Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23626 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kakvo skidanje zimskih,..ja planiram duge gace opet aktivirati.. 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23630 Re: Dolazi zima - zimske gume
Svaka cast, sto ti je iskustvo. 
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#23631 Re: Dolazi zima - zimske gume
juce primijetio da mi je zadnja guma napola ispuhala, napumpao je i nakon 24 sata i dalje normalna, kako je to moguce ???? mislio 100% kod vulkanizera mora na krpanje
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23632 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nekad se na ljetnim bilo citavu zimu, a da ne moze sad 2-3 dana. Hajde Boga ti. 
- bonovoxjasen
- Posts: 182
- Joined: 03/01/2023 19:22
- Location: Stavanger, Norway
#23633 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja zimske ne skidam jos 15 dana garant, cak u Hercegovini nije toplo odvec
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#23634 Re: Dolazi zima - zimske gume
Duge gace se nose u svakom mjesecu koje imaju slovo "R" u sebi.konektovan wrote: ↑03/04/2023 20:21 Kakvo skidanje zimskih,..ja planiram duge gace opet aktivirati..![]()
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23635 Re: Dolazi zima - zimske gume
I ne smije se sjedit na travi. 
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23636 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja da ti u srpnju nosim duge gaće?Ironmen wrote: ↑03/04/2023 20:32Duge gace se nose u svakom mjesecu koje imaju slovo "R" u sebi.konektovan wrote: ↑03/04/2023 20:21 Kakvo skidanje zimskih,..ja planiram duge gace opet aktivirati..![]()
bogumi neću
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23637 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ali zato u sijecnju, veljaci i ozujku ne moras, to je ta prednost.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23638 Re: Dolazi zima - zimske gume
a u kolodvoru??
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23639 Re: Dolazi zima - zimske gume
sav sam evo usro od najavljene prognoze, doduse svakako ne vozim 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#23642 Re: Dolazi zima - zimske gume
Da nema septembar, bila bi extra foraIronmen wrote: ↑03/04/2023 20:32Duge gace se nose u svakom mjesecu koje imaju slovo "R" u sebi.konektovan wrote: ↑03/04/2023 20:21 Kakvo skidanje zimskih,..ja planiram duge gace opet aktivirati..![]()
-
dado_
- Posts: 747
- Joined: 25/12/2012 11:35
#23643 Re: Dolazi zima - zimske gume
Juce skinute, oprane i slozene, fol sam cu ja u avliji, upalile mi se noge danas jedva hodam 
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23644 Re: Dolazi zima - zimske gume
https://crna-hronika.info/od-danas-voza ... tne/486760
"OD DANAS VOZAČI U BIH MORAJU MIJENJATI NJIHOVE GUME NA LJETNE"
- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#23645 Re: Dolazi zima - zimske gume
Joj "novinara" i govana , po svaku cijenu traže publicitet i senzaciju , čuj ti to "MORAJU " 
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23646 Re: Dolazi zima - zimske gume
Opet aktuelna tema, sad će postovi "Jutros Micko top, Conti ekstra, Gy sranje"

-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23647 Re: Dolazi zima - zimske gume
Naravno, ovaj put je rijec o ljetnim. 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23648 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jutros Sava UHP2 bez problema po mokroj cesti, do posla.
Vidjet cemo kakav ce biti povratak kuci.
Vidjet cemo kakav ce biti povratak kuci.
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8004
- Joined: 20/01/2011 11:10
#23650 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jarane, pogledaj na koji je datum objavljena ta "vijest". pa će ti biti jasnije.problemnatravunu wrote: ↑04/04/2023 06:16 Joj "novinara" i govana , po svaku cijenu traže publicitet i senzaciju , čuj ti to "MORAJU "![]()
