Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2426 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Stari grad u ulici logavina..
I da isto tako mi je receno kako si i ti napisao od rijeci do rijeci..
I sta ako nema slobodnih kanala cao internet jel'?
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2427 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Vodja uvale wrote:Stari grad u ulici logavina..
I da isto tako mi je receno kako si i ti napisao od rijeci do rijeci..
I sta ako nema slobodnih kanala cao internet jel'?
Cuo sam za takve situacije, nekima se popravilo za par dana (smetnja je obicno obostrana), a neki su se morali odjaviti. Moj ti je savjet da se svakako skines sa BIP-a. Mozes li imati BHT ADSL u Logavinoj?
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2428 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Negumo jer sam ga vec imao...
Znas ostatak price.. :D
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2429 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Vodja uvale wrote:Negumo jer sam ga vec imao...
Znas ostatak price.. :D
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
Vidi ovaj T3 wireless, mislim da je na licenciranoj frekvenciji.
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2430 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Kad si mi vec ovoliko pomogao molim te mozel' njihova stranica ili broj?
Hvala puno pomogao si mi sto mi oni nisu sedmicu dana!
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2431 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Vodja uvale wrote:Kad si mi vec ovoliko pomogao molim te mozel' njihova stranica ili broj?
Hvala puno pomogao si mi sto mi oni nisu sedmicu dana!
Zaista ne znam, ali ima ovde na podforumu tema, pa se raspitaj.
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2432 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Hvala tebi puno, laku noc.
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#2433 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by iceman2010 »

Vodja uvale wrote:Negumo jer sam ga vec imao...
Znas ostatak price.. :D
Nego pomagao si mi dosta hvala ti.. A ima li jos neki internet provajder 'vako plah za preporucit' sto moze kod mene?
Jel ostatak price dug :D

Imas li kablovsku? U Logavinoj je Telemach koiko ja znam. Jesi li razmisljao o njihovom Internetu ukoli ti LoL wireless ne radi korektno?
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2434 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Negumo brate ni telemach, jer imam problem' s' elobom.. :lol: :lol: :lol:
Znas ostatak price...hahaha
Nego upravo mi treba doci na adresu covjek iz K-elektronik da mi napravi..Jel' ima neko iskustva s njima?
User avatar
cyber_kurajber
Posts: 83
Joined: 15/06/2011 09:36
Location: Na dnu dna

#2435 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by cyber_kurajber »

Da li je neko uspio da nadje nacin da programira daljinski Airties-a da može upravljati i osnovnim funkcijama Tv-a.
Na Aminu 110 je bilo ono da treba držati TV+menu par sekundi i onda ukucati kod ili tako nešto, ali ovdje to ne radi
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#2436 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mirnisan »

nista mi od kanala veceras ne radi.pomozite :sad: nemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci :roll:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#2437 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

mirnisan wrote:nista mi od kanala veceras ne radi.pomozite :sad: nemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci :roll:
Zovi podršku. Kod mene bez problema.
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#2438 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mirnisan »

afannedim wrote:
mirnisan wrote:nista mi od kanala veceras ne radi.pomozite :sad: nemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci :roll:
Zovi podršku. Kod mene bez problema.
ma zovem citavo popodne 033 931 999,niko se ne javlja.valjda zalego baja da odmori :-)
nedo_a
Posts: 148
Joined: 13/05/2012 15:45

#2439 Logosoft ALL ABOUT

Post by nedo_a »

I kod mene radi bez problema
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#2440 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

cyber_kurajber wrote:
Sakazulu wrote:Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.

Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!

Kako ovo slatko potpisujem !
Molim ekipu iz LS-a da nam da odgovor :-D
I ja bih slatko potpisao, al' da srede da jedan klik ne mjenja dva kanala odjednom, vec je'an klik, je'an kanal :-)
mirnisan wrote:
afannedim wrote:
mirnisan wrote:nista mi od kanala veceras ne radi.pomozite :sad: nemam ni intreneta..sve se skrsilo.da li je kvar samo kod mene ili je problem malo veci :roll:
Zovi podršku. Kod mene bez problema.
ma zovem citavo popodne 033 931 999,niko se ne javlja.valjda zalego baja da odmori :-)
Ne znam kad si ti zvao, al' ja prije dva sahata zvao i odma' dobio, problem rijesise za po ure bez ikak'e torture. :thumbup:
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#2441 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Dupljak post :-)
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2442 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Dakle još nemamo odgovor šta je sa daljinskim i dvoklikom... Pa nije MIŠ da dvokilikam i mijenjam kanale zar ne? :evil:
User avatar
Qler
Posts: 25829
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2443 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Ja kako sam presao na airties onaj hd nemam problema sa saltanjem kanala :D
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2444 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Sakazulu wrote:Dakle još nemamo odgovor šta je sa daljinskim i dvoklikom... Pa nije MIŠ da dvokilikam i mijenjam kanale zar ne? :evil:
Mačak, koliko ti vremena treba da shvatiš da ovaj topic nije zvanično mjesto LOL podrške !? :roll:
Nego, deder ti lijepo nazovi tehničku podršku pa nam svima prenesi šta su ti ljudi zvanično rekli....
vitezovi
Posts: 50
Joined: 31/05/2012 14:12

#2445 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vitezovi »

kod mene dok stoji ona traka je jedan klik, jedan kanal...
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2446 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Prvi klik otvori traku, a nakon toga jedan klik - jedan kanal.

Navikne se covjek brzo, a sada bi mi i falilo. Ako LOL bude nesto radio na ovome, neka naprave u postavkama da se moze izabrati.
User avatar
cyber_kurajber
Posts: 83
Joined: 15/06/2011 09:36
Location: Na dnu dna

#2447 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by cyber_kurajber »

false wrote:
cyber_kurajber wrote:
Sakazulu wrote:Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.

Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!

Kako ovo slatko potpisujem !
Molim ekipu iz LS-a da nam da odgovor :-D

Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2448 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Da kad prvi put klikneš to se broji kao jedan klik, i onda šaltaš dalje... i dok traje traka sve je kao jedan klik jedan kanal. Čim se zaustaviš opet moraš imati taj inicijalni prvi klik pa drugi za dalje. Nije bitno da li pritisneš OK ili neki drugi taster - pokretanje mijenjanja kanala je dva klika!
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#2449 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

E pa kod mene nije bilo tako, bez obzira na to sto je traka tu, znalo se desiti, i to pocesto, da presalta dva kanala jednim klikom. Zanimljivo, poslije poziva podrsci zbog drugog problema i sinocnjeg posta ovdje u vezi preskakanja kanala, danas jos nijednom nije preskocio kanal, vec ih reda kako i treba, jedan po jedan.
Slucajnost, ili... :D
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2450 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Dakle, to je razlog?!?

OK, nadam se da jeste. Ali moram da pitam može li se to "ispeglati"?
Post Reply