Sumorne teme

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#26 Re: Sumorne teme

Post by SaraFina »

homega wrote:Gotovo redovno, nakon čitanja rasprava na ovom forumu, osjetim neku mučninu, neku gorčinu i neobjašnjivo razočarenje. Zašto su rasprave na ovom forumu toliko depresivne, zašto se vodi stalno prepucavanje učesnika, konstantno vrijeđanje, neovisno o forumskim "nickovima" i tajnosti stvarnog identiteta, stalno nadmudrivanje i pokušaj pozicioniranja najpametnije "sveznalice". Skoro svaka tema je sumornog sadržaja, ne postoji neka iz koje je moguće pročitati neku tehnološku ili tehničku novost, neko pozitivno iskustvo, bilo šta pozitivno. Pa i na temama o auto-putevima, npr., na kojoj bi trebali raspravljati o pozitivnim okolnostima, i tu se javljaju negativci i pišu negativno...

Kakvo smo društvo postali, o čemu se radi... :?

Homega, ti ne posjeduješ prave teme. Kao ostali muški forumski puk.
Samo politiku i znanstvenost.

Svrati ti na Lj/S da vidiš što tamo rade.

Nego ti preozbiljan i o sebi pri sebi, a tamo na temama svi van sebe!
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#27 Re: Sumorne teme

Post by sumirprimus »

Hajvan wrote:
KENJAC wrote:Ja kuci ne smijem pisnut od zene ! Dodjem na posao i moram da se pokunjim pred sefom. Malo sam gluplji pa bez googla ne smijem zapocet nikakav dijalog sa rajom uzivo ! U stvari ja i nemam raje ! Onda dodjem kuci, sjednem pred kompjuter i istresem sve moje komplekse ! Jednostavno brate !
ja isti ti, ti isti ja, brate napaćeni.
:lol: :lol:
pa ako je ovo sumorno jebiga onda,ne nasmija se ovako na forumu dugo... :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#28 Re: Sumorne teme

Post by MedenoSrce »

nakon posjete ljisu moze samo zapasti u klinicku depresiju od kolicine gluposti koju je tamo moguce naci
naravno, ja tamo zalazim jer se osjecam superiorno u odnosu na ostale ucesnike dok ove ozbiljnije teme i rasprave koje se vode samo citam jer se ne osjecam doraslo pojedinim ucesnicima
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#29 Re: Sumorne teme

Post by mali_balon »

Sve teme na ovom forumu su sumorne, sto bi Joza Broz rekao, neke su malo vise sumorne, neke malo manje. Samo dvije teme nisu sumorne to su teme o sisama i guzovima na podforumu ljubav i sex
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#30 Re: Sumorne teme

Post by sumirprimus »

nemoj zajebavat i gifovi su dobri....
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#31 Re: Sumorne teme

Post by sumirprimus »

i preporucite film gledali ste...
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#32 Re: Sumorne teme

Post by MedenoSrce »

DocSportello wrote: Jesi i ti partibrejker, taman da nova zrtva proguta mamac, eurosa se vec naostrila da ima novu zrtvu za trolanje, pfff :D
e nek si me kvotao, tacno mi nesto milo kad vidim ovu notifikaciju :mrgreen:
sumirprimus wrote:i preporucite film gledali ste...
e sto se tamo vole praviti pametni tito slatki
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#33 Re: Sumorne teme

Post by sumirprimus »

MedenoSrce wrote:
sumirprimus wrote:i preporucite film gledali ste...
e sto se tamo vole praviti pametni tito slatki
a mene sramota rec,meni svi filmovi dobri... :D
dobro skoro svi...al tam sve odron.. :skoljka:
pashasolidni
Posts: 3926
Joined: 04/04/2014 14:21

#34 Re: Sumorne teme

Post by pashasolidni »

MedenoSrce wrote:nakon posjete ljisu moze samo zapasti u klinicku depresiju od kolicine gluposti koju je tamo moguce naci
naravno, ja tamo zalazim jer se osjecam superiorno u odnosu na ostale ucesnike dok ove ozbiljnije teme i rasprave koje se vode samo citam jer se ne osjecam doraslo pojedinim ucesnicima
evo i od mene notifikejshn,da ne svisnesh nezapazhena :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#35 Re: Sumorne teme

Post by MedenoSrce »

pashasolidni wrote: evo i od mene notifikejshn,da ne svisnesh nezapazhena :D
hvala pashice. necemo pretjerivati ali istina da budem bar trenutno zadovoljnija :D
:kiss: (pitala sam co'jka da ti dam pusu, kaze da ti i jednu od njega posaljem :mrgreen: )
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#36 Re: Sumorne teme

Post by ferratilis »

KENJAC wrote:Ja kuci ne smijem pisnut od zene ! Dodjem na posao i moram da se pokunjim pred sefom. Malo sam gluplji pa bez googla ne smijem zapocet nikakav dijalog sa rajom uzivo ! U stvari ja i nemam raje ! Onda dodjem kuci, sjednem pred kompjuter i istresem sve moje komplekse ! Jednostavno brate !
kod mene isto, samo što nisam oženjen i zaposlen xD
pashasolidni
Posts: 3926
Joined: 04/04/2014 14:21

#37 Re: Sumorne teme

Post by pashasolidni »

MedenoSrce wrote:
pashasolidni wrote: evo i od mene notifikejshn,da ne svisnesh nezapazhena :D
hvala pashice. necemo pretjerivati ali istina da budem bar trenutno zadovoljnija :D
:kiss: (pitala sam co'jka da ti dam pusu, kaze da ti i jednu od njega posaljem :mrgreen: )
:kiss: tebi,a chovEku Image :D
User avatar
Miss_E25
Posts: 62
Joined: 14/01/2015 02:30

#38 Re: Sumorne teme

Post by Miss_E25 »

El_comadante wrote:
jefferson wrote:
Miss_E25 wrote:Mi smo kao nacija pasivni, pesimisticni, negativni, podrugljivi, zavidni i sarkasticni. Uvijek mislimo da smo u pravu, i ne daaaj Boze nekom drugom priznati da su njegovi argumenti jaci od tvojih, a kamoli da je dosegao neki zivotni uspjeh. Primjer: "Ma 'ta ce Dzeeeko, ja mu kroz noge probaciv'o." :lol: :lol: :lol:
Ma od svega, pesimizam je najgori kao i konstantna borba da se ocuva status quo.
1. Nema nista od ovoga (ta ce Dzeko....)
2. Dobro je kako moze biti
3. Dovoljno je (ovo mi je najgora uzrecica).
4. Konstantno izbjegavanje odgovornosti (zato se vole ljudi baviti temamam na koje ama bas nikakv uticaj nemaju jer nece biti ni odgovorni).
5. Teorije zavjere: vazda neko kuje neku zavjeru protiv njih.
kod nas je Minder-efendija, svako nešto priča, pametuje kad je nešto raditi/uraditi nemoj mene Boga ti. i uvijek nam je neko drugi kriv: vlast, RS, OHR, sudija, itd itsl.
Fakat, gdje ces kriviti nasu bozanstvenu vlast ili korumpirane sudije, te nesposobne medjunarodne organizacije za stanje i drzavi :D Nazalost, normalnim ljudima pesimizam i jeste najrealniji odraz svega sto se desava u bolesnom nam okruzenju. Sto nije opravdanje za izbjegavanje obaveza.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#39 Re: Sumorne teme

Post by jao_situacije »

Ja koga god znam uživo nebitno koliko godina ima, stalno se nadmudruje i puca negativu. To je takav način razmišljanja u BIH.. znam ljude kojima su svi budžetski obezbjeđeni, a oni kukaju nema se para ne valja ovo ono itd. :roll:
Veliku ulogu imaju mediji u tome bez pokušavanja da se pravim pametan ali o tome su govorili Le Bon u "Psihologiji gomile" Habermas u "Javnom mnijenju" i Mills u "Eliti vlasti". Ljudi ne shvataju da im se oblikuje svijest svakodnevno vijestima i da onda imaju takvu percepciju o okolini.
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#40 Re: Sumorne teme

Post by p206 »

ne znam za vas, al ja samo gledam sise i guzice
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#41 Re: Sumorne teme

Post by kakavdanakneiskustvu »

gnjev wrote:Pariz je vratio forum iz mrtvih . Jos ako se ispostavi da fakat neki manijak pali auta po Sarajevu pa i on dobije temu eto ludila ...

istina
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#42 Re: Sumorne teme

Post by kakavdanakneiskustvu »

KENJAC wrote:Ja kuci ne smijem pisnut od zene ! Dodjem na posao i moram da se pokunjim pred sefom. Malo sam gluplji pa bez googla ne smijem zapocet nikakav dijalog sa rajom uzivo ! U stvari ja i nemam raje ! Onda dodjem kuci, sjednem pred kompjuter i istresem sve moje komplekse ! Jednostavno brate !


isti smo,znam kako ti je
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#43 Re: Sumorne teme

Post by moke_017 »

Uđem na forum, pregledam teme: sličica dana, gif dana , preporuči dobar film, malo uđem na podforum ekonomija al tu se slabo piše, podforum ljubav/sex sve jedni te isti smaraju, i tak zna bit nekad zanimljivo, uglavnom samo čitam ne pišem :-D

Ako hoćeš sjebat seb dan, otvoriš podforum politika il razne diskusije, :(
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#44 Re: Sumorne teme

Post by dobar osjecaj »

homega wrote:Gotovo redovno, nakon čitanja rasprava na ovom forumu, osjetim neku mučninu, neku gorčinu i neobjašnjivo razočarenje. Zašto su rasprave na ovom forumu toliko depresivne, zašto se vodi stalno prepucavanje učesnika, konstantno vrijeđanje, neovisno o forumskim "nickovima" i tajnosti stvarnog identiteta, stalno nadmudrivanje i pokušaj pozicioniranja najpametnije "sveznalice". Skoro svaka tema je sumornog sadržaja, ne postoji neka iz koje je moguće pročitati neku tehnološku ili tehničku novost, neko pozitivno iskustvo, bilo šta pozitivno. Pa i na temama o auto-putevima, npr., na kojoj bi trebali raspravljati o pozitivnim okolnostima, i tu se javljaju negativci i pišu negativno...

Kakvo smo društvo postali, o čemu se radi... :?
Prevelika je koncentracija korisnika izbacenih iz svih tokova zivota kojima je Internet i forum utociste i zamjena za sve sto nemaju i ne zive u stvarnosti. Da su strucni u bilo cemu i da imaju stvarni interes za necim, mozda bi i pisali o tome.
Ljudi koji su strucni i barataju znanjem kojim bi baratali i bez posezanja za Google instant rjesenjima obicno pisu stalozenije i bez potrebe da se istresaju na bilo koga. Ali pisu rijetko jer je pisati u bezveze forumski prostor glupost kad vec mogu unovciti svaku rijec koju napisu za neku drugu publiku.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#45 Re: Sumorne teme

Post by O'zone »

Evo ode i CHF gore :( a majku mu :roll:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#46 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:37, edited 1 time in total.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#47 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:35, edited 1 time in total.
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#48 Re: Sumorne teme

Post by moke_017 »

radostan dan wrote:
moke_017 wrote:Uđem na forum, pregledam teme: sličica dana, gif dana , preporuči dobar film, malo uđem na podforum ekonomija al tu se slabo piše, podforum ljubav/sex sve jedni te isti smaraju, i tak zna bit nekad zanimljivo, uglavnom samo čitam ne pišem :-D
hoŠ sad da braću zovnem da te zatrpamo sisama?

:mrgreen:
dobra je vaša tema o loptama, nju svakako pratim :-D i nemam primjedbe, vi ste uzorni forumaši a ne ko neki :run:
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#49 Re: Sumorne teme

Post by SaraFina »

radostan dan wrote:
SaraFina wrote:
Svrati ti na Lj/S da vidiš što tamo rade.

Nego ti preozbiljan i o sebi pri sebi, a tamo na temama svi van sebe!

štaS ti buniš, jedva smo te otjerali s teme...

:mrgreen:
Kakav si ti drug? Što ne dovedeš i homegu tamo na onu temu. Neka čovjeku svane!

:D

Vidiš da je o sebi pri sebi, ne zna sam otići ..
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#50 Re: Sumorne teme

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 18/01/2015 11:35, edited 1 time in total.
Post Reply