Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2376 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by julisiz es grant »

Može on dobiti koliko hoće glasova, ali ako ne bude dovoljno da uđe u Predsjedništvo (a neće) džaba mu sve. Cilj kandidature nije da se osvoji puno glasova, i opet izgubi. Za po godine niko ga se neće ni sjećati. Bošnjački Boris Mikšić.
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2377 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Quaresma »

Ko je patriota glasace za ovog gospodina

ali nazalost, SDA i slicne stranke imaju duboke korijene posebno kod starijih, recimo kod mene did glasa za SDA i tačka, i on će se maksuz spremiti za izbore, odijelo obuci i za njih glasati, jer oni su odbranili BiH, dzaba, staro i tvrdoglavo, ako mu iz zajebancije spomenem da glasa za SDP glavu mi hoce otkinuti :D


pokusavam drustvo nagovoriti da glasaju za Mirsada, ali nazalost. Vecina njih ce ici za Komsica, jer eto da ovaj skine Čovića
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2378 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

julisiz es grant wrote:Može on dobiti koliko hoće glasova, ali ako ne bude dovoljno da uđe u Predsjedništvo (a neće) džaba mu sve. Cilj kandidature nije da se osvoji puno glasova, i opet izgubi. Za po godine niko ga se neće ni sjećati. Bošnjački Boris Mikšić.
Pa mi i govorimo da neće osvojit. Šta se bezveze ponavljaš i praviš pametan.

:bih:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8291
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2379 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Idemedosumom »

Je li Mirsad najavio osnivanje stranke ako uspije određen broj glasova prikupiti?

I ja smatram da bi 50k glasova bio veliki uspjeh.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2380 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by julisiz es grant »

Dosadno mii wrote:
julisiz es grant wrote:Može on dobiti koliko hoće glasova, ali ako ne bude dovoljno da uđe u Predsjedništvo (a neće) džaba mu sve. Cilj kandidature nije da se osvoji puno glasova, i opet izgubi. Za po godine niko ga se neće ni sjećati. Bošnjački Boris Mikšić.
Pa mi i govorimo da neće osvojit. Šta se bezveze ponavljaš i praviš pametan.

:bih:
Pa koja je onda svrha svega? Je li i vi ko Falatar "Naš cilj nije pobijediti na izborima..."?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2381 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

General War wrote:
Kikibombona wrote:
julisiz es grant wrote:Sad vam je dao materijala za kolektivno svršavanje do grubog otrežnjenja 7. oktobra uveče.
Kao da mi ne znamo da ce mafijaske hobtnice, SDA i SDP, njihovi izrodi, ponovo popuniti fotelje i preuzeti javna preduzeca. :D

Nije ovdje niko naivan, budi siguran u to.

Meni je drago da po prvi put imam za koga glasati. Imam vec dosta godina a nikada nisam glasao na predsjednickim izborima.

A vi nastavite gdje ste stali. Super vam ide. Jos malo pa cu godisnjicu mature slaviti u Minhenu, jer ce nam taj grad bi najbliza tacka okupljanja. :)
Ma nema ba sa ovim sabanima na lijep nacin, uzmi im fotelju u stanju su rat zakuhati...poslije njih ...potop.
Tek ce biti problem sa kriminalnim krilima stranaka, stranackim tajkunima. Svi znamo da su pokradene milijarde. Da proradi pravna drzava, stranacki pravci bi bili osudjeni na hiljade godina zatvora. Oni mogu pustiti vlast, bez da povuku agresivne poteze. Kada je u pitanju zastita opljackanog, SLOBODA, tada su u stanju svasta napraviti. Da im neko ugrozi slobodu, vidio bi haosa.

SDA, SDP, SNSD, SDS, HDZ i HDZ90 su integralni dio kriminalne mreze. Medju njima vlada zakon sutnje. Neces nikada dozivit da jedni druge strpaju u zatvor. Dobro znaju da svi imaju 'oraha u dzepovima', da sutra oni mogu biti meta.

Svaka stranka ima svoje ljude u tuzilastvu i sudu. To su ustanove koje stite strancke kriminalce. Dodik ce prvi povuci veze da izvuce nekoga iz SDA ili SDP. Dobro zna da oni njemu sutra mogu valjati.

U strankama ima postenih ljudi, mada se tu radi o moralnoj dilemi, kako posten moze sjediti u stranci sa lopovima. Sigurno ima onih koji nisu krali. Medjutim, oni su usutkani i ne pada im na pamet bilo sta uciniti u borbi protiv kriminala i korupcije. Znaju da bi tako ugrozili vlastitu karijeru a mozda i zivot. Suti i gledaj svoja posla. Posten covjek uvijek uzmice ispred oholih kriminalaca.

Sve da sutra neka stranka posalje SDA, SDP i njihov sljam u opoziciju, bio bi veliki izazov obracunati se sa stranackom mafijom. Kada bi im ugrozio imovinu i slobodu, sva pravila bi pala u vodu.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2382 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Bloo wrote:
Smrcak15 wrote:KO NE SMIJE DOCI NA PISLJIVU DEBATU NE MOZE MENI BITI PREDSJEDNIK, TAJ NIJE MOJ PREDSJEDNIK

A htjeli bi da vode drzavu piiih boze sacuvaj
Pa.i ne moze. Ti si u Sveckoj.
nema veze ali sam glasao i jos povukao drugih glasova za hadzikadica.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2383 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Bloo »

Smrcak15 wrote:
Bloo wrote:
Smrcak15 wrote:KO NE SMIJE DOCI NA PISLJIVU DEBATU NE MOZE MENI BITI PREDSJEDNIK, TAJ NIJE MOJ PREDSJEDNIK
A htjeli bi da vode drzavu piiih boze sacuvaj
Pa.i ne moze. Ti si u Sveckoj.
nema veze ali sam glasao i jos povukao drugih glasova za hadzikadica.
A ko pobjegne sa debate? :mrgreen:
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#2384 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sinuhe »

Uteče. Bogami uzima ovo Šefik (ovdje bi dobro došlo ono crnogorsko meko Š)

Image
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2385 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

julisiz es grant wrote: Pa koja je onda svrha svega? Je li i vi ko Falatar "Naš cilj nije pobijediti na izborima..."?
Da se postepeno mijenja svijest ljudi.
:bih:
sinuhe wrote:Uteče. Bogami uzima ovo Šefik (ovdje bi dobro došlo ono crnogorsko meko Š)
Ovce ove zemlje ni ne zaslužuju bolje.

:bih:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2386 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

I ko upravlja procesima?

:lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2387 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

Idemedosumom wrote:Je li Mirsad najavio osnivanje stranke ako uspije određen broj glasova prikupiti?

I ja smatram da bi 50k glasova bio veliki uspjeh.
- 1.21 - govori o tome (kada ide od minusa ka 0).

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 630867543/
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2388 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Kikibombona wrote:
General War wrote: Ma nema ba sa ovim sabanima na lijep nacin, uzmi im fotelju u stanju su rat zakuhati...poslije njih ...potop.
Tek ce biti problem sa kriminalnim krilima stranaka, stranackim tajkunima. Svi znamo da su pokradene milijarde. Da proradi pravna drzava, stranacki pravci bi bili osudjeni na hiljade godina zatvora. Oni mogu pustiti vlast, bez da povuku agresivne poteze. Kada je u pitanju zastita opljackanog, SLOBODA, tada su u stanju svasta napraviti. Da im neko ugrozi slobodu, vidio bi haosa.

SDA, SDP, SNSD, SDS, HDZ i HDZ90 su integralni dio kriminalne mreze. Medju njima vlada zakon sutnje. Neces nikada dozivit da jedni druge strpaju u zatvor. Dobro znaju da svi imaju 'oraha u dzepovima', da sutra oni mogu biti meta.

Svaka stranka ima svoje ljude u tuzilastvu i sudu. To su ustanove koje stite strancke kriminalce. Dodik ce prvi povuci veze da izvuce nekoga iz SDA ili SDP. Dobro zna da oni njemu sutra mogu valjati.

U strankama ima postenih ljudi, mada se tu radi o moralnoj dilemi, kako posten moze sjediti u stranci sa lopovima. Sigurno ima onih koji nisu krali. Medjutim, oni su usutkani i ne pada im na pamet bilo sta uciniti u borbi protiv kriminala i korupcije. Znaju da bi tako ugrozili vlastitu karijeru a mozda i zivot. Suti i gledaj svoja posla. Posten covjek uvijek uzmice ispred oholih kriminalaca.

Sve da sutra neka stranka posalje SDA, SDP i njihov sljam u opoziciju, bio bi veliki izazov obracunati se sa stranackom mafijom. Kada bi im ugrozio imovinu i slobodu, sva pravila bi pala u vodu.
To ja govorim vec godinama...vrana vrani oci ne vadi.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2389 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Bloo wrote: A ko pobjegne sa debate? :mrgreen:
Nije pobjegao, vec napustio sahranu. :D
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#2390 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by convict »

Quaresma wrote:Ko je patriota glasace za ovog gospodina

ali nazalost, SDA i slicne stranke imaju duboke korijene posebno kod starijih, recimo kod mene did glasa za SDA i tačka, i on će se maksuz spremiti za izbore, odijelo obuci i za njih glasati, jer oni su odbranili BiH, dzaba, staro i tvrdoglavo, ako mu iz zajebancije spomenem da glasa za SDP glavu mi hoce otkinuti :D


pokusavam drustvo nagovoriti da glasaju za Mirsada, ali nazalost. Vecina njih ce ici za Komsica, jer eto da ovaj skine Čovića
ukradi dedi licnu u subotu uoci izbora.
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2391 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Quaresma »

convict wrote:
Quaresma wrote:Ko je patriota glasace za ovog gospodina

ali nazalost, SDA i slicne stranke imaju duboke korijene posebno kod starijih, recimo kod mene did glasa za SDA i tačka, i on će se maksuz spremiti za izbore, odijelo obuci i za njih glasati, jer oni su odbranili BiH, dzaba, staro i tvrdoglavo, ako mu iz zajebancije spomenem da glasa za SDP glavu mi hoce otkinuti :D


pokusavam drustvo nagovoriti da glasaju za Mirsada, ali nazalost. Vecina njih ce ici za Komsica, jer eto da ovaj skine Čovića
ukradi dedi licnu u subotu uoci izbora.
kontao sam to da glasam za njega, ali necu moci jer stric godinama to radi za njega.

ali nazalost necu ni ja biti tu s obzirom jer ja moram putovati

usput ako nije previse off topic, kako ja mogu glasati ako se na dan izbora nadjem u drugom gradu i kantonu? kako ide ta procedura?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#2392 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by AmiĐa_Idriz »

sinuhe wrote:Uteče. Bogami uzima ovo Šefik (ovdje bi dobro došlo ono crnogorsko meko Š)

Image
Viđaj ovog lijevo, čovjek batalio sport i počeo se profesionalno baviti političkim transferima.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2393 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

MenaĐer :oops:
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#2394 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by hekaton »

Za ovu lekciju na FTV-u kapa dole. Odrza im predavanje ustade i ode. Samarcina.
sigurnoable
Posts: 97
Joined: 10/10/2016 20:24

#2395 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sigurnoable »

hekaton wrote:Za ovu lekciju na FTV-u kapa dole. Odrza im predavanje ustade i ode. Samarcina.
Bila bi veca samarcina da su i ostali se digli i otisli iz emisije...to bi tek bio samar za SDA FTV
UNC33
Posts: 16
Joined: 07/08/2018 03:23

#2396 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by UNC33 »

Covjek koji se ne boji reci ono sto misli i kojeg ne drze u saci :bih:
sigurnoable
Posts: 97
Joined: 10/10/2016 20:24

#2397 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sigurnoable »

Na youtube mozete naci skupove koje je odrzavao pokojni Djindjic. Za mene jedan ako ne i najbolji politicar kojeg je Balkan ikad imao. Slicne skupove odrzava Hadzikadic. Iz skupova koje je Djindjic odrzavao nisi imao samo politicka prepucavanja vec i naucnu konferenciju na kojoj si mogao nesto novo nauciti. Takvo nesto se desava i sa skupovima Profesora Mirsada Hadzikadica. Na zalost prejaka je SDA glasacka masinerija, trebat ce vremena da profesor Mirsad Hadzikadic dobije simpatije i ostalih glasaca pri tom mislim na SDA uhljebe....
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#2398 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Haris.ba »

Nije mu loš potez što je otišao sa ftv.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2399 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

Mirsad Hadžikadić napustio emisiju Federalne televizije: Niste neutralni, razdvajate nas

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mirsad- ... /180928001
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#2400 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by hekaton »

sigurnoable wrote:
hekaton wrote:Za ovu lekciju na FTV-u kapa dole. Odrza im predavanje ustade i ode. Samarcina.
Bila bi veca samarcina da su i ostali se digli i otisli iz emisije...to bi tek bio samar za SDA FTV
Pa drugi nemaju kapaciteta niti snage da se odluce za takvo nesto....
Ovo je mac sa dvije ostrice, izgubio je svojih 20 min na televiziji sa nacionalnom frekvencijom koje su mu mozda mogle pomoci da se domogne jos ponekog glasa ili da dopre do ljudi koji ne koriste internet (ogromna vecina nasih glasaca)...sa druge strane pokazao je stav i da se ne boji i dobio dodatni prostor na internetu kojeg nije morao da plati (danas ce svi prenijeti ovu vijesti i video sa njegovih 60 sekundi, u njima je rekao dosta toga)...
Ostali kandidati koji su bili sinoc sa njim nemaju kapaciteta za takvo nesto...i ovo sinoc im je bila prilika da izvrte svoju pricu...

Volio bih da ovaj covjek pobijedi...bio bi to samar svima, prvo komsijama jer bi mi imali predstvanika koji ne dolazi iz SDA koju oni ravnaju sa HDZ-om i dodikom...a onda i EU jer bi pokazali da su opet Bosnjaci / Bosanci ti koji su izabrali ne-nacionalnog predstavnika koji ce povesti zemlju naprijed pa bi onda mozda oni sklonili ove UZP-ovce i rusitelje drzava...

Ipak zahvaljujuci stranacakom zaposljavanju, milionima koje vodece stranke uzimaju od poreza gradjana za kampanju izboriti se protiv vladajucih stranaka (SDA, SDP, SBB) je ravno nemogucoj misiji.

Na kraju ne preostaje mi nista drugo nego da kao patriota glasam za Komsica i tako bar pomognem svojim glasom (kap vode u moru) da se jedan neprijatelj ove zemlje skloni koliko je moguce.
Kad bi hrvati imali dovoljno patriotizma da izaberu Borisu ili Dianu moj glas bi isao prof. dr. Hadzikadicu.

Medjutim to su pusti snovi :sad:
Locked