P.S. SvaTko tHumaĆenje mojijeh komentara na VulgaristiĆan naČin je djelo autora kritike....Hvaaala
Hayat
Moderator: anex
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2326 Re: Hayat
evo bitnuĆu fini
...Anida i ŠHejla su seksi u onim suknjicama i štranmplicama
P.S. SvaTko tHumaĆenje mojijeh komentara na VulgaristiĆan naČin je djelo autora kritike....Hvaaala
P.S. SvaTko tHumaĆenje mojijeh komentara na VulgaristiĆan naČin je djelo autora kritike....Hvaaala
-
veleno
- Posts: 752
- Joined: 19/09/2009 19:05
#2327 Re: Hayat
Dernek sa trubačima na Hayatu.
Kad god pomisliš da mediji u Sarajevu ne mogu niže,oni ti dokažu suprotno.
Kad god pomisliš da mediji u Sarajevu ne mogu niže,oni ti dokažu suprotno.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2328 Re: Hayat
Nije ovo jos dno tek se ocekuje.Inace zao mi oni kandidata sto moraju,,nazor,,onako djipati se uz one trubadure.Shou pocinje.Sto kaze stari lisac Ognjen,,ne prolaze najbolji nego oni koji imaju najveci broj glasova,,veleno wrote:Dernek sa trubačima na Hayatu.![]()
Kad god pomisliš da mediji u Sarajevu ne mogu niže,oni ti dokažu suprotno.
- nOrMaLaC
- Posts: 1151
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#2329 Re: Hayat
Pa zar još iko gleda ovu katastrofu zvanz šou? 
- AC_grom_DC
- Posts: 3266
- Joined: 15/12/2010 09:42
#2330 Re: Hayat
Gledam sinoć u Glam blamu onog Glavatog iz ZMBT....
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.
Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može
A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.
Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može
A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2333 Re: Hayat
pretjerao si s ovim postom.AC_grom_DC wrote:Gledam sinoć u Glam blamu onog Glavatog iz ZMBT....
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt![]()
![]()
![]()
![]()
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.
Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može![]()
![]()
![]()
A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.
ne znam o kome si pricao u boldiranom dijelu al zasto je bitna velicina njegove glave?! po tebi je svaki sretan covjek-lud?! de malo se saberi.
- AC_grom_DC
- Posts: 3266
- Joined: 15/12/2010 09:42
#2334 Re: Hayat
,Not My Idea wrote: de malo se saberi.
jedan zarez za tebe
čisto ono da ne ispadne da nisi vrijedna ni slova
taman toliko zaslužuješ
- anthraxQ
- Posts: 1936
- Joined: 14/07/2010 11:26
- Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi
#2335 Re: Hayat
AC_grom_DC wrote:Gledam sinoć u Glam blamu onog Glavatog iz ZMBT....
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt![]()
![]()
![]()
![]()
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.
Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može![]()
![]()
![]()
A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.
ahaha...
like
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2336 Re: Hayat
A zašto ih pitaju to kad hoće da budu pjevači?
kao da bude gledanije, zanimljivije.. Pa ne polažu prijemni iz opće kulture nego se spremaju da budu tiražniji u kafani, ha kakvoj tezgi pojavjivanjem na TV
By the way baš me zanima da li kogod od hayatovih vrlih "novinara" zna koji je jezik euskera... Ona Džena Zeničanin garant

kao da bude gledanije, zanimljivije.. Pa ne polažu prijemni iz opće kulture nego se spremaju da budu tiražniji u kafani, ha kakvoj tezgi pojavjivanjem na TV
By the way baš me zanima da li kogod od hayatovih vrlih "novinara" zna koji je jezik euskera... Ona Džena Zeničanin garant
- dharma
- Posts: 3501
- Joined: 14/06/2010 09:44
- Location: u sobi
#2337 Re: Hayat
3+3x3, ako prvo radimo mnozenje 3x3=9+3=12 (ili sam ja pogresno shvatila sta pitase), sto mu ona svirnuse tj. bibiknuse ili kako vec 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2338 Re: Hayat
isteklo vrijemedharma wrote:3+3x3, ako prvo radimo mnozenje 3x3=9+3=12 (ili sam ja pogresno shvatila sta pitase), sto mu ona svirnuse tj. bibiknuse ili kako vec
- dharma
- Posts: 3501
- Joined: 14/06/2010 09:44
- Location: u sobi
#2339 Re: Hayat
aaaaaa, doduse i trebalo mu je i podostakaranana wrote:isteklo vrijemedharma wrote:3+3x3, ako prvo radimo mnozenje 3x3=9+3=12 (ili sam ja pogresno shvatila sta pitase), sto mu ona svirnuse tj. bibiknuse ili kako vec
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2340 Re: Hayat
Ukinite ovog pa jel vi urednici imate oči da ovaj ne zna da vodi
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2342 Re: Hayat
solidna anida.
oprastam joj nesto malo punachkiju liniju i poneku boru smijalicu sa strana ociju. prava zena, u pozitivnom smislu.
sve u svemu moja ocjena za anidu 8. ne ocjenjujem pjevanje naravno. to me manje zanima.
jaoooo sto ga ovaj mirza fula. sta je ba ovo?
oprastam joj nesto malo punachkiju liniju i poneku boru smijalicu sa strana ociju. prava zena, u pozitivnom smislu.
sve u svemu moja ocjena za anidu 8. ne ocjenjujem pjevanje naravno. to me manje zanima.
jaoooo sto ga ovaj mirza fula. sta je ba ovo?
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#2343 Re: Hayat
Prdno mu slon kraj uhakaranana wrote:solidna anida.
oprastam joj nesto malo punachkiju liniju i poneku boru smijalicu sa strana ociju. prava zena, u pozitivnom smislu.
sve u svemu moja ocjena za anidu 8. ne ocjenjujem pjevanje naravno. to me manje zanima.
jaoooo sto ga ovaj mirza fula. sta je ba ovo?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2344 Re: Hayat
Kako je ova dogurala ovako daleko ? 
Jos dobi 10
Jos dobi 10
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2346 Re: Hayat
leet wrote:Kako je ova dogurala ovako daleko ?
Jos dobi 10
Ne pratiš ba, mala je senzacija otpočetka
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2347 Re: Hayat
gura je bas ta od koje dobi 10leet wrote:Kako je ova dogurala ovako daleko ?
Jos dobi 10
- dharma
- Posts: 3501
- Joined: 14/06/2010 09:44
- Location: u sobi
#2348 Re: Hayat
Papanka iz Kiseljaka = Sara Jelas
Sretni glavonja = vjerovatno Sacir
Nego, Sari 10, pa Ana bona, cuj ona zanimljiva, jest ko lanjski snijeg

Sretni glavonja = vjerovatno Sacir
Nego, Sari 10, pa Ana bona, cuj ona zanimljiva, jest ko lanjski snijeg
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2349 Re: Hayat
jeli mislis na onog falshera mirzu kad kazes sretni glavonja?
ma svi su karine u ovoj sezoni. realno nigdje nisu prispjeli. anida eventualno ako to zeli moze raditi po kafanama. ostali 0. i ovaj sa ovom cholinom ocjena 5.
ma svi su karine u ovoj sezoni. realno nigdje nisu prispjeli. anida eventualno ako to zeli moze raditi po kafanama. ostali 0. i ovaj sa ovom cholinom ocjena 5.
- moonlight7
- Posts: 4290
- Joined: 04/08/2010 11:39
#2350 Re: Hayat
Mirza Selimović
balada po običaju da curice glasaju
balada po običaju da curice glasaju
