bolje, na sta ce uhljupi okolo mene , neka, placa li bi i to, sto je duznost duznost je... :roll: Onda se pitam, ma kome se zalit i ko ba zasluzuje bolji prevoz?! Ma gras je zlatan kakve ljude vozi i prevozi, zlatan! Neki da zurim na fax, trola stade u po frke i onda ona standardna prica izadjite molim vas i predjite u drugi trolejbus, naravno kamara ljudi izlazi iz punog trolejbusa i pokusava da predje u drugi koji je isto tako krcat, a to njih zaboli briga, njima j glavno da se hebeno vozilo pokvarilo, sto im je 54598348 slucaj u zadnjih mjesec dana, a gdje i ne bi kad vozaju jos vozila iz CEHOSLOVACKE, nije ba vise ni Ceska vec CEHOSLOVACKA! :roll: Sasvim je "normalna" pojava postala da trola ili tramvaj stanu u po frke, zakrce cijeli saobracaj, haos nastane jer se koci bukvalno sve, ali naravno fini i posteni gradjani sute i trpe jer nismo bolje ni naucili niti zasluzili, kao i mnoge druge stvari sto nam se desavaju, sve je to po zaslugama(vecine naravno!)... :zzzz:

Odsad grasu cestitam na svakom poskupljenju mjesecnih/pojedinacnih karata, svakom kvaru, svakom drskom i bezobraznom revizoru, onoj uvijek nadrkanoj plavoj revizorki, grijanju ljeti, hladjenju zimi, kasnjenju i preskakanju linija i tako dalje i tako blize, pa nek opet narod klima glavom i suti pa jos poleti kartu kupit a trole nema po sata... :zzzz:
sarajev_o
Posts: 525
Joined: 22/03/2011 23:20

#28 Re: Gras all about

Post by sarajev_o »

Nemam bas ni jedno iskustvo ili lijepu stvar da kazem dabogda propali.
Ja sada sve ispod 5 stanica pjeske odradim
User avatar
Truba
Posts: 82589
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#29 Re: Gras all about

Post by Truba »

imaju para za nove revizore...
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#30 Re: Gras all about

Post by Pera Trta »

:D
komi wrote:imaju para za nove revizore...
Juče na stanici stoje dvije revizorke, ono baš...ja sam obična čkapi prema njima, eto tako izgledaju :D
User avatar
Truba
Posts: 82589
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#31 Re: Gras all about

Post by Truba »

baš pričam danas kolegom u tramvaju... treba sve njih poslati da kontrolišu karte... dakle od čistačice do generalnog direktora... zapravo direktora treba staviti prvog jebo direktora kako ga nije sramota zvati se dišom ili menađerom a firma grca u dugovima ja bi umro od stida jebote....


laganini svak na stanicu pa nek kontrolišu

a ne da nove zapošljavaju :x
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#32 Re: Gras all about

Post by sheilak »

Pera Trta wrote::D
komi wrote:imaju para za nove revizore...
Juče na stanici stoje dvije revizorke, ono baš...ja sam obična čkapi prema njima, eto tako izgledaju :D
Korpulentno ili atraktivno? :D
Salonski Kriticar
Posts: 227
Joined: 01/07/2010 16:49

#33 Re: Gras all about

Post by Salonski Kriticar »

Ja ne kontam kako su nakupili 27 miliona maraka duga, a posljednjih dvadeset godina nisu kupili nijedno vozilo, vec samo cekaju da neki evropski grad odluci izbaciti stara vozila pa mole da ih dobiju kao donaciju.

Koliko bi tek dugovali da sami kupuju tramvaje, trolejbuse i autobuse, sto je, nekako, normalno i uobicajeno?
User avatar
Truba
Posts: 82589
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#34 Re: Gras all about

Post by Truba »

plate plate i samo plate...
te javašluk
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50564
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#35 Re: Gras all about

Post by Bloo »

Pera Trta wrote::D
komi wrote:imaju para za nove revizore...
Juče na stanici stoje dvije revizorke, ono baš...ja sam obična čkapi prema njima, eto tako izgledaju :D

aha :D sad znamo kak izgledas
User avatar
trambusek88
Posts: 4831
Joined: 03/10/2009 23:51

#36 Re: Gras all about

Post by trambusek88 »

Ovdje ima dosta GRAS-ovih slika. Svi koji podržavaju GRAS u ovim teškim vremenima dobrodošli su
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#37 Re: Gras all about

Post by irvinx1 »

trambusek88 wrote:Ovdje ima dosta GRAS-ovih slika. Svi koji podržavaju GRAS u ovim teškim vremenima dobrodošli su
:lol: :lol:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#38 Re: Gras all about

Post by PipiDugaDevetka »

udarnik35 wrote:Firma koja je zrela za stecaj i prodaju.
Kada se jadni GRAS privatizuje, zakukaćemo mi za Jusufvranićem...i njegovim vremenima.
User avatar
butterfly_01
Posts: 548
Joined: 13/02/2011 23:18

#39 Re: Gras all about

Post by butterfly_01 »

jutros u tramvaju zena revizor... i dalje ce kaznjavati samo zene...
User avatar
Truba
Posts: 82589
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#40 Re: Gras all about

Post by Truba »

ko ono kaže da kažnjavaju i izbacuju samo žene???
maloprije prođe pored curice koja nema kartu a mene izbaci valjda što mi je za vratom aparat od 4000+ maraka :mrgreen: a išao sam samo jednu stanicu :D i uvijek me uhvate kad mi se žuri nemam vremena da se raspravljam

od sada s njima pričam na njihovom maternjem jeziku

srpskom i to sa ekavskom varijantom

jer to je zaista njihov maternji :mrgreen: ili barem većini :D

gde si bre rode gu ga kaćemo na kopaonik da se odmorimo gu ga
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#41 Re: Gras all about

Post by ssmmiilleeyy »

Gledam one Ljude po Minibusu kao sardine :lol: :lol: :lol:



E svasta
User avatar
madner
Posts: 56815
Joined: 09/08/2004 16:35

#42 Re: Gras all about

Post by madner »

Salonski Kriticar wrote:Ja ne kontam kako su nakupili 27 miliona maraka duga, a posljednjih dvadeset godina nisu kupili nijedno vozilo, vec samo cekaju da neki evropski grad odluci izbaciti stara vozila pa mole da ih dobiju kao donaciju.

Koliko bi tek dugovali da sami kupuju tramvaje, trolejbuse i autobuse, sto je, nekako, normalno i uobicajeno?
Uposlis 500 blize rodbine, obezbjedis im smjestaj, sagradis stanove i kuce, dovedes kulturne asamble rodnog kraja...

Ma nakupi se tu :D
User avatar
Truba
Posts: 82589
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#43 Re: Gras all about

Post by Truba »

ima da im pokazujem slike kako sam se gibao po njihovom glavnom gradu
:roll: :roll: :roll: :roll:
beogradu brate prelepi grad
lepota
User avatar
perfect_guy
Posts: 6512
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#44 Re: Gras all about

Post by perfect_guy »

ssmmiilleeyy wrote:Gledam one Ljude po Minibusu kao sardine :lol: :lol: :lol:



E svasta
naravno kad je u minibuskom saobraćaju procentualno najmanje ispravnih vozila
exAprilica
Posts: 119
Joined: 07/10/2009 17:48

#45 Re: Gras all about

Post by exAprilica »

.
Last edited by exAprilica on 17/09/2011 19:37, edited 1 time in total.
User avatar
_Eldar
Posts: 14
Joined: 29/05/2011 00:24
Location: Sarajevo

#46 Re: Gras all about

Post by _Eldar »

Samo čekam ovu konkurenciju što je ministar saobraćaja najavio,a to je vjerovatno Centrotrans.Ne daje mi se više ni marke njima.Bez obzira kakve ljude prevozili , njihov je posao da budu profesionalni i da se kulturno ponašaju u svim situacijama, a ne ko zadnje seljačine se prema ljudima ko prema stoki ponašaju.I ljude treba vaspitati , ali neće pomoći sranje koje prave vozači i revizori.Gradski saobraćaj je dno !
Raspored vožnje NE POSTOJI ni za jednog vozača , niti se iko trudi pratiti ga.
Vozači i revizori krajnje neprofesionalni i nekulturni ( osim šačice izuzetaka).
Vozila se ne održavaju i većina je krš.
Samo jedan autobus vozi za pofaliće i breku , od dva koja su bila prije.Nenajavljeno prestaju voziti radi uštede goriva , i jednostavno ne voze termin kada se ljudi vraćaju sa posla.
Jutros mi se desilo sljedeće: Trolejbus staje na stanici , ne rade jedna vrata , i ljudi izlaze na ova koja rade , i izlaze i izlaze i u po frke zatvara vozač vrata.Ljudi govore da ne rade zadnja i vozač kaže: 'Hajmo sad svi napolje , ja neću da vozim , recite da ne rade vrata!'.Pa fuj ,ne može ali nikako ne može istjerivati ljude i reći da neće da vozi , prvo TO MU JE POSAO , a kulture očito nema.Ne može svoje frustracija na drugima liječiti.Svima njima treba otkaz dati , i što prije da nova kompanija preuzme gradski saobraćaj jer ovo ne može ovako, ili drugi ili niko !
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#47 Re: Gras all about

Post by Simply_Red »

_Eldar wrote:Samo čekam ovu konkurenciju što je ministar saobraćaja najavio,a to je vjerovatno Centrotrans.Ne daje mi se više ni marke njima.Bez obzira kakve ljude prevozili , njihov je posao da budu profesionalni i da se kulturno ponašaju u svim situacijama, a ne ko zadnje seljačine se prema ljudima ko prema stoki ponašaju.I ljude treba vaspitati , ali neće pomoći sranje koje prave vozači i revizori.Gradski saobraćaj je dno !
Raspored vožnje NE POSTOJI ni za jednog vozača , niti se iko trudi pratiti ga.
Vozači i revizori krajnje neprofesionalni i nekulturni ( osim šačice izuzetaka).
Vozila se ne održavaju i većina je krš.
Samo jedan autobus vozi za pofaliće i breku , od dva koja su bila prije.Nenajavljeno prestaju voziti radi uštede goriva , i jednostavno ne voze termin kada se ljudi vraćaju sa posla.
Jutros mi se desilo sljedeće: Trolejbus staje na stanici , ne rade jedna vrata , i ljudi izlaze na ova koja rade , i izlaze i izlaze i u po frke zatvara vozač vrata.Ljudi govore da ne rade zadnja i vozač kaže: 'Hajmo sad svi napolje , ja neću da vozim , recite da ne rade vrata!'.Pa fuj ,ne može ali nikako ne može istjerivati ljude i reći da neće da vozi , prvo TO MU JE POSAO , a kulture očito nema.Ne može svoje frustracija na drugima liječiti.Svima njima treba otkaz dati , i što prije da nova kompanija preuzme gradski saobraćaj jer ovo ne može ovako, ili drugi ili niko !
kakvu je konkurenciju najavio. Ima li negdje nesto vise o tome?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6512
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#48 Re: Gras all about

Post by perfect_guy »

Simply_Red wrote:
kakvu je konkurenciju najavio. Ima li negdje nesto vise o tome?
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/110628112
User avatar
_Eldar
Posts: 14
Joined: 29/05/2011 00:24
Location: Sarajevo

#49 Re: Gras all about

Post by _Eldar »

Mislim da je to samo pitanje vremena , pored gubitaka , i nekvalitete usluge , red je da dobijemo gradski saobraćaj koji će obavljati svoj posao kako treba.
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#50 Re: Gras all about

Post by Simply_Red »

off topic: Ministar je isti onaj policajac što popije pišalinu iz Glup i Gluplji :D :D :D

on topic: neka neka, volio bi da se raspadne sad svaki autobus koji imaju. Bagra
Post Reply