Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
semirsar
Posts: 7570
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23801 Re: Logosoft

Post by semirsar »

Tesla Edison wrote: 01/11/2021 20:20
semirsar wrote: 01/11/2021 20:18 ima li sta o tome sta ce sa starim tv paketima, ostaju ili ce i njih mjenjati?
Ja jos uvijek na onom LoGO!Quadro+ i nejmam sve kanale bez obzira sto placam najjaci paket :twisted:
sramhi i stidbudne, vala bas :evil:
HBO i Cinemax si dobio koliko vidim u cjenovniku
:shock: zezas me?
moram krehnut' stb da vidim, nijesam odavno
je l' i net paketi pojeftinise?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#23802 Re: Logosoft

Post by Tesla Edison »

semirsar wrote: 01/11/2021 20:21
Tesla Edison wrote: 01/11/2021 20:20

HBO i Cinemax si dobio koliko vidim u cjenovniku
:shock: zezas me?
moram krehnut' stb da vidim, nijesam odavno
je l' i net paketi pojeftinise?
Koliko vidim, ovo je cjenovnik od 01.12.

Nema sad ništa još.

EDIT:

Da u pravu sam izgleda:

Code: Select all

Paket LoGO! Quadro+ se sastoji od: 
o usluge Interneta (maksimalne moguće brzine do 120 Mbps / 10 Mbps, minimalne brzine pristupa 60 Mbps/5 Mbps);
o IPTV usluge- SUPER TV, sa uključenim Nice TV paketom i dodatnim TV paketima Very Nice, Cinemax HD i HBO HD,;
o SUPER WEB TV sa uključenim Osnovnim paketom;
o uslugu fiksne telefonije koja uključuje besplatne razgovore unutar Logosoftove fiksne mreže, besplatne razgovore prema svim fiksnim mrežama u BiH na fer 
osnovi i 100 minuta razgovora prema svim mobilnim mrežama u BiH;
o usluge mobilne telefonije koja uključuje 150 minuta razgovora prema svim mobilnim mrežama u BiH, 250 SMS poruka prema svim mobilnim mrežama u BiH i 4
GB mobilnog Interneta. Pretplaniku će biti omogućeno korištenje bonusa minuta, SMS poruka i mobilnog interneta u zemljama Zapadnog Balkana u skladu sa 
''Posebnim uslovima korištenja roaming usluga za korisnike Logosoft d.o.o. Sarajevo u mobilnim elektronskim komunikacionim mrežama u regionu Zapadnog 
Balkana'', dostupnim na www.logosoft.ba.
Fer osnova podrazumijeva mjesečni ostvareni saobraćaj prema drugim fiksnim mrežama koji ne prelazi 1.500 minuta, uz naplatu uspostave poziva koja iznosi 0,03 KM (sa 
PDV-om) po pozivu. Ukoliko pretpatnik prekorači 1.500 besplatnih minuta, uspostava svakog narednog poziva neće biti naplaćivana, a minuta razgovora će biti tarifirana 
prema važećem Cjenovniku korištenja telefonskih usluga LOL-phone koji je dostupan na web sajtu www.logosoft.ba, u sjedištu i prodajnim mjestima Logosofta.
Od terminalne opreme uključeno je: modem za Internet sa integrisanim wi-fi routerom i STB (Set Top Box). 
HBO i Cinemax su tu
Last edited by Tesla Edison on 01/11/2021 20:29, edited 2 times in total.
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#23803 Re: Logosoft

Post by MTV »

Ako nista novi nazivi TV paketa su genijalni. Vecinom je osnovni, prosireni, HD, max, mega, giga ultra 😅
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#23804 Re: Logosoft

Post by Tesla Edison »

Tera, peta, eta.... :D

Borat fazoni :D
User avatar
semirsar
Posts: 7570
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23805 Re: Logosoft

Post by semirsar »

Tesla Edison wrote: 01/11/2021 20:26
Koliko vidim, ovo je cjenovnik od 01.12.

Nema sad ništa još.

EDIT:

Da u pravu sam izgleda:
Spoiler
Show
Paket LoGO! Quadro+ se sastoji od:
o usluge Interneta (maksimalne moguće brzine do 120 Mbps / 10 Mbps, minimalne brzine pristupa 60 Mbps/5 Mbps);
o IPTV usluge- SUPER TV, sa uključenim Nice TV paketom i dodatnim TV paketima Very Nice, Cinemax HD i HBO HD,;
o SUPER WEB TV sa uključenim Osnovnim paketom;
o uslugu fiksne telefonije koja uključuje besplatne razgovore unutar Logosoftove fiksne mreže, besplatne razgovore prema svim fiksnim mrežama u BiH na fer
osnovi i 100 minuta razgovora prema svim mobilnim mrežama u BiH;
o usluge mobilne telefonije koja uključuje 150 minuta razgovora prema svim mobilnim mrežama u BiH, 250 SMS poruka prema svim mobilnim mrežama u BiH i 4
GB mobilnog Interneta. Pretplaniku će biti omogućeno korištenje bonusa minuta, SMS poruka i mobilnog interneta u zemljama Zapadnog Balkana u skladu sa
''Posebnim uslovima korištenja roaming usluga za korisnike Logosoft d.o.o. Sarajevo u mobilnim elektronskim komunikacionim mrežama u regionu Zapadnog
Balkana'', dostupnim na www.logosoft.ba.
Fer osnova podrazumijeva mjesečni ostvareni saobraćaj prema drugim fiksnim mrežama koji ne prelazi 1.500 minuta, uz naplatu uspostave poziva koja iznosi 0,03 KM (sa
PDV-om) po pozivu. Ukoliko pretpatnik prekorači 1.500 besplatnih minuta, uspostava svakog narednog poziva neće biti naplaćivana, a minuta razgovora će biti tarifirana
prema važećem Cjenovniku korištenja telefonskih usluga LOL-phone koji je dostupan na web sajtu www.logosoft.ba, u sjedištu i prodajnim mjestima Logosofta.
Od terminalne opreme uključeno je: modem za Internet sa integrisanim wi-fi routerom i STB (Set Top Box).
HBO i Cinemax su tu
ima i sad HBO OD, ali da ga kupim, e malo morgen :evil:
Sto se mene tice, odavno vec nijesam pod ugovorom sa obaveznim trajanjem, a takvi su uvijek bili uskraceni za stosta, zivi bili pa vidjeli sta ce sad biti :twisted:
mobilna, isto sranje i ostojanje, stisli se vala bas :lol:
P.S. anamotamo kodnjihA sam premium korisnik i imam sve ko i ostali, cak i HBO premium iako mi je ugovor od 24mj. odavno istekao, dok kod naske cim istekne ugovor a ne produzis, sve novo sto dodje ti nes' dobit'... ko biva plati pa se klati :pisnuo: :pisnuo:
P.P.S. Da nam net nije sto jes'...BETON, davno bih ja sve poselamio i put pod noge :mrgreen:

nego kad ce upload da nakvasa, vidje li ti one tuge sto postavih?
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#23806 Re: Logosoft

Post by MTV »

semirsar wrote: 01/11/2021 20:43 ima i sad HBO OD, ali da ga kupim, e malo morgen :evil:
Sto se mene tice, odavno vec nijesam pod ugovorom sa obaveznim trajanjem, a takvi su uvijek bili uskraceni za stosta, zivi bili pa vidjeli sta ce sad biti :twisted:
mobilna, isto sranje i ostojanje, stisli se vala bas :lol:
P.S. anamotamo kodnjihA sam premium korisnik i imam sve ko i ostali, cak i HBO premium iako mi je ugovor od 24mj. odavno istekao, dok kod naske cim istekne ugovor a ne produzis, sve novo sto dodje ti nes' dobit'... ko biva plati pa se klati :pisnuo: :pisnuo:
P.P.S. Da nam net nije sto jes'...BETON, davno bih ja sve poselamio i put pod noge :mrgreen:

nego kad ce upload da nakvasa, vidje li ti one tuge sto postavih?
HBO OD je u HBO Premium HD paketu a kod tebe ce biti samo HBO i Cinemax HD kanali.

Sigurno si i ti uposlenik kad ti internet radi odlicno :mrgreen:
Test1234
Posts: 249
Joined: 22/02/2021 11:10

#23807 Re: Logosoft

Post by Test1234 »

semirsar wrote: 01/11/2021 20:05 ja postova... :? :shock:
ja pomislio nesto novo, kadli ono... stari crveni se jopet povampirio :pisnuo: :pisnuo:

bilo jedno nevino pitanjce
Test1234 wrote: 01/11/2021 10:47

I mene to zanima, može li raditi normalno android box ili Eon preko šifre na ovim brzinama??
Test1234 wrote: 01/11/2021 13:44
Meni prijatelju treba net da mi ne štopa,nema prekida stalnih i da mogu recimo EON tv gl ili neke druge aplikacije..
Eh sad ne znam je li to moguće uopšte preko paketa (najjeftiniji samo net) koje nude BHT ili LOOSOFT, čujem da se raja prije žalila na LOGOSOFT ne znam sada kakva je situacija a ovaj BHT mi izgleda mala brzina pa..
Ne znam ni sam iskreno..
dakleM, normalna upotreba... o kakvijem se vi "wanabe teorijama" zadaste?
pa jbt, ovije LoL-in ORANGE NET sa svojijeh 20 Mbps / 2 Mbps je samo par KM skuplji od cijene odrzavanja anamotamo kodnjihA, i sigurno moze podnijeti normalnu upotrebu za 2,3uredjaja, pa majka mu stara, nece niko vuci 4K istovremeno.
Meni na eon smart tv app najkvalitetniji video ne ide preko 7Mbit/s.
Na normalno pitanje je red dati normalan odgovor a ne razvlaciti pamet i palamuditi kvantnu fiziku... tobe jarabi tobe estagfirullah :shock: :run:
Ja LOGOSOFT nisam koristio nikada, a kako vidim imaš iskustva sa istim, pa da te pitam a čuo sam da je prije par godina često dolazili do prekida interneta veza te sporih otklanjanja kvarova..
Znači da li bude prekida i kakva je usluga u slučaju kvarova ?
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#23808 Re: Logosoft

Post by redhat »

Test1234 wrote: 02/11/2021 08:44
semirsar wrote: 01/11/2021 20:05 ja postova... :? :shock:
ja pomislio nesto novo, kadli ono... stari crveni se jopet povampirio :pisnuo: :pisnuo:

bilo jedno nevino pitanjce


dakleM, normalna upotreba... o kakvijem se vi "wanabe teorijama" zadaste?
pa jbt, ovije LoL-in ORANGE NET sa svojijeh 20 Mbps / 2 Mbps je samo par KM skuplji od cijene odrzavanja anamotamo kodnjihA, i sigurno moze podnijeti normalnu upotrebu za 2,3uredjaja, pa majka mu stara, nece niko vuci 4K istovremeno.
Meni na eon smart tv app najkvalitetniji video ne ide preko 7Mbit/s.
Na normalno pitanje je red dati normalan odgovor a ne razvlaciti pamet i palamuditi kvantnu fiziku... tobe jarabi tobe estagfirullah :shock: :run:
Ja LOGOSOFT nisam koristio nikada, a kako vidim imaš iskustva sa istim, pa da te pitam a čuo sam da je prije par godina često dolazili do prekida interneta veza te sporih otklanjanja kvarova..
Znači da li bude prekida i kakva je usluga u slučaju kvarova ?
Logosoft je solidan ponudom, podrška im je korektna i gledaju da riješe problem što prije. To im je jedini pozitivan elemenat koji su zadržali od onog starog LoL-a. Internet veza ne puca često ako ne grmi pada kiša/snijeg, ako su izvanredne vremenske prilike znaju imati problema. Internet je solidan ali ovisi o paketu i mjestu gdje se nalaziš. Mobitel opcija im ide preko mTela i tu su sad poprilično bezobrazni a nisu obavijestili korisnike o promjenama, tako da onaj mobilni internet koji dobijes ili kupiš više ne možeš dokupljivati od Logosofta po prijašnjoj cijeni već sad dobivas poruke od mTela da si potrošio i da možeš dokupiti i to 4x skuplje nego do prije pola godine. Kanali su im prosjek, dosta kanala su samo HD na papiru ili su HD ali kvaliteta nula bodova, kanale proširuju i mijenjaju radi brojcanog stanja ali uglavnom ubacuju gluposti
Šta pričati o provajderu koji u 2021 nema niti jedan 4K kanal i još se hvali FullHD ponudom i uvodjenjem HD kanala.
Prosjek ali solidan prosjek, ništa više.
Da ih ne drži konkurentsko vijeće RAK-a radi zakona o monopolu emitera koji traži minimum 3 provajdera ili više, Telemach bi ih davno poklopio.
Ali to je već neka druga priča :)
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#23809 Re: Logosoft

Post by FunkyzeitGames »

Test1234 wrote: 02/11/2021 08:44
semirsar wrote: 01/11/2021 20:05 ja postova... :? :shock:
ja pomislio nesto novo, kadli ono... stari crveni se jopet povampirio :pisnuo: :pisnuo:

bilo jedno nevino pitanjce


dakleM, normalna upotreba... o kakvijem se vi "wanabe teorijama" zadaste?
pa jbt, ovije LoL-in ORANGE NET sa svojijeh 20 Mbps / 2 Mbps je samo par KM skuplji od cijene odrzavanja anamotamo kodnjihA, i sigurno moze podnijeti normalnu upotrebu za 2,3uredjaja, pa majka mu stara, nece niko vuci 4K istovremeno.
Meni na eon smart tv app najkvalitetniji video ne ide preko 7Mbit/s.
Na normalno pitanje je red dati normalan odgovor a ne razvlaciti pamet i palamuditi kvantnu fiziku... tobe jarabi tobe estagfirullah :shock: :run:
Ja LOGOSOFT nisam koristio nikada, a kako vidim imaš iskustva sa istim, pa da te pitam a čuo sam da je prije par godina često dolazili do prekida interneta veza te sporih otklanjanja kvarova..
Znači da li bude prekida i kakva je usluga u slučaju kvarova ?
I ja sam na Logosoftu, bilo je par "namjerno presječenih kablova" (riječi njihove podrške kada sam zvao) u zadnih par godina koje su znali rješavati za nekih 6-7 sati, ali generalno su solidni i stabilni sa konekcijama.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#23810 Re: Logosoft

Post by Tesla Edison »

Došlo je do povećanja 4G internet saobraćaja u LoGO! Slagalica paketima:

Image

http://www.logosoft.ba/CMS/libraries/do ... usluga.pdf

- Besplatni pozivi prema svim mobilnim mrežama u
BiH na fer osnovi (150 min),
- Besplatne SMS poruke prema svim mobilnim
mrežama u BiH na fer osnovi (250 SMS poruka),
- Neograničen mobilni internet na fer osnovi (6 GB
po maksimalnoj brzini prenosa podataka
) *


Za cijenu manju od 5 KM (4,68 KM) i više nego odlično.

Još kad na to dodamo 4 mjeseca besplatne usluge za sve korisnike (i nove i stare), onda je fakat ogromna ušteda u donosu na druge.
Sakazulu
Posts: 2268
Joined: 28/04/2012 08:02

#23811 Re: Logosoft

Post by Sakazulu »

Tesla Edison wrote: 02/11/2021 10:11 Došlo je do povećanja 4G internet saobraćaja u LoGO! Slagalica paketima:

Image

http://www.logosoft.ba/CMS/libraries/do ... usluga.pdf

- Besplatni pozivi prema svim mobilnim mrežama u
BiH na fer osnovi (150 min),
- Besplatne SMS poruke prema svim mobilnim
mrežama u BiH na fer osnovi (250 SMS poruka),
- Neograničen mobilni internet na fer osnovi (6 GB
po maksimalnoj brzini prenosa podataka
) *


Za cijenu manju od 5 KM (4,68 KM) i više nego odlično.

Još kad na to dodamo 4 mjeseca besplatne usluge za sve korisnike (i nove i stare), onda je fakat ogromna ušteda u donosu na druge.
Jeba te odo sad da nazdravim OOOOO jebeno napokon... ali izgleda od decembra. Nema veze nek' se pomjerilo!
Last edited by Sakazulu on 02/11/2021 10:20, edited 1 time in total.
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#23812 Re: Logosoft

Post by MTV »

Vjerovatno kod narednog obnavljanja ugovora vratiti fiksni (za godinu dana primimo jedan poziv) i uzeti Mobilnu 3. I umjesto njihovog 067 prebaciti onaj moj 063 broj kojeg ima 3 forumasa :mrgreen:
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#23813 Re: Logosoft

Post by redhat »

Cijene dokupljivanja mobilnog interneta su sad 4x skuplje nego prije i idu direktno preko mTela - DOKUPLJIVANJA, ne ono što se dobije u startu.
Također Logosoftov 3G/4G je neupotrebljiv van BiH tako da ko putuje a i hoće recimo da ima 4G jer mu treba da pokrene GoogleMaps neka slobodno preskoči Logosoft - ima procedura koja kaže nazovite support mTela ili preko *100 usluge aktivirati isti ali ta procedura na kraju samo izbaci grešku.
Za lokalnu upotrebu su ok.
Sakazulu
Posts: 2268
Joined: 28/04/2012 08:02

#23814 Re: Logosoft

Post by Sakazulu »

Obrisao sam pogrešnu informaciju, da se zna :L)
Last edited by Sakazulu on 02/11/2021 10:34, edited 1 time in total.
Sakazulu
Posts: 2268
Joined: 28/04/2012 08:02

#23815 Re: Logosoft

Post by Sakazulu »

redhat wrote: 02/11/2021 10:22 Cijene dokupljivanja mobilnog interneta su sad 4x skuplje nego prije i idu direktno preko mTela - DOKUPLJIVANJA, ne ono što se dobije u startu.
Također Logosoftov 3G/4G je neupotrebljiv van BiH tako da ko putuje a i hoće recimo da ima 4G jer mu treba da pokrene GoogleMaps neka slobodno preskoči Logosoft - ima procedura koja kaže nazovite support mTela ili preko *100 usluge aktivirati isti ali ta procedura na kraju samo izbaci grešku.
Za lokalnu upotrebu su ok.
Zato fino pređeš recimo u HR granicu, kupiš Telemach (bivški Tele2) flat paket za 80 kn i dereš sedam dana, čak i kroz ostatak EU. Ne bi se zajebavao sa ovim MB što nude iz Logosofta kad si u roamingu!
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#23816 Re: Logosoft

Post by MTV »

Iste su brzine nije se promijenilo. Da je samo optiku docekat.
Za te pare u HR bolje THT em brzi em bolji signal.
Sakazulu
Posts: 2268
Joined: 28/04/2012 08:02

#23817 Re: Logosoft

Post by Sakazulu »

MTV wrote: 02/11/2021 10:27 Iste su brzine nije se promijenilo. Da je samo optiku docekat.
Za te pare u HR bolje THT em brzi em bolji signal.
Da oko mi preletilo. ISTE su brzine reče kolega i ja se izvinjavam zbog izazvane frke :)
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#23818 Re: Logosoft

Post by redhat »

Sakazulu wrote: 02/11/2021 10:27
redhat wrote: 02/11/2021 10:22 Cijene dokupljivanja mobilnog interneta su sad 4x skuplje nego prije i idu direktno preko mTela - DOKUPLJIVANJA, ne ono što se dobije u startu.
Također Logosoftov 3G/4G je neupotrebljiv van BiH tako da ko putuje a i hoće recimo da ima 4G jer mu treba da pokrene GoogleMaps neka slobodno preskoči Logosoft - ima procedura koja kaže nazovite support mTela ili preko *100 usluge aktivirati isti ali ta procedura na kraju samo izbaci grešku.
Za lokalnu upotrebu su ok.
Zato fino pređeš recimo u HR granicu, kupiš Telemach (bivški Tele2) flat paket za 80 kn i dereš sedam dana, čak i kroz ostatak EU. Ne bi se zajebavao sa ovim MB što nude iz Logosofta kad si u roamingu!
To tako može turista koji će na plaži u zaostrogu selfije objavljivati po instagramu. Niti želim da petljam sa karticama niti da objašnjavam što zovem sa drugog broja a još manje da tražim kontakte po imeniku. Ta usluga im je ćorak - to je poenta, rješenje svakako ima niko to nije sporio.
Test1234
Posts: 249
Joined: 22/02/2021 11:10

#23819 Re: Logosoft

Post by Test1234 »

FunkyzeitGames wrote: 02/11/2021 09:54
Test1234 wrote: 02/11/2021 08:44
Ja LOGOSOFT nisam koristio nikada, a kako vidim imaš iskustva sa istim, pa da te pitam a čuo sam da je prije par godina često dolazili do prekida interneta veza te sporih otklanjanja kvarova..
Znači da li bude prekida i kakva je usluga u slučaju kvarova ?
I ja sam na Logosoftu, bilo je par "namjerno presječenih kablova" (riječi njihove podrške kada sam zvao) u zadnih par godina koje su znali rješavati za nekih 6-7 sati, ali generalno su solidni i stabilni sa konekcijama.
Hvala ljudi na informacijama, inače planiram samo net uvesti sebi, druge mi stvari trenutno ne trebaju, ako sam dobro upratio ugovor se može potpisati na 12/24 mjeseci ili neograničen period (što me lično interesuje) ?
User avatar
MTV
Posts: 14397
Joined: 21/08/2013 19:39

#23820 Re: Logosoft

Post by MTV »

Test1234 wrote: 02/11/2021 11:00
FunkyzeitGames wrote: 02/11/2021 09:54

I ja sam na Logosoftu, bilo je par "namjerno presječenih kablova" (riječi njihove podrške kada sam zvao) u zadnih par godina koje su znali rješavati za nekih 6-7 sati, ali generalno su solidni i stabilni sa konekcijama.
Hvala ljudi na informacijama, inače planiram samo net uvesti sebi, druge mi stvari trenutno ne trebaju, ako sam dobro upratio ugovor se može potpisati na 12/24 mjeseci ili neograničen period (što me lično interesuje) ?
...bez minimalne ugovorne obaveze,...
https://www.logosoft.ba/news/84f4e03222 ... od-1755-km
Sakazulu
Posts: 2268
Joined: 28/04/2012 08:02

#23821 Re: Logosoft

Post by Sakazulu »

redhat wrote: 02/11/2021 10:39
Sakazulu wrote: 02/11/2021 10:27

Zato fino pređeš recimo u HR granicu, kupiš Telemach (bivški Tele2) flat paket za 80 kn i dereš sedam dana, čak i kroz ostatak EU. Ne bi se zajebavao sa ovim MB što nude iz Logosofta kad si u roamingu!
To tako može turista koji će na plaži u zaostrogu selfije objavljivati po instagramu. Niti želim da petljam sa karticama niti da objašnjavam što zovem sa drugog broja a još manje da tražim kontakte po imeniku. Ta usluga im je ćorak - to je poenta, rješenje svakako ima niko to nije sporio.
Pa ovdje je priča o dokupljivanju neta i iskoristivosti. Dakle, danas svaki mobitel ima dva mjesta za dvije kartice. Da budem bezobrazan u ovom dječijem objašnjavanju... koristiš taj net sa druge kartice, a imenik ti je svakako tu, kao i Viber, Whats app, Telegram itd., i pičiš sa svog broja. I niko neće reći aiii vidi sa drugog broja je.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#23822 Re: Logosoft

Post by redhat »

Test1234 wrote: 02/11/2021 11:00
FunkyzeitGames wrote: 02/11/2021 09:54

I ja sam na Logosoftu, bilo je par "namjerno presječenih kablova" (riječi njihove podrške kada sam zvao) u zadnih par godina koje su znali rješavati za nekih 6-7 sati, ali generalno su solidni i stabilni sa konekcijama.
Hvala ljudi na informacijama, inače planiram samo net uvesti sebi, druge mi stvari trenutno ne trebaju, ako sam dobro upratio ugovor se može potpisati na 12/24 mjeseci ili neograničen period (što me lično interesuje) ?
Ništa neograničeno, uzmi godinu i oprobaj.....nema ništa neograničeno, ne znam da takvi ugovori općenito uopšte postoje. Godina i oprobaj, u toj godini će oni masu stvari uvesti i izbaciti koje ti možda neće pasovati, što sebe dovesti u situaciju da smišljaš kako raskinuti ugovor.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#23823 Re: Logosoft

Post by redhat »

Sakazulu wrote: 02/11/2021 11:03
redhat wrote: 02/11/2021 10:39

To tako može turista koji će na plaži u zaostrogu selfije objavljivati po instagramu. Niti želim da petljam sa karticama niti da objašnjavam što zovem sa drugog broja a još manje da tražim kontakte po imeniku. Ta usluga im je ćorak - to je poenta, rješenje svakako ima niko to nije sporio.
Pa ovdje je priča o dokupljivanju neta i iskoristivosti. Dakle, danas svaki mobitel ima dva mjesta za dvije kartice. Da budem bezobrazan u ovom dječijem objašnjavanju... koristiš taj net sa druge kartice, a imenik ti je svakako tu, kao i Viber, Whats app, Telegram itd., i pičiš sa svog broja. I niko neće reći aiii vidi sa drugog broja je.
Fulaš poentu. neću da za uslugu koju plaćam smišljam način kako da nešto osposobim. Ja nisam uzeo broj na dopunu već imam postpaid i spreman sam platiti što potrošim. Ako si spreman da mi tu uslugu ponudiš, zašto bih ja sjedio na aerodromu ili na parkingu u nekoj zemlji i razmišljao gdje ću kupiti domaći broj da bi iskoristio NEŠTO ŠTO SAM VEĆ PLATIO
Sakazulu
Posts: 2268
Joined: 28/04/2012 08:02

#23824 Re: Logosoft

Post by Sakazulu »

Ma slobodno upali LoL usluge i uživaj. Pusti priče prije PARRR godina Logosoft imao vako nako... (ovo mislim na čiku što pita treba li probati LoL).

@redhat

Slažem se da tako gledaš stvari. Ali razlika FLAT kartice i ovih par centimetara (MB) romaniga u EU. Doduše, možda ti misliš na roaming sa istočnim blokom od ljetos što je upaljen.
Last edited by Sakazulu on 02/11/2021 11:11, edited 2 times in total.
User avatar
Dvokasetas
Posts: 970
Joined: 10/10/2020 17:46
Location: SARAJEVO SAMPION

#23825 Re: Logosoft

Post by Dvokasetas »

Sakazulu wrote: 02/11/2021 11:07 Ma slobodno upali LoL usluge i uživaj. Pusti priče prije PARRR godina Logosoft imao vako nako...

@redhat

Slažem se da tako gledaš stvari. Ali razlika FLAT kartice i ovih par centimetara u EU. Doduše, možda ti misliš na roaming sa istočnim blokom od ljetos što je upaljen.
Vidis da konstantno trola lik, samo se pojavi kad je pljuvanje u pitanju
Post Reply