Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#23726 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

provjeri pritisak u gumama
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#23727 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Naslovnica »

konektovan wrote: 14/09/2023 12:19
Naslovnica wrote: 14/09/2023 11:55
Taman.
Razlog više da se prije odlučim za Savu ili Tigra, nego za kineza.
Ali su kineske jeftinije od njih,..to zaboravljas, i to osjetno.
Ja sam u neki vakat kupovso savu s3, hp..za 85 KM, sad je oko 150 KM. Guma nije postala bolja, izdrzljivija, nista..samo je poskupila.
Me zaboravljam.
Ako je cijena duplo bolje sigurnosti cca 200KM za 3 godine, biram skuplje.
Na nekim stvarima se zaista ne isplati štedjeti.
zippo993
Posts: 65
Joined: 26/01/2020 21:23

#23728 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by zippo993 »

kabal1337 wrote: 14/09/2023 12:52 provjeri pritisak u gumama
To sam prvo provjerio. Jedino da odem na jos jednu benzinsku, da na ovoj nije tacan manometar :D
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#23729 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Naslovnica »

Image

Lafo predsezonska akcija, mamicu im...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23730 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

:lol: :lol:
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#23731 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by lavic »

Naslovnica wrote: 15/09/2023 14:18 Image

Lafo predsezonska akcija, mamicu im...
Dobra je Maja, ali su cijene ko u Svici, jbt.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23732 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23733 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by basicm »

Evolution_IV wrote: 15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas :lol:
Ta “vukojebina” je glavni dobavljac i forumska maja nabavlja od njih. A sto se tice posla, profesionalci cetiri koplja ispred svih sa sjeverne strane Ivana.
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#23734 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Naslovnica »

Evolution_IV wrote: 15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas :lol:
Ma OK je ovo cijena za ove gume, mene izbija ovo lažno reklamiranje, lafo nekakva akcija, sa 200 i kusur.
Niđe veze ba, ne lažite.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23735 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Naslovnica wrote: 15/09/2023 14:18 Image

Lafo predsezonska akcija, mamicu im...
Ne znam ima li ko bezobraznijih od ovih astronauta ima doduse i tamek&son
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23736 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

basicm wrote: 15/09/2023 16:44
Evolution_IV wrote: 15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas :lol:
Ta “vukojebina” je glavni dobavljac i forumska maja nabavlja od njih. A sto se tice posla, profesionalci cetiri koplja ispred svih sa sjeverne strane Ivana.
to na sta ti aludiras nije bas vukojebina...
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23737 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

Naslovnica wrote: 15/09/2023 17:15
Evolution_IV wrote: 15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas :lol:
Ma OK je ovo cijena za ove gume, mene izbija ovo lažno reklamiranje, lafo nekakva akcija, sa 200 i kusur.
Niđe veze ba, ne lažite.
:thumbup:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23738 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Image

E nisam znao da u sarajevu ima ravnogorska ulica ok sremska, moravska, durmitovska...
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#23739 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Naslovnica »

noviclan wrote: 16/09/2023 10:48 Image

E nisam znao da u sarajevu ima ravnogorska ulica ok sremska, moravska, durmitovska...
Ovo su oni amateri što su meni sjebali trap na autu, došlo do inspekcije. I dan danas nije to kako treba, mater im debilnu.
Vala da daju džaba gume ne bih više nikada otišao.
Ološ amaterska.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23740 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Ne znam sta da ti kazem ali najbolje je kupiti gume a montirati kod aldina, ne znam hoce li u makbelu traziti saobracajnu za kupovinu cetiri komada bez montaze
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23741 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

Kupis gume i odes kod provjerenog cike. :thumbup:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23742 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

noviclan wrote: 16/09/2023 10:54 Ne znam sta da ti kazem ali najbolje je kupiti gume a montirati kod aldina, ne znam hoce li u makbelu traziti saobracajnu za kupovinu cetiri komada bez montaze
sta ih boli kurac, cuj sobracajna za kupovinu gume :lol: :lol:

reci treba mi za trkaci auto
User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#23743 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Ateista »

noviclan wrote: 16/09/2023 10:48 Image

E nisam znao da u sarajevu ima ravnogorska ulica ok sremska, moravska, durmitovska...
Ima u I. Sarajevu i ulica Draze Mihajlovica tako da ne treba nista cuditi.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23744 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Evolution_IV wrote: 16/09/2023 14:11
noviclan wrote: 16/09/2023 10:54 Ne znam sta da ti kazem ali najbolje je kupiti gume a montirati kod aldina, ne znam hoce li u makbelu traziti saobracajnu za kupovinu cetiri komada bez montaze
sta ih boli kurac, cuj sobracajna za kupovinu gume :lol: :lol:

reci treba mi za trkaci auto
Ma imaju onu glupost slikaju ti saobracajnu i zovute kad ti registracija istice, ajde ok zbog ugradnje i garancije ali ovako molim gume u kesu zalosno je
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#23745 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

otkud njima pravo da slikaju ili kopiraju tvoj saobracajnu dozvolu na kojoj se npr. nalazi tvoj jmb? pogotovo ako ne pristajes, ne potpises na to? Zar nije ovo malo narusavanje licnih podataka
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23746 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Tako im gazda izdao naredbu, jeste blesavo
User avatar
drug_profi
Posts: 65420
Joined: 16/07/2012 16:00

#23747 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

noviclan wrote: 16/09/2023 10:48 Image

E nisam znao da u sarajevu ima ravnogorska ulica ok sremska, moravska, durmitovska...
Ima i ulica Grada Čačka. :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23748 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

noviclan wrote: 16/09/2023 17:39
Evolution_IV wrote: 16/09/2023 14:11
sta ih boli kurac, cuj sobracajna za kupovinu gume :lol: :lol:

reci treba mi za trkaci auto
Ma imaju onu glupost slikaju ti saobracajnu i zovute kad ti registracija istice, ajde ok zbog ugradnje i garancije ali ovako molim gume u kesu zalosno je
ma odjebao bi ja to po kratkom postupku :lol:
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#23749 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

i mene bi zanimalo, sta im je draze profit zarada ili slika tvojih podataka. Dobro kaze Amar, odjebaus evo ti pare za gume.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#23750 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by citroen xm »

Baš ko da oni jedini imaju gume na stanju pa se mora kod njih kupovati. Gume poznatih brendova na svakom ćošku. Jedino za ove nove malo poznate moraš tražiti neku posebnu prodavnicu koja ih prodaje.
Post Reply