Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2326 Re: Hayat

Post by pici »

evo bitnuĆu fini :oops: ...Anida i ŠHejla su seksi u onim suknjicama i štranmplicama :dance: :thumbup:


P.S. SvaTko tHumaĆenje mojijeh komentara na VulgaristiĆan naČin je djelo autora kritike....Hvaaala :mrgreen:
veleno
Posts: 752
Joined: 19/09/2009 19:05

#2327 Re: Hayat

Post by veleno »

Dernek sa trubačima na Hayatu. :roll:

Kad god pomisliš da mediji u Sarajevu ne mogu niže,oni ti dokažu suprotno.
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#2328 Re: Hayat

Post by luckylaka »

veleno wrote:Dernek sa trubačima na Hayatu. :roll:

Kad god pomisliš da mediji u Sarajevu ne mogu niže,oni ti dokažu suprotno.
Nije ovo jos dno tek se ocekuje.Inace zao mi oni kandidata sto moraju,,nazor,,onako djipati se uz one trubadure.Shou pocinje.Sto kaze stari lisac Ognjen,,ne prolaze najbolji nego oni koji imaju najveci broj glasova,, :-) Otvorite linije za glasanje ukinute takmicenje .
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#2329 Re: Hayat

Post by nOrMaLaC »

Pa zar još iko gleda ovu katastrofu zvanz šou? :-)
User avatar
AC_grom_DC
Posts: 3266
Joined: 15/12/2010 09:42

#2330 Re: Hayat

Post by AC_grom_DC »

Gledam sinoć u Glam blamu onog Glavatog iz ZMBT....
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt :?: :!: :?: :!:
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.

Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može :!: :!: :!:

A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#2331 Re: Hayat

Post by opa22 »

:lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2332 Re: Hayat

Post by neo7 »

User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2333 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

AC_grom_DC wrote:Gledam sinoć u Glam blamu onog Glavatog iz ZMBT....
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt :?: :!: :?: :!:
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.

Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može :!: :!: :!:

A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.
pretjerao si s ovim postom.
ne znam o kome si pricao u boldiranom dijelu al zasto je bitna velicina njegove glave?! po tebi je svaki sretan covjek-lud?! de malo se saberi.
User avatar
AC_grom_DC
Posts: 3266
Joined: 15/12/2010 09:42

#2334 Re: Hayat

Post by AC_grom_DC »

Not My Idea wrote: de malo se saberi.
,


jedan zarez za tebe
čisto ono da ne ispadne da nisi vrijedna ni slova
taman toliko zaslužuješ :)
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#2335 Re: Hayat

Post by anthraxQ »

AC_grom_DC wrote:Gledam sinoć u Glam blamu onog Glavatog iz ZMBT....
dojmilo me njegovo presretno lice. Tip prosto blista od sreće. Tolika sreća na jednom licu (u ova teška vremena) može upućivati na samo jednu stvar.....NESASTAVLJENOST
I sad...pita njega voditeljica ''Ko je napisao Derviš i smrt?''
kaže tip....kaže...onako glavat, sretan i nasmijan.....ne znam.
ne zna ko je napisao derviš i smrt :?: :!: :?: :!:
pritisnem ja rewind na daljinskom ...da vidim rek'o još jednom taj historijski momenat.

Onda dolazi ona naaakva Jelaš se preziva. I ona bi (zemljo profundaj se) da bude zvijezda.
Pita je voditeljica ''Koji je glavni grad Slovačke?''.
Ona blenu u voditeljicu kao što bi neka normalna osoba blenula kada bi je neko pitao ''Koji je jedini europski ergativni jezik?'' (baskijski).....blenu Jelaševa i kaže ''Ne znam''.
Može li osoba koja ne zna koji je glavni grad Slovačke biti normalna. Ne može :!: :!: :!:

A Šaćko-Šaćir.
Šaćko - Šaćir kaže da ima svoje fanove koje poštuje i vodi računa o njima.
Kada je ON počeo pričati o svojim fanovima.....više nisam mogao izdržati.
pošteno sam se ispovraćo.

ahaha... :D :lol:

like :thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2336 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

A zašto ih pitaju to kad hoće da budu pjevači? :?
kao da bude gledanije, zanimljivije.. Pa ne polažu prijemni iz opće kulture nego se spremaju da budu tiražniji u kafani, ha kakvoj tezgi pojavjivanjem na TV
By the way baš me zanima da li kogod od hayatovih vrlih "novinara" zna koji je jezik euskera... Ona Džena Zeničanin garant :lol: :lol:
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2337 Re: Hayat

Post by dharma »

3+3x3, ako prvo radimo mnozenje 3x3=9+3=12 (ili sam ja pogresno shvatila sta pitase), sto mu ona svirnuse tj. bibiknuse ili kako vec :D
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#2338 Re: Hayat

Post by karanana »

dharma wrote:3+3x3, ako prvo radimo mnozenje 3x3=9+3=12 (ili sam ja pogresno shvatila sta pitase), sto mu ona svirnuse tj. bibiknuse ili kako vec :D
isteklo vrijeme
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2339 Re: Hayat

Post by dharma »

karanana wrote:
dharma wrote:3+3x3, ako prvo radimo mnozenje 3x3=9+3=12 (ili sam ja pogresno shvatila sta pitase), sto mu ona svirnuse tj. bibiknuse ili kako vec :D
isteklo vrijeme
aaaaaa, doduse i trebalo mu je i podosta :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2340 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Ukinite ovog pa jel vi urednici imate oči da ovaj ne zna da vodi
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2341 Re: Hayat

Post by ema_ »

Spe'takl kreće :D
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#2342 Re: Hayat

Post by karanana »

solidna anida.
oprastam joj nesto malo punachkiju liniju i poneku boru smijalicu sa strana ociju. prava zena, u pozitivnom smislu.
sve u svemu moja ocjena za anidu 8. ne ocjenjujem pjevanje naravno. to me manje zanima.

jaoooo sto ga ovaj mirza fula. sta je ba ovo?
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#2343 Re: Hayat

Post by ketronsd1 »

karanana wrote:solidna anida.
oprastam joj nesto malo punachkiju liniju i poneku boru smijalicu sa strana ociju. prava zena, u pozitivnom smislu.
sve u svemu moja ocjena za anidu 8. ne ocjenjujem pjevanje naravno. to me manje zanima.

jaoooo sto ga ovaj mirza fula. sta je ba ovo?
Prdno mu slon kraj uha
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79549
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2344 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Kako je ova dogurala ovako daleko ? :shock:


Jos dobi 10 :shock:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2345 Re: Hayat

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 11:26, edited 1 time in total.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2346 Re: Hayat

Post by ema_ »

leet wrote:Kako je ova dogurala ovako daleko ? :shock:


Jos dobi 10 :shock:

Ne pratiš ba, mala je senzacija otpočetka :oops: :D
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2347 Re: Hayat

Post by niko_niko_kao_ja »

leet wrote:Kako je ova dogurala ovako daleko ? :shock:


Jos dobi 10 :shock:
gura je bas ta od koje dobi 10
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2348 Re: Hayat

Post by dharma »

Papanka iz Kiseljaka = Sara Jelas
Sretni glavonja = vjerovatno Sacir

Nego, Sari 10, pa Ana bona, cuj ona zanimljiva, jest ko lanjski snijeg :-) :-)
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#2349 Re: Hayat

Post by karanana »

jeli mislis na onog falshera mirzu kad kazes sretni glavonja?

ma svi su karine u ovoj sezoni. realno nigdje nisu prispjeli. anida eventualno ako to zeli moze raditi po kafanama. ostali 0. i ovaj sa ovom cholinom ocjena 5.
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#2350 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

Mirza Selimović :roll:

balada po običaju da curice glasaju
Post Reply