Logosoft
Moderator: Benq
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2426 Re: Logosoft ALL ABOUT
Stari grad u ulici logavina..
I da isto tako mi je receno kako si i ti napisao od rijeci do rijeci..
I sta ako nema slobodnih kanala cao internet jel'?
I da isto tako mi je receno kako si i ti napisao od rijeci do rijeci..
I sta ako nema slobodnih kanala cao internet jel'?
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2427 Re: Logosoft ALL ABOUT
Cuo sam za takve situacije, nekima se popravilo za par dana (smetnja je obicno obostrana), a neki su se morali odjaviti. Moj ti je savjet da se svakako skines sa BIP-a. Mozes li imati BHT ADSL u Logavinoj?Vodja uvale wrote:Stari grad u ulici logavina..
I da isto tako mi je receno kako si i ti napisao od rijeci do rijeci..
I sta ako nema slobodnih kanala cao internet jel'?
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2428 Re: Logosoft ALL ABOUT
Negumo jer sam ga vec imao...
Znas ostatak price..
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
Znas ostatak price..
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2429 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vidi ovaj T3 wireless, mislim da je na licenciranoj frekvenciji.Vodja uvale wrote:Negumo jer sam ga vec imao...
Znas ostatak price..![]()
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2430 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kad si mi vec ovoliko pomogao molim te mozel' njihova stranica ili broj?
Hvala puno pomogao si mi sto mi oni nisu sedmicu dana!
Hvala puno pomogao si mi sto mi oni nisu sedmicu dana!
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2431 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zaista ne znam, ali ima ovde na podforumu tema, pa se raspitaj.Vodja uvale wrote:Kad si mi vec ovoliko pomogao molim te mozel' njihova stranica ili broj?
Hvala puno pomogao si mi sto mi oni nisu sedmicu dana!
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2432 Re: Logosoft ALL ABOUT
Hvala tebi puno, laku noc.
-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#2433 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jel ostatak price dugVodja uvale wrote:Negumo jer sam ga vec imao...
Znas ostatak price..![]()
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
Imas li kablovsku? U Logavinoj je Telemach koiko ja znam. Jesi li razmisljao o njihovom Internetu ukoli ti LoL wireless ne radi korektno?
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2434 Re: Logosoft ALL ABOUT
Negumo brate ni telemach, jer imam problem' s' elobom..
Znas ostatak price...hahaha
Nego upravo mi treba doci na adresu covjek iz K-elektronik da mi napravi..Jel' ima neko iskustva s njima?
Znas ostatak price...hahaha
Nego upravo mi treba doci na adresu covjek iz K-elektronik da mi napravi..Jel' ima neko iskustva s njima?
- cyber_kurajber
- Posts: 83
- Joined: 15/06/2011 09:36
- Location: Na dnu dna
#2435 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da li je neko uspio da nadje nacin da programira daljinski Airties-a da može upravljati i osnovnim funkcijama Tv-a.
Na Aminu 110 je bilo ono da treba držati TV+menu par sekundi i onda ukucati kod ili tako nešto, ali ovdje to ne radi
Na Aminu 110 je bilo ono da treba držati TV+menu par sekundi i onda ukucati kod ili tako nešto, ali ovdje to ne radi
- mirnisan
- Posts: 363
- Joined: 11/12/2008 21:11
- Location: zadnja mahala bb
#2436 Re: Logosoft ALL ABOUT
nista mi od kanala veceras ne radi.pomozite
nemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci 
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2437 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zovi podršku. Kod mene bez problema.mirnisan wrote:nista mi od kanala veceras ne radi.pomozitenemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci
- mirnisan
- Posts: 363
- Joined: 11/12/2008 21:11
- Location: zadnja mahala bb
#2438 Re: Logosoft ALL ABOUT
ma zovem citavo popodne 033 931 999,niko se ne javlja.valjda zalego baja da odmoriafannedim wrote:Zovi podršku. Kod mene bez problema.mirnisan wrote:nista mi od kanala veceras ne radi.pomozitenemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2439 Logosoft ALL ABOUT
I kod mene radi bez problema
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#2440 Re: Logosoft ALL ABOUT
I ja bih slatko potpisao, al' da srede da jedan klik ne mjenja dva kanala odjednom, vec je'an klik, je'an kanalcyber_kurajber wrote:Sakazulu wrote:Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.
Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!
Kako ovo slatko potpisujem !
Molim ekipu iz LS-a da nam da odgovor
Ne znam kad si ti zvao, al' ja prije dva sahata zvao i odma' dobio, problem rijesise za po ure bez ikak'e torture.mirnisan wrote:ma zovem citavo popodne 033 931 999,niko se ne javlja.valjda zalego baja da odmoriafannedim wrote:Zovi podršku. Kod mene bez problema.mirnisan wrote:nista mi od kanala veceras ne radi.pomozitenemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#2441 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dupljak post 
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2442 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dakle još nemamo odgovor šta je sa daljinskim i dvoklikom... Pa nije MIŠ da dvokilikam i mijenjam kanale zar ne? 
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2443 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja kako sam presao na airties onaj hd nemam problema sa saltanjem kanala 
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#2444 Re: Logosoft ALL ABOUT
Mačak, koliko ti vremena treba da shvatiš da ovaj topic nije zvanično mjesto LOL podrške !?Sakazulu wrote:Dakle još nemamo odgovor šta je sa daljinskim i dvoklikom... Pa nije MIŠ da dvokilikam i mijenjam kanale zar ne?
Nego, deder ti lijepo nazovi tehničku podršku pa nam svima prenesi šta su ti ljudi zvanično rekli....
-
vitezovi
- Posts: 50
- Joined: 31/05/2012 14:12
#2445 Re: Logosoft ALL ABOUT
kod mene dok stoji ona traka je jedan klik, jedan kanal...
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2446 Re: Logosoft ALL ABOUT
Prvi klik otvori traku, a nakon toga jedan klik - jedan kanal.
Navikne se covjek brzo, a sada bi mi i falilo. Ako LOL bude nesto radio na ovome, neka naprave u postavkama da se moze izabrati.
Navikne se covjek brzo, a sada bi mi i falilo. Ako LOL bude nesto radio na ovome, neka naprave u postavkama da se moze izabrati.
- cyber_kurajber
- Posts: 83
- Joined: 15/06/2011 09:36
- Location: Na dnu dna
#2447 Re: Logosoft ALL ABOUT
false wrote:cyber_kurajber wrote:Sakazulu wrote:Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.
Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!
Kako ovo slatko potpisujem !
Molim ekipu iz LS-a da nam da odgovor
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2448 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da kad prvi put klikneš to se broji kao jedan klik, i onda šaltaš dalje... i dok traje traka sve je kao jedan klik jedan kanal. Čim se zaustaviš opet moraš imati taj inicijalni prvi klik pa drugi za dalje. Nije bitno da li pritisneš OK ili neki drugi taster - pokretanje mijenjanja kanala je dva klika!
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#2449 Re: Logosoft ALL ABOUT
E pa kod mene nije bilo tako, bez obzira na to sto je traka tu, znalo se desiti, i to pocesto, da presalta dva kanala jednim klikom. Zanimljivo, poslije poziva podrsci zbog drugog problema i sinocnjeg posta ovdje u vezi preskakanja kanala, danas jos nijednom nije preskocio kanal, vec ih reda kako i treba, jedan po jedan.
Slucajnost, ili...
Slucajnost, ili...
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2450 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dakle, to je razlog?!?
OK, nadam se da jeste. Ali moram da pitam može li se to "ispeglati"?
OK, nadam se da jeste. Ali moram da pitam može li se to "ispeglati"?
