Snake Eyes wrote:Ih... nisi je trebala oplakat ako si htjela da dobiješ pravu komparacijuZenaZbrkovima wrote:Ahahahah oplakahi, moram priznat, otvorih frizider da vidim ima li parmezana, zaintrigirali ste me sad s tom konstatacijom
ja cure ludjakinje..
![]()
Eva Riba
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#26 Re: Eva Riba
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#27 Komadici stakla u konzervi Eva haringi
Potpuno se slazem s tobom iako to nije tema. Ako je priustivo naci bilo kakvu alternativu, jesti manje a kvalitetnije, to bi bila znatno bolja opcija. Znam da se jednom zivi i rado opravdava raznim pozivima na krkanluk i prezderavanje do besvijesti, ali sve to dodje na naplatu.Fallen Angels wrote:Jedan savjet tebi, najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi, ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov, RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#28 Re: Eva Riba
ZenaZbrkovima wrote:![]()
osjeca se bogato iskustvo s neoplakanim u tvom postu..
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#29 Re: Eva Riba
E pa hvala vam.
Nikada više neću jesti Eva Ribu ni parmezan.
A samim ti i špagete ću morati izbaciti.
Bastards!

Bastards!
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#30 Re: Eva Riba
zaboravio si sos bolonjezdale cooper wrote:E pa hvala vam.Nikada više neću jesti Eva Ribu ni parmezan.
A samim ti i špagete ću morati izbaciti.
![]()
Bastards!![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#31 Re: Eva Riba
ma riba je top
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#32 Re: Eva Riba
Šta je sad sa njim?sha_ba wrote:zaboravio si sos bolonjezdale cooper wrote:E pa hvala vam.Nikada više neću jesti Eva Ribu ni parmezan.
A samim ti i špagete ću morati izbaciti.
![]()
Bastards!![]()
![]()
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#34 Re: Eva Riba
Nadam se da nije uzvratna...dale cooper wrote:Šta je sad sa njim?sha_ba wrote:zaboravio si sos bolonjezdale cooper wrote:E pa hvala vam.Nikada više neću jesti Eva Ribu ni parmezan.
A samim ti i špagete ću morati izbaciti.
![]()
Bastards!![]()
![]()
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#35 Re: Eva Riba
Jedino ako ti ne aludiraš na ono što mislim da aludirašsha_ba wrote:nisi dale sve procitao
to spomenuo na prethodnoj strani.
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#36 Re: Eva Riba
evo dalespreca wrote: nego....ja znam da parmezan ide na spgete bolonjeze
![]()
- dale cooper
- Posts: 31350
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#37 Re: Eva Riba
sha_ba wrote:evo dalespreca wrote: nego....ja znam da parmezan ide na spgete bolonjeze
![]()
![]()
Proklet bio spreca!!!
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#38 Re: Eva Riba
ljudi sta je sad

- JohnnyS
- Posts: 17445
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#39 Re: Eva Riba
Znao sam da me smrad parmezana na nešto podsjeća... 
-
Zastavnik_dzemo
- Posts: 349
- Joined: 27/08/2014 12:29
#40 Re: Eva Riba
Odoh lizat parmezan i drkat.
- homega
- Posts: 1866
- Joined: 18/05/2014 23:45
#41 Re: Eva Riba
Ko je stavio staklo u konzervuzetareticula wrote:Danas za obrok uzmem Eva ribu Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zubkontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono
komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima
Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno.
![]()

- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#43 Re: Eva Riba
Al fakat mirise na evu, kad zena ima menstruaciju. Mozda ce te reci da sam ja cudan momak i sve to, ali ja obaozavam kad malo tukne na evu.. sto ne znaci da se vi ne trebate prat.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#45 Re: Eva Riba
Zastavnik_dzemo wrote:Odoh lizat parmezan i drkat.

