Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2376 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Samo cekam sta ce Ana da, daaaaa Sari....
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2377 Re: Hayat

Post by neo7 »

dusa_raskopuša wrote:Samo cekam sta ce Ana da, daaaaa Sari....
:x :x :x :x 2
Jos se hvali da je profa na akademiji scenskih umjetnosti.......................................................
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2378 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Koja debilka :lol: :lol: isuse ranjeni :lol: :lol: njoj dade 9 a Anisi 3...Boze... :lol: (mada ne branim Anisu, ali samo poredim)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2379 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Ponekad pogledam (kad baš nema ništa drugo na svih 50 kanala :D ) ovaj narodni šou u kojem reklamiraju mlijeko, kafu, čokoladice i šampone.. sve to radi jedna osoba na isti način. Onda Fikret kojeg bi u mojoj maloj raji izbacili radi neuspjelog humora, ali zvijezda je svakako profesorica Ana.
E, ta profesorica otprilike ovako kaže :

"Ovaj, aaaaaa, da vam kažem, aaaaaa, to što vi imate to je daaaar, ali ovaj aaaaa, to treba da bude da svi mi nekako aaaaa, ovaj, a imate li tatu, he he he, pozdravite tatu" :zoka:
Tako da se svaki put potrudim da razumijem šta je ta žena htjela da kaže i ne pođe mi nikada za rukom :roll:
dobar mi je onaj dečko roker, večeras je pjevao Bijelo dugme, i nitko više. Dva jeftina kafanska pjevača (Anida i Džighal) ovo ostalo i ne zna pjevat. A Hayat ne zna napraviti šou definitivno.

KO je ispao večeras?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2380 Re: Hayat

Post by karanana »

tooo anisa. uprkos svim dushmanima. gdje se nalazi ta kutija da ubacim prilog za anisu?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2381 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Matere mi moje, bolje ja pjevam od ove Sare.. :-)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2382 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Ko je ispao
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2383 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

jasmin banovici
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2384 Re: Hayat

Post by Velkoski »




Za ovo 9 ! :lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2385 Re: Hayat

Post by neo7 »

karanana wrote:tooo anisa. uprkos svim dushmanima. gdje se nalazi ta kutija da ubacim prilog za anisu?
Legendo! Proslijedi do mene i ja cu da ubacim za tebe :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2386 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ima ljudi, koji znaju da pjevaju...nemo' tako...fkt ima, ali malo....ona je profesor na nekoj tamo akademiji, a ne zna da sastavi prostu recenicu, a tek frljanje padezima, nepravilnim rijecima :lol: :lol:


A sto se tice Fikreta, on je samo takav na prvi pogled. Vec, na drugi, je skroz simpatican i smijesan. Neka ga, sad za sad je najbolji ondje. :-D Fikro je zvijezda onog show-a. 8-)


Leet, ae gukni der, da cujemo :lol:
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2387 Re: Hayat

Post by KiSSgirl »

Sara se prije furala na Seku Aleksić :lol: :lol: :lol: eeee Saro, Saro, ipak si mi bolja za frizerske :-D
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2388 Re: Hayat

Post by niko_niko_kao_ja »

KiSSgirl wrote:Sara se prije furala na Seku Aleksić :lol: :lol: :lol:
a sad se kao ne fura? :skoljka: :run:
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2389 Re: Hayat

Post by KiSSgirl »

niko_niko_kao_ja wrote:
KiSSgirl wrote:Sara se prije furala na Seku Aleksić :lol: :lol: :lol:
a sad se kao ne fura? :skoljka: :run:
sta ja znam, ni ne gledam je nesto puno :D :run: znam da je prije ono bas... kakvu frizru Seka ima ima i ona :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2390 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Što se provali Fikret večeras. Čita pogrešan podatak, pa se onda ljuti kad su ga opomenuli.... :-) :-) Odron
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2391 Re: Hayat

Post by samko1974 »

KatarinaKosaca wrote:Što se provali Fikret večeras. Čita pogrešan podatak, pa se onda ljuti kad su ga opomenuli.... :-) :-) Odron
Znaci ni veceras nije bilo nista drugo na ostalih 50 kanala, cim si stigla i nominacije da vidis :D :D :D
Ja gledam ovaj show od njegovog pocetka i Anino ponasanje me nimalo ne cudi jer je ona takva bila od prve sezone.Uvijek ja imala svoje licne favorite koje je forsirala dobrim ocjenama i one koje je ona licno zamrzila iz samo njoj poznati razloga pa ih losim ocjenama zeljela ponizavati i izbaciti iz takmicenja.Nista novo od Ane.Mene samo cudi da svima sad odjednom smeta to a kad bi htjeli nesto da prmjene mogli mi obicni gledaoci.Nek samo jedan petak svi ali bas svi ignorisu ovaj show i ne pogledaju ga i nek taj isti petak niko ama bas niko ne glasa i onda zatraziti od redakcije nek izbace Anu i eto posao obavljen.Al ,haj ti organizuj bosance i hercegovce na tako nesto, to je vec druga stavr.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2392 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

samko1974 wrote:Znaci ni veceras nije bilo nista drugo na ostalih 50 kanala, cim si stigla i nominacije da vidis :D :D :D
Ja gledam ovaj show od njegovog pocetka i Anino ponasanje me nimalo ne cudi jer je ona takva bila od prve sezone.Uvijek ja imala svoje licne favorite koje je forsirala dobrim ocjenama i one koje je ona licno zamrzila iz samo njoj poznati razloga pa ih losim ocjenama zeljela ponizavati i izbaciti iz takmicenja.Nista novo od Ane.Mene samo cudi da svima sad odjednom smeta to a kad bi htjeli nesto da prmjene mogli mi obicni gledaoci.Nek samo jedan petak svi ali bas svi ignorisu ovaj show i ne pogledaju ga i nek taj isti petak niko ama bas niko ne glasa i onda zatraziti od redakcije nek izbace Anu i eto posao obavljen.Al ,haj ti organizuj bosance i hercegovce na tako nesto, to je vec druga stavr.
Čekala sam boks pa sam prebacivala i tako ponešto vidjela. Da gledam to, rekla bih :D , i nemam ništa protiv takmičenje ovog tipa, samo što jednostavno mislim da je ovaj loše napravljen. Ne sviđa mi se kako pjevaju takmičari, ne sviđa mi se to što Hayat sa tim puni program cijelu sedmicu , i zato mi ne pada na pamet da glasam... Uostalom, od koga su napravili zvijezdu do sada?
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2393 Re: Hayat

Post by samko1974 »

KatarinaKosaca wrote:
samko1974 wrote:Znaci ni veceras nije bilo nista drugo na ostalih 50 kanala, cim si stigla i nominacije da vidis :D :D :D
Ja gledam ovaj show od njegovog pocetka i Anino ponasanje me nimalo ne cudi jer je ona takva bila od prve sezone.Uvijek ja imala svoje licne favorite koje je forsirala dobrim ocjenama i one koje je ona licno zamrzila iz samo njoj poznati razloga pa ih losim ocjenama zeljela ponizavati i izbaciti iz takmicenja.Nista novo od Ane.Mene samo cudi da svima sad odjednom smeta to a kad bi htjeli nesto da prmjene mogli mi obicni gledaoci.Nek samo jedan petak svi ali bas svi ignorisu ovaj show i ne pogledaju ga i nek taj isti petak niko ama bas niko ne glasa i onda zatraziti od redakcije nek izbace Anu i eto posao obavljen.Al ,haj ti organizuj bosance i hercegovce na tako nesto, to je vec druga stavr.
Čekala sam boks pa sam prebacivala i tako ponešto vidjela. Da gledam to, rekla bih :D , i nemam ništa protiv takmičenje ovog tipa, samo što jednostavno mislim da je ovaj loše napravljen. Ne sviđa mi se kako pjevaju takmičari, ne sviđa mi se to što Hayat sa tim puni program cijelu sedmicu , i zato mi ne pada na pamet da glasam... Uostalom, od koga su napravili zvijezdu do sada?
Pa eto ako su npr zvijezde tipa poput Enesa Begovica ili mozda Semira Cerica Koketa i njima slicnih onda se moze reci da ce Adnan Jakupovic ( prvi pobjednik serijala) sigurno biti i vec zvijezda od ovih .Jer nabrojani pjevaci kad su bili Adnanovih godina nisu imali ni toliko pjesama a kamoli hitova kao on vec sada , prema tome moze se reci da su oni bas stvorili Adnana to jest buducu zvijezdu koja je vec pocela polako da sjaji jer mali stvarno ima glascinu, voljela ti il ne takvu vrstu muziku za glas mu vala moras priznati.
A sto se tice ovog serijala pa bogami nisu uoste nesta losiji ni od onih pinkovi zvijezda samo sto ovi nasi na hayatu nemjau love kao grandovci.Koliko para toliko muzike svgudje pa i u ovoj vrsti posla zato ti se to sve tako cini bezveznim.Al dok god gledas pa makar i ponekad bices samo u statistici gledanosti te emisije :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2394 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Ma nije stvar u parama, stvar je u pristupu, mahalskom pristupu emisiji..

Ne zna se sta je strashnije- voditelji, ziri..pretrpanost propagandim programom..

Gledala sam ja prosli serijal, ovaj ponekad malo pogledam..i samo se nerviram

A ne pada mi na pamet da glasam :evil:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2395 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

plain vanilla wrote:Ma nije stvar u parama, stvar je u pristupu, mahalskom pristupu emisiji..

Ne zna se sta je strashnije- voditelji, ziri..pretrpanost propagandim programom..:
Tako nekako. Nije mi se dalo ranije, ali hajdemo malo analizirati.

Zabavni karakter-- Šta ima zabavno? Pjesma za pjesmom sa šejlinom nervozom oko vremena.. I ništa više. Žiri je kao da je na pogrebu ozbiljan uz ozbiljnu nesposobnost jednog od članova žirija načina izražavanja. Nije šala.. :roll:
Učesnici su nervozni, voditelji loša imitacija seljačića Saše Popovića u stilu "Ideš li dalje, da ili ne" :-) :-)

Promocija-- E, ovo treba prikazati studentima marketinga kako se ne radi. Koliko se sjećam reklamira se kafa, sokovi, mlijeko i neki šamponi. Možda još nešto.. ne pratim pomno. Reklamiraju se i lizalice, pa je jako neukusno, odnosno ispod svake granice i bontona što pričaju sa tim čupa čupsovima u ustima i voditelji i takmičari. Postoje načini da se drugačije to promovira. Dalje, ovi šamponi, mlijeko, kafa i ostalo je odron od promidžbe. Jedna te ista Amra, (jel se tako zove :roll: ), sa istim akcentom, istom dikcijom i potpuno istim sadržajem teksta reklame. Uz dignut palac i grimasu nekog od učesnika... O D R O N
Jeste da je razon de etre zarada i profit. Ali u konkretnom slučaju se vidi čista pohlepa Hayata da na djeci koja se prijave na audiciju zarađuju bez naznaka zabave, kvaliteta ili bar dobrog marketinga. Zaradi na telefonima, zaradi na sponzorima a da im ništa ne daš (Amrina reklama je antireklama u najnegativnijem kontekstu) zaradi na kartama da dođu da navijaju, zaradi cijelu sedmicu na ponavljanju emisije i provociraju nesuglasica između takmičara.
Dakle, o tome se radi, a ne o negiranju audicije kao poštenog načina dolaska do šanse u umjestnosti ili zabave na TV.
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#2396 Re: Hayat

Post by PasoDzigera007 »

Hayat odron,a svi ga ovdje gledate,koje li drskosti. Bas me interesuje,koje to vi kanale gledate sa prostora bivse Jug,pa su tako,bajni,sjajni pa vam je zbog njih Hayat odron.

Svi ste vi sama kultura,na visokom nivou. :run:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2397 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

PasoDzigera007 wrote:Hayat odron,a svi ga ovdje gledate,koje li drskosti. Bas me interesuje,koje to vi kanale gledate sa prostora bivse Jug,pa su tako,bajni,sjajni pa vam je zbog njih Hayat odron.

Svi ste vi sama kultura,na visokom nivou. :run:
Naravno, becka skola, istureno odjeljenje-TK :dance:

Zasto kritiku jedne televizije shvatas licno? :?

Pogledaj na Novoj ili PTC "Ja imam talenat"
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2398 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

PasoDzigera007 wrote:Hayat odron,a svi ga ovdje gledate,koje li drskosti. Bas me interesuje,koje to vi kanale gledate sa prostora bivse Jug,pa su tako,bajni,sjajni pa vam je zbog njih Hayat odron.

Svi ste vi sama kultura,na visokom nivou. :run:
Nije nikakav bezobrazluk nego najjednostavnija stvar na svijetu da listajući kanale, nešto vidiš. E, da vidimo koji su to kanali sa prostora bivše Yu za šta.
Zabava.. PTC.. Ja imam talenat
Nova

Dokumentarni... PTC 2
B92

Vijesti.... Neprevaziđena i toliko dobro došla Al Jeezira
Nova isto ima dobre vijesti

U svemu tome Hayat nije ni do članaka u blatu. Imaš obrazloženo, ako još želiš, samo reci.. :oops:
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2399 Re: Hayat

Post by samko1974 »

PasoDzigera007 wrote:Hayat odron,a svi ga ovdje gledate,koje li drskosti. Bas me interesuje,koje to vi kanale gledate sa prostora bivse Jug,pa su tako,bajni,sjajni pa vam je zbog njih Hayat odron.

Svi ste vi sama kultura,na visokom nivou. :run:


Upravo tako , nista ne valja a svi zaviruju na te odron kanale.Nego kao sto sam i ocekivao odgovor, tipicno nas bosanski mentalitet , tudje je dobro a nase nista ne valja.Eto vidis srpsko-hrvatski kanali super a nasi odron :x .Moram priznati da nisam nista drugo ni ocekivao da cu od njih cuti.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2400 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

samko1974 wrote:Upravo tako , nista ne valja a svi zaviruju na te odron kanale.Nego kao sto sam i ocekivao odgovor, tipicno nas bosanski mentalitet , tudje je dobro a nase nista ne valja.Eto vidis srpsko-hrvatski kanali super a nasi odron :x .Moram priznati da nisam nista drugo ni ocekivao da cu od njih cuti.
Pa, naravno da ćeš zavirivat u te i na te kanale kad su u TV :D . Al Jazeera je naša, bar je ja tako računam, u Sarajevu je :razz:
A umjesto praznih jeftinih kvazipatriotiskih lekcija pravo Švrakićima u đep, poradite malo na kvaliteti programa. Mora se nešto i potrošit. 8-)
Post Reply