Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23726 Re: Dolazi zima - zimske gume
provjeri pritisak u gumama
-
Naslovnica
- Posts: 35452
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23727 Re: Dolazi zima - zimske gume
Me zaboravljam.konektovan wrote: ↑14/09/2023 12:19Ali su kineske jeftinije od njih,..to zaboravljas, i to osjetno.Naslovnica wrote: ↑14/09/2023 11:55
Taman.
Razlog više da se prije odlučim za Savu ili Tigra, nego za kineza.
Ja sam u neki vakat kupovso savu s3, hp..za 85 KM, sad je oko 150 KM. Guma nije postala bolja, izdrzljivija, nista..samo je poskupila.
Ako je cijena duplo bolje sigurnosti cca 200KM za 3 godine, biram skuplje.
Na nekim stvarima se zaista ne isplati štedjeti.
-
zippo993
- Posts: 65
- Joined: 26/01/2020 21:23
-
Naslovnica
- Posts: 35452
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23729 Re: Dolazi zima - zimske gume

Lafo predsezonska akcija, mamicu im...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#23731 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dobra je Maja, ali su cijene ko u Svici, jbt.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23732 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23733 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ta “vukojebina” je glavni dobavljac i forumska maja nabavlja od njih. A sto se tice posla, profesionalci cetiri koplja ispred svih sa sjeverne strane Ivana.Evolution_IV wrote: ↑15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35452
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23734 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma OK je ovo cijena za ove gume, mene izbija ovo lažno reklamiranje, lafo nekakva akcija, sa 200 i kusur.Evolution_IV wrote: ↑15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas![]()
Niđe veze ba, ne lažite.
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23735 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne znam ima li ko bezobraznijih od ovih astronauta ima doduse i tamek&son
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23736 Re: Dolazi zima - zimske gume
to na sta ti aludiras nije bas vukojebina...basicm wrote: ↑15/09/2023 16:44Ta “vukojebina” je glavni dobavljac i forumska maja nabavlja od njih. A sto se tice posla, profesionalci cetiri koplja ispred svih sa sjeverne strane Ivana.Evolution_IV wrote: ↑15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23737 Re: Dolazi zima - zimske gume
Naslovnica wrote: ↑15/09/2023 17:15Ma OK je ovo cijena za ove gume, mene izbija ovo lažno reklamiranje, lafo nekakva akcija, sa 200 i kusur.Evolution_IV wrote: ↑15/09/2023 16:22 ma necete ih jeftinije naci, najjace mi je vidis dobra cijena a ono neka vukojebina, i dok platis doatavu isto izadje jos cekas![]()
Niđe veze ba, ne lažite.
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23738 Re: Dolazi zima - zimske gume

E nisam znao da u sarajevu ima ravnogorska ulica ok sremska, moravska, durmitovska...
-
Naslovnica
- Posts: 35452
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23739 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovo su oni amateri što su meni sjebali trap na autu, došlo do inspekcije. I dan danas nije to kako treba, mater im debilnu.
Vala da daju džaba gume ne bih više nikada otišao.
Ološ amaterska.
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23740 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne znam sta da ti kazem ali najbolje je kupiti gume a montirati kod aldina, ne znam hoce li u makbelu traziti saobracajnu za kupovinu cetiri komada bez montaze
- konektovan
- Posts: 51438
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23741 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kupis gume i odes kod provjerenog cike. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- Ateista
- Posts: 51684
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23744 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma imaju onu glupost slikaju ti saobracajnu i zovute kad ti registracija istice, ajde ok zbog ugradnje i garancije ali ovako molim gume u kesu zalosno jeEvolution_IV wrote: ↑16/09/2023 14:11sta ih boli kurac, cuj sobracajna za kupovinu gume![]()
![]()
reci treba mi za trkaci auto
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23745 Re: Dolazi zima - zimske gume
otkud njima pravo da slikaju ili kopiraju tvoj saobracajnu dozvolu na kojoj se npr. nalazi tvoj jmb? pogotovo ako ne pristajes, ne potpises na to? Zar nije ovo malo narusavanje licnih podataka
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23746 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tako im gazda izdao naredbu, jeste blesavo
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23748 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma odjebao bi ja to po kratkom postupkunoviclan wrote: ↑16/09/2023 17:39Ma imaju onu glupost slikaju ti saobracajnu i zovute kad ti registracija istice, ajde ok zbog ugradnje i garancije ali ovako molim gume u kesu zalosno jeEvolution_IV wrote: ↑16/09/2023 14:11
sta ih boli kurac, cuj sobracajna za kupovinu gume![]()
![]()
reci treba mi za trkaci auto
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23749 Re: Dolazi zima - zimske gume
i mene bi zanimalo, sta im je draze profit zarada ili slika tvojih podataka. Dobro kaze Amar, odjebaus evo ti pare za gume.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#23750 Re: Dolazi zima - zimske gume
Baš ko da oni jedini imaju gume na stanju pa se mora kod njih kupovati. Gume poznatih brendova na svakom ćošku. Jedino za ove nove malo poznate moraš tražiti neku posebnu prodavnicu koja ih prodaje.
